اگر فساد یک هنر است Cong خود را هنرمند می گوید: BJP حمله پریانکا گاندی

دهلی نو Mar 10: BJP در روز سه شنبه حمله به کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra ادعا که او به فروش می رسد یک نقاشی به بله بنیانگذار بانک رعنا کاپور در قیمت گزاف تومان 2 کرور.
پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در BJP, اتاق کار, پارتی, سخنگوی Sambit Patra گفت: هر جا که فساد وجود دارد وجود دارد به کنگره حزب.
او ادعا کرد این نقاشی که پریانکا گاندی به فروش می رسد به رعنا کاپور استعداد بود توسط M F حسین در سال 1985 به بعد نخست وزیر راجیو گاندی در سده سال از کنگره است.
“چه MF Hussain بود به دنیای نقاشی, کنگره است که به فساد است. اگر فساد یک هنر است این کنگره است که در آن هنرمند” گفت: Patra.
او همچنین در مورد سوال چگونه یک نقاشی استعداد به راجیو گاندی به عنوان رئیس کنگره تبدیل به اموال راجیو گاندی Vadra.
Patra گفت: BJP مطالبات کل قسمت مربوط به فروش نقاشی های پریانکا گاندی Vadra باید بررسی شود که “او کردم پول از Kapoor حساب که پول جنایی از درآمد حاصل. PTI JTR
اجرای مدیریت تحقیق در مورد پول شویی در برابر Yes بنیانگذار بانک کاپور پیدا کرده بود 44 هزینه نقاشی های خود را به اتهام در اختیار داشتن.
یکی از نقاشی های خریداری شده توسط کاپور از پریانکا گاندی Vadra.
در حالی که حزب کنگره گفت: معامله شد شفاف به عنوان پرداخت تومان 2 کرور روپیه دریافت کرده بود توسط Vadra کاپور از طریق چک و منعکس شد در درآمد مالیاتی اد کاوش اگر نقاشی بود متعلق به او یا تمام هند کنگره کمیته (AICC). (PTI)

مقاله قبلیDYSSO Reasi سازماندهی درون بلوک مسابقات فوتبال

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>