نوشته های غیر قانونی از 48500 kanal زمین حذف در یودهمپور

Deputy Commissioner Udhampur, Dr Piyush Singla chairing a meeting on Monday.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) ریاست جلسه در روز دوشنبه.

Excelsior خبرنگار
یودهمپور, فوریه 24: معاون کمیسر یودهمپور دکتر Piyush singla sv (sv) تشکیل جلسه از درآمد ماموران برای بررسی پیشرفت در جهات داده شده در آخرین جلسه برای محو غیر قانونی مطالب از دولت زمین Kahcharai مشترک و جنگلی زمین.
معاون کمیسر مطلع شد توسط دستیار کمیسر درآمد یودهمپور که 48500 kanals نوشته های غیر قانونی در دولت زمین Kahcharai مشترک زمین اراضی جنگلی شده اند حذف از درآمد رکورد.
علاوه بر این در این راستا تمام Tehsildars منطقه فرستاده شده استشهاد که بدون ورود غیر قانونی در, درآمد, رکورد مربوطه Tehsils.
بیشتر DC مطلع شد که 300 kanals دولت در یودهمپور و 400 کانال زمین های دولت در Chenani شده است از لحاظ جسمی بیرون کردند. برنامه هفتگی شده است chalked از همه Tehsildars و فرستاده شده به ACR برای انجام فیزیکی حذف مداخله.
DC به کارگردانی همه Tehsildars و زیر بخشی دادستانی برای شروع ضد تجاوز در یک درایو حالت ماموریت و اطمینان 100 درصد اخراج از دولت زمین Kahcharai مشترک, زمین, زمین جنگل.
در میان دیگران اضافی معاون کمیسر یودهمپور دکتر Gurvinderjeet سینگ معاون کمیسر درآمد Viqar Giri زیر Divisonal Magistates, Tehsildar و Naib Tehsildars از منطقه در جلسه حضور داشتند.

مقاله قبلیPHE اعتصاب کارگران وارد 18 روز اعتراض می رود

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>