من هنوز مشتاق و با انگیزه به بازی در هر سه فرمت: Du Plessis

ژوهانسبورگ, مه 4:
او ممکن است خود را واگذار کاپیتانی خود درس اما کاپیتان سابق Faf du Plessis معتقد است او هنوز هم از گرسنگی “و انگیزه” به بازی در تمام سه فرمت از بازی آفریقای جنوبی.
35 سال از پنبه حلاجی شده تكیه متعهد به ادامه بازی برای Proteas در تمام فرمت های در 2020-21 فصل است.
“من فکر می کنم من یک مقدار زیادی از ارزش به آن اضافه کنید. من هنوز هم عاشق بازی برای Proteas و من هنوز هم خودم اضافه ارزش بزرگ. من هنوز هم بسیار با انگیزه و مشتاق به بازی برای Proteas در هر سه فرمت است که تغییر نمی کند,” Du Plessis گفت: در یک مصاحبه صوتی منتشر شده توسط کریکت آفریقای جنوبی در روز دوشنبه.
“زمان دور از بازی ساخته شده است مطمئن شوید که گرسنگی برای این بازی است که هنوز هم وجود دارد. بزرگ ترین چیزی که برای بازیکنان این است که واقعا دوست دارم آنچه آنها انجام,” او اضافه شده است.
Du Plessis تحویل کاپیتانی خود درس در محدود اور فرمت به Quinton de Kock قبل از ورود به آزمون کاپیتان.
آفریقای جنوبی بی باک گفت: عدم کریکت در طول COVID-19 همه گیر است و به او کمک کرد تا درک کنند که چقدر او از دست رفته بازی.
“مثل همه من اجازه بیرون رفتن اما من هم برای گرفتن زن و شوهر از چیزهایی که در گاراژ من قبل از این مستند که نگه داشته است من مشغول است اما به دنبال به جلو به بیرون رفتن و انجام برخی از آموزش های خارج از هنگامی که محدودیت های شل, کمی,” او گفت:.
“بزرگترین آینه برای من در این زمان از مستند است سپاسگزار و قدردانی از آنچه در من است.”
Du Plessis گذشته به ویژه در یک ODI در آفریقای جنوبی فاجعه 2019 جام جهانی مبارزات انتخاباتی در انگلستان که در آن آنها خارج شد در لیگ مرحله است.
او نامیده فصل رفته به عنوان یکی از سخت ترین کلی خود را حرفه ای.
“فصل رفته بود و یکی از سخت ترین حرفه من چون تا به حال عناصر مختلف است که فقط در مورد کریکت. ما با آغاز جام جهانی بود که واقعا سخت و عاطفی roller-coaster. نیاز به مقابله با از مقابل این تیم,” او گفت:.
“از آنجا که ما به هند رفت که من می دانستم که می تواند واقعا دشوار است به عنوان یک تیم و برای من به عنوان یک رهبر به عنوان به خوبی. اما من بسیار خوشبین بود و برای مبارزه با. من می دانستم که این تیم به من نیاز به قوی که در سری. اما این سفر نمی تواند به عنوان به خوبی به عنوان ما را دوست دارند.”
Du Plessis گفت: او هنوز هم نتواند کاپیتانی خود درس اما در حال حاضر forsees خود را به عنوان یک مربی برای نسل جوان.
“من عاشق کاپیتانی خود درس آن است که یک بخشی که من هستم. من کاپیتان پس از سن 13. من هنوز هم نگاه خودم را به عنوان یک رهبر قبل از یک بازیکن, بنابراین من لذت بردن از آن بیش از هر چیز دیگری است.
“من همیشه آن را از دست, اما من فکر می کنم که زمان آن رسیده است برای من برای حرکت به سمت رشد دیگر رهبران چیزی که من احساس می کنم که فاقد سیستم ما,” او گفت:.
“من می خواهم به مطمئن شوید که من می تواند به ایجاد برخی از مرتب کردن بر اساس ارزش نسبت که کمک به بچه ها با کسی است که وجود آنها را هدایت و اگر آنها می خواهند به کسی که آنها می توانید به صحبت در تیم” اضافه شده Du Plessis که برنده 18 از 36 آزمون به عنوان کاپیتان پس از مصرف بیش از نقش از AB de Villiers در سال 2016. PTI

مقاله قبلیپلاسما درمانی ‘هیچ گلوله جادویی” در برابر COVID: کارشناسان
مقاله بعدیGambhir, Lee رد ایده تقسیم T20s به چهار نوبت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>