ICC به تعویق انداختن T20 جام جهانی عرشه پاک برای هند لیگ برتر

دهلی نو جولای 20: ICC روز دوشنبه به تعویق افتاد T20 جام جهانی در استرالیا با توجه به COVID-19 گیر یک پیش بینی تصمیم گیری است که راه را برای BCCI به سازماندهی IPL در طول مهر و آبان پنجره.

ICC نشده است تصمیم گرفت که آیا هند و استرالیا را تعویض 2021 و 2022 نسخه بین آنها هر دو از آن برگزار خواهد شد در ماه اکتبر-نوامبر پنجره.

“این شورای بین المللی کریکت (ICC) امروز تایید کرد ICC مردان T20 جام جهانی در استرالیا 2020 به تعویق افتاده است با توجه به ادامه COVID-19 همه گیر” ICC در بیانیه ای گفت.

ICC T20 World Cup برنامه ریزی شده بود در پایین دست از 18 اکتبر-نوامبر 15, اما کریکت استرالیا در ماه مارس خود را به حال رندانه ICC که این امر می تواند در نزدیکی غیر ممکن است به مرحله یک بسته-درب رویداد این قدر که همچنین نیاز به قرنطینه تنظیم برای 16 تیم های بین المللی.

ICC بررسی در نحوه طرح های احتمالی برای بیش از دو ماه قبل از آمدن با روز دوشنبه تصمیم گیری است.

مدیر اجرایی مانو Sawhney گفت: “این تصمیم برای به تعویق انداختن ICC مردان T20 World Cup گرفته شده بود پس از بررسی دقیق از تمام گزینه های در دسترس به ما می دهد و ما بهترین فرصت ممکن از ارائه دو امن و موفق T20 جام جهانی برای طرفداران در سراسر جهان است.”

تا آنجا که میزبانی از این برنامه نگران است ICC تجاری بال خواهد بود و نظارت بر روش های مختلف قبل از آمدن به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا هند برگزار خواهد شد 2021 edition یا معاوضه با کریکت استرالیا و میزبان ایشان در سال 2022.

“ICC کسب و کار شرکت(IBC) هیئت مدیره توافق برای ادامه به نظارت بر سرعت در حال تغییر وضعیت و ارزیابی تمام اطلاعات موجود را در نظر گرفته و تصمیم گیری در آینده میزبان برای اطمینان از این ورزش است که قادر به مرحله امن و موفق رویدادهای جهانی در سال 2021 و 2022” آن را اعلام کرد.

تصمیم به اعلام برنامه سه بعدی جام جهانی کمک خواهد کرد که تابلوهای طرح بیشتر درگیری های دو جانبه و کسب درآمد از دست رفته طی بیماری همه گیر.

“اعضای ما در حال حاضر به وضوح آنها نیاز به در اطراف رویداد ویندوز به آنها را قادر به برنامه ریزی مجدد را از دست داد دو جانبه و داخلی جیرجیرک” Sawhney اعلام کرد.

شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی اما این امکان وجود دارد که BCCI ممکن است تغییر هندی لیگ برتر به امارات متحده عربی در نظر گرفتن هند COVID-19 بار مورد به حساب آورد. هند ثبت بیش از 11 لاخ تا کنون موارد با مرگ و میر نقض 27,000 خوانده شده را علامت.

گزینه دیگر این است که داشتن یک دوقلو-شهر درب بسته زیستی امن رویداد که اولین اولویت حداقل یکی از ذینفعان.

IPL خواهد شروع به احتمال زیاد در هفته آخر ماه سپتامبر و در پایان هفته دوم نوامبر باشد.

“ما در حال انتظار برای اعلام رسمی. در حال حاضر ما حداقل می تواند ارائه برنامه های ما برای دولت و برای آنها صبر لازم را كسب كرده است. وجود دارد برنامه ریزی و تدارکات عملیاتی جنبه های است که نیاز به مراقبت گرفته شود” یک BCCI رسمی گفت: در شرایط گمنامی.

BCCI جمهور Sourav Ganguly قبلا ابراز اطمینان کرد که سال نمی پاس بدون glitzy رویداد پیش رفتن.

             

2023 ODI جام جهانی تحت فشار قرار دادند تا اکتبر-نوامبر

===============================

ICC مردان ODI جام جهانی در هند در حال حاضر برگزار شود OctoberNovember 2023 (نهایی در تاریخ 26) اجازه می دهد تا یک دیگر صلاحیت دوره برای همه تیم ها است.

به طور معمول جام جهانی در هند برگزار می شود بین ماه های فوریه و مارس به عنوان آن را در سال 1996 اتفاق افتاد و در سال 2011 اما راه بازگشت در سال 1987 (اعتماد به جام جهانی در آن برگزار می شود در طول فصل جشن.

مدیر عامل شرکت Sawhney گفت: “حرکت مردان کریکت جام جهانی به بعد پنجره یک عنصر حیاتی از این و به ما می دهد یک فرصت بهتر از حفظ تمامیت روند تحصیلی.

“این زمان اضافی استفاده می شود برای برنامه ریزی مجدد بازی است که ممکن است از دست رفته به دلیل همه گیر حصول اطمینان از صلاحیت می توان تصمیم گرفت در زمینه بازی.”

تصمیم, او گفت:, گرفته شده در مشورت با همه ذینفعان.

“در طول این فرایند ما کار کرده اند و از نزدیک با ما ذینفعان کلیدی از جمله دولت و اعضای شبکه همکاران و کارشناسان پزشکی به ما را قادر به رسیدن به یک تصمیم جمعی برای بازی و طرفداران ما.”

             

زنان 2021 ODI جام جهانی در نیوزیلند

=============================

IBC هیئت مدیره نیز در ادامه به بررسی وضعیت با توجه 2021 جام جهانی فوتبال زنان در نیوزیلند در ماه فوریه است. در این میان برنامه ریزی برای این رویداد همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

             

هیچ تصمیم گیری در روند نامزدی

=====================

ICC را اعلام نکرد نامزدی روند بعدی آن مستقل رئیس به جای Shahshank منهر به آن شده است یاد گرفتیم که عضو هستند و در عین حال برای رسیدن به اتفاق آرا در خصوص انتخاب خود برای آینده سر از بدن جهانی.(PTI)

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>