اهمیت اقتصاد در حالی که مبارزه با COVID-19

این می رود بدون گفت که کل جهان شده است به طور فزاینده overawed در دیدن انعطاف پذیری و روح به مبارزه با مردم هند در رابطه با مبارزه با مخوف بیماری همه گیر از کرونا ویروس. در سخنان نخست وزیر است که در هند, مبارزه با Covid شد مردم محور در حقیقی ترین حس واژه تنها به رسمیت شناختن مقاومت مردم این کشور است. درست است خیلی وابستگی چگونه ملت سازی با خیال راحت از بی سابقه فجایع طبیعی مانند این یکی در حال حاضر بسیار تاثیر دو سوم از جمعیت جهان وابسته به کیفیت رهبری اما از آن است که افرادی که تمام دل همکاری با دولت در دنبال کردن دستورالعمل ها و پروتکل از نزدیک به یک ماه در مستند قرار دادن در معرض خطر خود را وسیله امرار معاش و بستن فعالیت های عادی روزانه.
آن است که بدون هیچ شکی نیست که این مستند فوق العاده است تحت تاثیر اقتصاد کشور را به عنوان بدترین اقتصادهای بسیاری از کشورهای توسعه یافته و غنی کشورهایی که این بیماری همه گیر به شکل دراورده شده ویران غیر قابل تصور رنگ. ما همچنین توجه داشته باشید که در حالی که دولت تا به حال به توسل به uncontainable پادزهر از مستند است که ما ممکن است به عنوان بی تردید و معصومین برای جلوگیری از از دست دادن زندگی برخی بسیار جزئی فعالیت های اقتصادی ادامه داد: مانند نگه داشتن زنجیره تامین کالا ضروری است و از مارس 20 بیشتر تسهیلات اعلام شد به برخی از فشار به فعالیت های اقتصادی. در اجرا تا اتمام مستند 2.0, نخست وزیر تکرار کرد که اهمیت بود که با توجه به اقتصاد به عنوان به خوبی منتقل نیاز به تنظیم همه چیز راست به تدریج. آن است که, هندي, ملت آگاه است از این واقعیت که خطر بود بیش نیست حتی زمانی که بیشتر مناطق در این کشور گزارش شد “صفر” و یا تعداد بسیار کمی از موارد به صورت روزانه و بیشتر مناطق بودند فارغ التحصیلی به نارنجی و مناطق سبز از قرمز و یا کانون مناطق. به عبارت دیگر در شبه عادی و حتی در شرایط عادی احتیاطی اجتماعی یا فیزیکی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت و غیره باید به طور مسلم بخشی از مبارزه با اثرات باقی مانده از COVID-19. در سخنان نخست وزیر در تعامل با برخی از وزرای ارشد در تاریخ 27 آوریل “تاثیر کرونا ویروس باید باقی می ماند قابل مشاهده در ماه های آینده.” او به اشتراک گذاشته شده با هموطنان بر اساس ملموس مشاوره.
پس گفت به دلیل اهمیت به اقتصاد نمی تواند نادیده گرفته شود و یا فراهم شود به تعویق افتاد هر بیشتر در حال حاضر است که می اندازد چالش بسیار زیاد به هر دو دولت و ماشین آلات و سیاست برنامه ریزان پزشکی و کارشناسان اقتصادی افراد به طور مستقیم ارتباط اقتصادی با فعال کردن فعالیت ها و مردم خود را. حصول اطمینان از پاسخ سریع در شرایط حاضر است تست ماموت ظرفیت مردم برای آنها نخست وزیر در تمام طول شده است همه میاد برای ساخت این دو فاز از مستند فوق العاده موفق است. آیا ما می توانیم به هر خوشنودی خزش در ما ثابت شب زنده داری? می تواند ما را در نوشتن این خطر از ویروس مخوف حتی با و پس از موفقیت مستمر ثبت شده در آن مدیریت ؟ هر گونه امید با ظهور داغ تابستان و به دنبال آن فصل بارانی در خلاص شدن از دندان های نیش از این ویروس با توجه به عوامل فصلی خواهد بود پرستاری توهمات تنها به عنوان شده اند وجود دارد هیچ گزارشی در مورد این ویروس نه مقاومت در برابر گرم و مرطوب آب و هوا شرایط. خوب قرار می دهد که فوق العاده تعهد در هر دو دولت و همچنین مردم و با وجود این قبر چالش های فعالیت های اقتصادی باید به پا زدن شروع به تدریج.
سلامت زیرساخت گفته شد نیاز به تقویت. تست بیشتر امکانات مورد نیاز ارائه می شود و تست های رژیم بود آرزو به طوری که برای رد کردن هر گونه پنهان و بالقوه مورد هر نوع علامتی از عفونت مرتبط با ویروس. اجازه دهید روز باقی مانده از مستند 2.0 تواند به طور موثر تر مشاهده شده به آرزوی برای نتایج بهتر برای تولید بیشتر فعالیت های اقتصادی.

مقاله قبلیمحصولات گل ‘قربانی’ در محراب از COVID-19

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>