در اینجا یک لیست از حذفی حوادث مربوط به داخلی تیم در روز شنبه, فوریه. 15.

بار ها و سایت ها در معرض تغییر است.

بسکتبال دختران

(بازی در 7 p. m. مگر اینکه ذکر)

استخر بازی

باز بخش

Etiwanda در ماده Dei

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در بادگیر

دور دوم

بخش 1

شاه در JSerra

Camarillo در روزولت

بخش 2AA

بنیتا در دره مشاهده

بخش 2A

اجلاس سران در Cantwell-قلب مقدس

ارریو ولی در Burbank Burroughs, 7:30 p. m.

Mayfair در یوکایپا

اوک هیلز در اوکس مسیحی 6 p. m.

بخش 3AA

ویلا پارک در توئنتی ناین پالمز

موریتا مسا در سانتا فه

بخش 3A

یوکا ولی در تورانس

رودخانه پلی در دیدگاه

چین در همت

آیزنهاور در هسپریا

بخش 4AA

پالوما ولی در مرکبات دره 3 p. m.

وستلیک در بارستو

مقدس, شهدا, در, نارنجی, ویستا

مونتکلیر در نوتردام

پاسادنا پلی در انتاریو مسیحی

بخش 4A

شرمن اوکس نوتردام در غرب مسیحی

سایه تپه در Silverado

Jurupa تپه در کمپبل هال 5:30 p. m.

قلب معصوم در آکویناس

بخش 5AA

لا پونت در مقابل سن جکینتو ولی در Mt. سن جکینتو کالج, 6 p. m.

سانتا پائولا در Webb, 5:30 p. m.

فیل مور در روبیدوکس

ایمان باپتیست در CSDR

آکادمی حرفه & اکتشاف در هسپریا مسیحی

تثلیث کلاسیک آکادمی در RCEA-Moreno Valley

سان برناردینو در ویلدوود

بخش 5A

Ganesha در Wiseburn داوینچی

ساحلی مسیحی در لوسرن دره

سانتا کلاریتا مسیحی در Vista del Lago

ماگنولیا در دانشگاه دبستان, 5:30 p. m.

وودکرست مسیحی در ردلندس منتظران ظهور

 

فوتبال دختران

دور دوم

بخش 1

آپ لند در سرو 3 p. m.

دانشگاه هاروارد-Westlake در صدمین سالگرد 3 p. m.

لوس اسس در ساحل, پلی 3 p. m.

سانتیاگو در Corona del Mar, 3 p. m.

بخش 2

وودبریج در پالوما دره 5 p. m.

یوربا لیندا در رانچو کوکامونگا 5 p. m.

وارن در کلرمونت, 5 p. m.

اوک هیلز در ردندو, 4 p. m.

بخش 3

Alta Loma در جنوب منهتن ساحل 3 p. m.

والنسیا در دره اپل 3 p. m.

سانتا مونیکا در Etiwanda, 5 p. m.

دیاموند در اوک پارک 5 p. m.

Chaminade در چاپارل, 5 p. m.

بخش 4

همت در استنکیا, 5 p. m.

تورانس در تپه های گرانیت 5 p. m.

Foothill تکنولوژی در Patriot, 3 p. m.

بلومینگتون در لامپوک, 3 p. m.

بخش 5

Beaumont در سوت ال مونته, 3 p. m.

سان دیماس در Gahr, 3 p. m.

رولند در مقابل غرب مسیحی در آپ لند HS 3 p. m.

آرچر در Tahquitz, 5 p. m.

معبد شهر در ریالتو, 3 p. m.

بخش 6

Gabrielino در Webb, 3 p. m.

رانچو ورد در هند چشمه 5 p. m.

شمال در مقابل El Rancho در پیشگام HS 5 p. m.

سانتا رزا آکادمی در ارریو دره 5 p. m.

انتاریو مسیحی در پالم دیل هوافضا آکادمی, 3:30 بعد از ظهر

بخش 7

باکلی در Garey, 5 p. m.

Fairmont دبستان در تمکولا دبستان 5 p. m.

Linfield مسیحی در مخفی در ساحل, تجلیل cabrillo HS 3 p. m.

کبالت موسسه در Thacher, 3 p. m.

Vistamar در Ganesha, 3 p. m.

 

دختران واترپلو

یک چهارم نهایی

بخش 2

موریتا ولی در مقابل آگورا در کال لوتری دانشگاه ظهر

بخش 3

Segerstrom در مقابل پادشاه در کنار رودخانه پلی HS 2:30 بعد از ظهر

شرمن اوکس نوتردام در Temescal دره عمیق و باریک, 2 p. m.

سنت لوسی در مقابل تسبیح در Servite HS, 11:30 صبح

بخش 4

Millikan مقابل یوکایپا در Crafton تپه کالج, 5 p. m.

گلندورا در موریتا مسا 11 صبح

بخش 5

Hillcrest در Temecula Valley 5 p. m.

بخش 7

اقیانوس آرام در مقابل نرت ویستا در هیللکرست HS 2 بعد از ظهر

 

پسران, کشتی کج

فردی قهرمانی

(کشتی آغاز می شود در 11 a. m.)

بخش مرکزی

در پالم اسپرینگز HS (شامل کویر امپراتوری آسمان کویر و Miramonte لیگ)

ساحلی را بدست آورد

در غرب هالیوود HS (شامل Palomares در دره رودخانه لیگ)

بخش شرقی

در کارتر HS (شامل مرکبات کمربند کویر دره انجیر و موهاوی رودخانه, Mt. کچل San Andreas و Sunbelt لیگ)

داخلی بخش

در Etiwanda HS (شامل نوک پیکان پایه کوه و دره و جنوب غربی دره ویستا لیگ)

Northern Division

در مارینا HS (شامل بزرگ VIII پاس کوه و Sunkist لیگ)

Southern Division

در تیخوانا, Olinda, HS (شامل عبور از دره و Hacienda لیگ)

 

دختران کشتی کج

منطقه ای مقدماتی

(کشتی آغاز می شود در 10 a. m.)

بخش مرکزی

در تاج HS (شامل پایه, بیابان, آسمان, Hacienda, موهاوی, رودخانه, Mt. کچل, Palomares Sunkist در واله ویستا لیگ)

بخش شرقی

در هیللکرست HS (شامل مرکبات کمربند کویر امپراتوری کویر دره انجیر و Miramonte, ديد کوه, تصویب, ديد کوه, دره, رودخانه, دره سان آندریاس جنوب غربی و Sunbelt لیگ)

Northern Division

در کاماریلو HS (شامل عبور از دره لیگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im