بمبئی: اولین ضربه خود را به عنوان یک قهرمان انفرادی شد “Aashiqui 2” و از آن پس Aditya Roy Kapur به نظر می رسد در یک سری از درام عاشقانه است اما این بازیگر می گوید: او در تلاش است به نوع خاص خود را انتخاب کند.
34-در سال بازیگر که آخرین انتشار, عاشقانه, هیجان انگیز “ملنگ” گفت: او هنوز هم کاوش خود را به عنوان یک هنرمند و دوست دارم به بازی شخصیت های متنوع.
“من هنوز هم نمی دانم چه می آید به طور طبیعی به من به عنوان یک بازیگر. اما من می خواهم تلاش همه چیز. آن را خیلی زود برای من تصمیم من منطقه. من نمی خواهم که فکر می کنم. من هنوز کشف خودم به عنوان یک بازیگر” Aditya گفت: در حاشیه هفته مد Lakme در تابستان/رفت و آمد مکرر 2020.
این بازیگر که بعد دیده می شود در Anurag باسو به گلچین “لودا” مقابل ثانیا Malhotra گفت: این پروژه به او یک فرصت به نمایش گذاشتن کمیک خود را به سمت.
“بعدی من این است که “لودا” و من واقعا هیجان زده برای فیلم است. آن را دوست داشتنی فرایند به کار با باسو آقا. این است برای رفتن به یک فضای متفاوت برای من است. وجود دارد برخی از عناصر کمدی و آن را یک نوع من می خواستم برای دریافت به و سعی کنید,” او اضافه شده است.
این فیلم هم با بازی آبیشک باچان, Rajkummar Rao فاطمه سانا قرائت ترتیل و Pankaj Tripathi خواهد رسید تئاتر در آوریل 24.
در مد جشن Aditya راه می رفت برای طراح Sohaya Misra برچسب Chola. نشان می دهد همچنین مشخص اندازی, Reebok, جدید سبک, کفش, Zig Kinetica.
Aditya است که به طور منظم در LFW باند گفت: در حال مد نمی آید به طور طبیعی به او و آن را در طول تبلیغات “Aashiqui 2” او متوجه است که به عنوان یک بازیگر او موظف است به لباس در یک راه خاص.
“من متوجه شدم که من نیاز به یک کمی مد آگاهانه زمانی که دوستان من آغاز شده به من گفتن که من نگاه شنیع در آنچه که من پوشیده بود در طول ‘Aashiqui 2’ جوایز. من تبلیغ این فیلم و چند تا از دوستان من گفت: ‘فیلم های انفرادی خود را در حال آمدن است و شما در حال راه رفتن در اطراف مانند یک خانه بدوش’.
“من احساس می کنم که من را در یک مکان عمومی ظاهر من موظف به نگاه خوب در غیر این صورت من مهم نیست فقط به دنبال خوب. اما آن را بیش از حد خسته کننده به مد روز تمام وقت,” او گفت:.
به نمایش گذاشتن آخرین محدوده Sohaya سرپرستی یک انرژی بالا ارائه با هند رقص محبوب سربازان Omaggio.
این طراح گفت: مجموعه “اختصاص داده شده به افرادی که به مبارزه با زندگی جنگ هر روز و بازماندگان که از راه می رسد قوی تر است.”
پوشاک حال امضا Chola برش و آراسته شد توسط اهل تفریح و بازی قبیله ای را چاپ می کند.
LFW تابستان/رفت و آمد مکرر 2020 نتیجه گیری در روز یکشنبه. (سازمان)

قبلی مقالهچگونه می توانید مردم شروع به سوال Bumrah توانایی پس از فقط 2-4 بازی می پرسد شامی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de