بیان اخلاقی آموزش و پرورش

آقا
برخی از ابزارها مانند تلویزیون و کامپیوتر و موبایل و غیره هستند برگشتاندن جوانان ما و مصرف بسیاری از وقت با ارزش خود را و برنامه ریزی های آینده. این ابزارها به جای استفاده عاقلانه در حال تبدیل شدن به یک bave آنها نشان می دهد تاثیر منفی بر آینده ما و تنوع توجه خود را از مطالعات و مسئولیت های دیگر.
یکی دیگر از بسیار قوی و خسته شده اید عامل منحرف کردن توجه خود را از مطالعات سیاست داخلی. من مشاهده کرده اند که برخی از والدین و به خصوص بانوان, بحث کثیف سیاست داخلی در حضور فرزندان خود را بدون تحقق و یا آزار اثرات آن را بر گناه ذهن در حال رشد. این یک مسئله جدی رفتن خود خسته شده اید در جامعه ما و بیشتر در روستاها و مناطق دور افتاده که در آن خانمها درگیر شایعات و بحث در مورد راه هایی هم برای تسلط بر خود و یا به سرکوب دیگران است. در نتیجه ناخواسته آنها در حال ساخت کودکان بیشتر حیله گری و زیرک. ذهن خود را به جای کار خوش بینانه نسبت به توسعه یا پیشرفت در حال رهبری نسبت به ضد فعالیت های اجتماعی. تبدیل شدن آنها به بی تفاوت نسبت به بزرگان خود و جامعه است. آنها نیاز به افاضه اخلاقی آموزش و پرورش در این زمان به آنها را مسئول شهروندان از دولت است.
Renu بالا (معلم)
, Distt. Samba

مقاله قبلیمبارزه با Covid – 19

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>