IAS افسر سابق DC دستگیر CBI در آغوش مجوز مورد

عمده پروانه های صادر شده از 2012 تا 2016 در Kupwara
*Ex-DMs از 8 منطقه تحت اسکنر

Sanjeev Pargal

جامو Mar 1: دو ماه پس از اداره مرکزی تحقیقات (CBI) انجام حملات در چندین مکان از جمله در دفتر و مجتمع های مسکونی از هشت سابق دادستانی منطقه جامو و کشمیر در ارتباط با صدور بیش از دو لاخ اسلحه مجوز در هشت منطقه از سابق دولت بررسی آژانس امروز بازداشت دو افسر یکی از آنها بازنشسته از جمله راجیو کومار Ranjan و Itrit حسین Rafiqui هر دو سابق DMs از Kupwara منطقه در کشمیر.
Ranjan است در حال حاضر ارسال شده به عنوان مدیر ارشد اجرایی (CEO) شهری سازمان تنظیم مقررات و معاون رئیس جامو توسعه خودگردان (JDA) در حالی که Rafiqui است بازنشسته از خدمات.
دستگیری Ranjan که همچنین به عنوان منطقه دادرس جامو و Rafiqui شد برای اولین بار در افسران دسته از CBI در زمان بیش از تحقیقات در آغوش مجوز موردی از آن هوشیاری سازمان در حال حاضر اداره مبارزه با فساد (ACB). تنها یک روز قبل از ACB رزرو کرده بود Rafiqui در تجهیز کلاهبرداری در ارسال او به عنوان معاون کمیسر Kupwara همراه با دیگر افسران.
“بانک مرکزی در حال ثبت یک مورد در تسریع اطلاع رسانی صادر شده توسط دولت هند با رضایت از جامو و کشمیر دولت گرفته و بیش از این تحقیقات صنوبر شماره 18 2018 مورخ 17.05.2018 زودتر ثبت نام در ایستگاه پلیس هوشیاری سازمان کشمیر (VOK) در اتهامات که در طول دوره 2012 تا 2016 و سپس معاون کمیسیون از مناطق مختلف J&K از جمله Kupwara بود متقلبانه و به طور غیر قانونی صادر شده و فله اسلحه مجوز در ازای پولی ملاحظات” منابع رسمی گفت.
آنها اضافه شده است که در بیشتر تحقیقات انجام شده توسط بانک مرکزی به اتهام نقش Itrit حسین Rafiqui و راجیو Ranjan, IAS, هر دو نوشته شده و سپس به عنوان منطقه دادستانی Kupwara, Jammu and Kashmir, حال ظاهر در طول دوره تصدی خود را به عنوان DM از سال 2013 تا 2015 و 2015 تا 2016 بود.
“بانک مرکزی را دستگیر کرده است راجیو Ranjan و Itrit حسین Rafiqui. تحقیقات این پرونده همچنان ادامه دارد” ابراز نگرانی کرد.
مورد بیش از دو لاخ اسلحه مجوز صادر شده از هشت منطقه جامو و کشمیر در حال بررسی توسط Chandigarh از CBI در نظر اتهام دخالت IAS و KAS افسران. چند روز پشت نوبت بازداشت یک فرد خصوصی Rahul Grover از کشمیر در ارتباط با این مورد.
منابع گفت: Ranjan و Rafiqui نامیده می شدند برای بازجویی توسط بانک مرکزی در ارتباط با صدور مجوز اسلحه توسط آنها را در خود ارسال به منطقه دادستانی از Kupwara. در طول بازجویی آنها دستگیر شدند و پس از اتمام تمام تشریفات قانونی.
ابتکارات را Chandigarh واحد ثبت نام دپو به اتهام سوء جنایی و کیفری توطئه تحت رانبیر قانون مجازات اسلامی و در نقض بخش 3/25 از سلاح عمل علاوه بر مفاد پیشگیری از فساد عمل در آغوش مجوز مورد.
سابق منطقه دادستانی از هشت مناطق تحت اسکنر منابع گفت.
هشت ولسوالی از جایی که انبوه سلاح های مجوز صادر شده بود که قبلا شامل Kupwara, Baramulla, Shopian و پولوما همه در کشمیر دره یودهمپور, Kishtwar, Rajouri و Doda, همه جامو منطقه است.
یک بررسی نمونه ای از مجوز صادر شده از Kupwara یک منطقه مرزی در شمال کشمیر نشان داد که هیچ فایل یا ثبت شد که توسط مقامات منطقه و بسیاری از سلاح های مجوز صادر شده ممکن است به خودی بر اساس اسناد جعلی شهادت” ،
این اولین دستگیری ساخته شده توسط بانک مرکزی در بالا مشخصات جعلی سلاح مجوز موردی بود که در ابتدا بوده است شناسایی شده توسط Anti-Terrorism تیم ملی (ATS) راجستان به عنوان برخی از ضد عناصر اجتماعی که در دولت یافت نشد با استفاده از سلاح های مبتنی بر اسلحه مجوز صادر شده از مناطق مختلف جامو و کشمیر. بر اساس تحقیقات انجام شده توسط ATS راجستان سپس هوشیاری سازمان جامو و کشمیر در حال ثبت یک مورد بود که بعد از آن دست به ابتکارات توسط مغبون دولت در نظر داشتن اتهام دخالت IAS و KAS و افسران خود را ارسال عنوان منطقه دادستانی در هشت ولسوالی.
در دسامبر 30, ابتکارات حال انجام همزمان حملات در 17 مکان در سرینگر و جامو دوقلو چرخشی شهرستانها سرمایه از دانشگاه تهران و سه شهر دیگر از جمله گورگان (Haryana), محلی (پنجاب) و نیدا (اوتار پرادش) پوشش خانه ها و دفاتر هشت سابق منطقه دادستانی/معاون کمیسیون در ارتباط با صدور بیش از دو لاخ اسلحه مجوز در طول چند سال گذشته به خصوص از هشت ولسوالی در سابق دولت است.
افسران که محل شده بود جستجو شامل Yasha مودگل, مدیر عامل, Jammu توزیع برق شرکت Faquir Chand Bhagat, Javed Khan, جهانگیر میر و فاروق خان, همه معاون سابق کمیسیون علاوه بر Ranjan و Rafiqui.
Faquir Chand Bhagat خدمت کرده بود به عنوان معاون کمیسر Rajouri قبل از بازنشستگی. او بعد از عضویت در حزب دموکراتیک خلق (PDP) و اعتراض 2014 مجمع انتخابات از Bishnah. برخی از زمان بازگشت او پیوست BJP. جاوید خان قبلا پست شده به عنوان معاون کمیسر Shopian.
“علاوه بر دریافت ارضاء اسلحه مجوز نیز صادر شده است به غیر از ساکنان جامو و کشمیر در نقض قوانین” شهادت” ،
اسلحه مجوز راکت جامو و کشمیر تحویل داده شد به نوبت و بر اساس یک توصیه از راجستان مدیر کل پلیس O P Galhotra پس از Anti-Terror Squad حال گران یک راکت مرتبط با این موضوع.
این سازمان در حال ثبت دو فیرث در این زمینه با رضایت از جامو و کشمیر دولت با معاون کمیسر Kupwara ذکر شده به عنوان یک متهم در یکی از آنها در حالی که مقامات ناشناس از ولسوالی های مختلف بوده است که در یکی دیگر از صنوبر منابع گفت.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که جامو و کشمیر صادر کرده است بیش از چهار لاخ تفنگ مجوز دوم پس از پر جمعیت ترین اوتار پرادش است.
این ارقام بیش از 4 لاخ تفنگ مجوز در جامو و کشمیر کاملا خیره کننده به عنوان اتحادیه خاک آلوده توسط ستیزه جویی برای سه دهه گذشته. علاوه بر این, J&K رتبه 20 از نظر جمعیت در کشور است.
ارقام پیشنهاد شده است که با جمعیت 1.25 کرور در حال حاضر برای هر 33 نفر وجود دارد یک تفنگ مجوز در جامو و کشمیر.
با توجه به منابع 1,32,321 از 1,43,013 مجوز در جامو منطقه Doda, Ramban و یودهمپور مناطق صادر شده برای کسانی که ساکن خارج از قلمرو اتحادیه.
این رقم برای کل قلمرو اتحادیه است 4,29,301 که فقط 10 درصد صادر شد به ساکنان سابق دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>