IGP طول می کشد سهام از اقدامات شامل COVID-19 همه گیر

IGP Jammu Mukesh Singh passing instructions to the officers during his visit to Reasi district.
IGP جامو موکش سینگ عبور دستورالعمل به افسران در طول سفر خود به Reasi منطقه.

Excelsior خبرنگار
جامو مارس 5: بازرس کل پلیس (IGP), Jammu منطقه موکش سینگ امروز بازدید Reasi منطقه به سهام از اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.
در طول سفر خود IGP جامو تعامل با افسران و jawans منطقه Reasi به دانستن در مورد رفاه خود را آمادگی و تمهیدات در نظر COVID-19.
او تعامل با jawans انجام وظایف بر زمین و بازرسی ترتیبات با توجه به شرایط بهداشتی در ظروف سرباز یا مسافر از jawans در لاواژ Reasi قرنطینه تسهیلات در لاواژ و بدن کامل مایع تونل در لاواژ Reasi.
IGP جامو همچنین بازدید در تاج PCR تاسیس شده در PCR Reasi و تعامل با مقامات و پرسید: در مورد کمک ارائه شده به سن افراد معلول و به طور کلی مردم منطقه Reasi.
او گفت که ما افسران و jawans در حال بیرون رفتن از راه و انجام یک نمونه کار در ارائه کمک به نیازمندان در این برهه حساس و مطمئن باشید که ما ادامه خواهد داد برای خدمت به مردم با تعهد کامل است.
IGP جامو بیشتر گفت: J&K پلیس است پیشرو از جلو همراه با بخش های دیگر در مبارزه با ویروس کشنده و دیگر تاکید کرد که این مهم است که به دنبال دستور دولت و سلامت پروتکل های.
بعد IGP جامو برگزار شد جلسه با GOs در DPO Reasi و صدور دستورات لازم در خصوص اقدامات احتیاطی به تصویب رسید در نظر COVID-19.
SSP Reasi Rashmi وزیر در جریان IGP مختلف اقدامات رفاهی برای jawans اجرای مستند و اقدامات انجام شده برای رفاه مردم است.
در این جلسه IGP گفت که با کار تیمی از نیروها و جامعه اجرای موثر مستند است که تضمین.
او به توصیه ماموران به مطمئن شوید که تمام پرسنل پلیس مجهز و بررسی بر روی زمین نه تنها برای پیاده سازی دولت سفارشات و مشاوره بلکه به فکر مراقبت های بهداشتی خود را.
کسانی که در حال حاضر در این جلسه هستند مشخصات surjeet کومار Bhagat اضافی SP Reasi Naresh سینگ اضافی SP کترا, ممتاز علی Bhatti DySP DAR Reasi, Ahmed محمود DySP ستاد Reasi و Satish Bhardwaj SDPO ارنس.

مقاله قبلیJKPICCA موجب اقتدار بانک پشتیبانی به دنبال راه حل طولانی مدت
مقاله بعدی8-سال بچه های قدیمی به تنهایی زندگی می کند به عنوان پدر و مادر در گیر WB

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>