اگر ما می توانید با خیال راحت از راه دور در فروشگاه مواد غذایی مطمئنا ما می توانیم همین کار را در پارک

در سراسر کالیفرنیا رهبران محلی در حال تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت پارک ها و سواحل و مسیرهای پیاده روی است که بسیاری از ما رفتند به در ابتدای دولت فراگیر اقامت در خانه سفارش شامل coronavirus.

جایی که من زندگی می کنند در لس آنجلس اداره پارک ها و تفریح و سرگرمی در پاسخ به بسته شدن بسیاری از هوای امکانات.

برای پزشکان و قانونگذاران کار به توقف انتقال از coronavirus جمعیت که جمع شده بودند طبعا مطرح آلارم. اما به جای تعطیل کردن ما پارک ها و مسیرهای پیاده روی ما نیاز به استقرار منابع با خیال راحت به مدیریت این منابع عمومی: ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه.

همه ما در حال تنظیم به خواسته coronavirus بیماری همه گیر دادن به ما.

من نوجوان پسران مانند بسیاری دیگر از دانش آموزان گیر شده است در صفحه اصلی به صورت دو هفته — و هیچ کس نمی داند چه مدت از جمله اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به جلو. من مطالب برای رفتن برای یک پیاده روی در محله من اما پسر من بیشتر نیاز دارید. آنها نیاز به فضای باز برای ورزش شدید و بازی.

صرف زمان خارج بودن از لحاظ جسمی فعال اعطا نجات غریق مزایای بهداشت و درمان, کمک به حفظ سلامت و جلوگیری از شرایط مزمن مانند نوع دوم دیابت و بیماری های قلبی و فشار خون است.

مزایای به نگه داشتن پارک های ما باز تنها فیزیکی نیست. به عنوان فرزندان من شیفت به آموزش آنلاین آنها سوگواری از دست دادن آنها 8– و 10-درجه تجارب است. پسر من احتمالا نمی خواهد فارغ التحصیل با همکلاسی های خود را و من پسر بزرگتر شگفتی در مورد خود برنامه.

این همه عدم قطعیت را افزایش اضطراب. فعالیت بدنی و تماس با طبیعت کمک به افزایش تمرکز کاهش استرس و دفع افسردگی است.

تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus نیاز به تاکید جسمی از فاصله به عنوان بهترین های ما در دسترس استراتژی در حال حاضر. همه ما — از جمله فرزندان ما — باید مسئولیت برای محافظت از آسیب پذیر ترین و “پهن کردن منحنی” بنابراین ما در حال حاضر کشیده سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند مقابله.

ما آن را مدیون به مراقبت های بهداشتی ما کارگران به ورزش مراقبت بزرگ به عنوان ما به شکل از چگونه به زندگی با COVID-19 ماه های آینده. اما با اقدامات احتیاطی مناسب پسران من هنوز هم باید قادر به بازی یک در یک بسکتبال با هر یک از دیگر.

پارک ها و تفریح کارکنان آموزش دیده برای مقابله با پارک کاربران و می تواند نظارت بر جمعیت را رزرو یادآوری کاربران را امن نگه داشتن فاصله و دست شستن از ایستگاه های در دسترس به تمام پارک کاربران است.

در عوض با بسیاری از تفریحات و امکانات در حال حاضر خارج از محدوده من از ترس است که حفاظت از سلامت و قدرت پلیس از دولت ها به مجموعه ای همگرا در راه است که می تواند خطرناک به ویژه برای پسران و مردان از رنگ — مردم به احتمال زیاد به بیش از ای اداره در فضاهای عمومی.

در L. A. عدم تطابق با اقامت در خانه دستور می تواند به معنای تخطی از قانون تخلف مشمول جریمه و زندان. پسر من زندگی می کنند و اطلاعات در محله که در آن خشونت و سوء رفتار ظالمانه هستند و به طور نامتناسبی تحت به مردان آمریکایی آفریقایی. استفاده ما از امکانات عمومی زمینه را برای جنحه دعوت غیر ضروری با پلیس تماس بگیرید. ما باید گزینه های بهتر.

چند هفته گذشته نشان از عمیق نابرابری در جامعه ما و اثرات 40-به علاوه سیاسی حمله و underfunding در تضعیف ما شبکه امنیت اجتماعی. به عنوان یک مادر و یک بهداشت حرفه ای من مبارزه هر روز برای بهبود محله شرایط و صرفه جویی در زندگی می کند.

دهه بهداشت عمومی تحقیقات ما نشان می دهد که ایجاد محیط سالم را قادر می سازد سالم تصمیم گیری است. ممنوعیت و سرکوب فشار مشکلات زیرزمینی سوخت و نابرابری.

پرداختن به COVID-19 نیاز به یک رویکرد است که انعطاف پذیر و پاسخگو به شرایط در حال تغییر با توجه به پیامدهای ناخواسته و پایدار است. ما نیاز به پیدا کردن مسئول که راه حل جلوگیری از گسترش بیماری در حالی که پارک ارائه خدمات ضروری و کمک به دیدار با عموم مردم را به حفظ بهداشت و تندرستی.

پارک ها و مدارس و کتابخانه ها ارائه, اجتماعی, ارتباط, پناه, اطلاعات, مواد غذایی و مکان های امن برای بازی. به جای بستن آنها را هدف ما باید برای مدیریت خطرات بنابراین ما با خیال راحت می توانید مطابق با اورژانس سفارشات در حالی که گرفتن نجات بخش سلامت مزایای این خدمات عمومی ببخشد. پس از همه, سلامت بسیار بیشتر از صرفا فقدان بیماری.

منال J. Aboelata است معاون اجرایی مدیر غیر انتفاعی ملی پیشگیری موسسه [email protected] او زندگی می کند در Crenshaw جامعه از لوس آنجلس با شوهر و دو پسر. نویسنده نوشت: این برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>