من فاقد اصول اولیه در فصل گذشته بود 100 درصد مطمئن از موفقیت در این لیگ: Kuldeep

دهلی نو Apr 26: هند عنکبوتی که تار میتند Kuldeep Yadav می گوید او “فاقد اصول” فصل گذشته با توجه به بازی یک بازی بیش از حد بسیاری منجر به یک IPL است که می توانست بهتر از چگونه آن را معلوم شد.
او گفت که او برنامه ریزی به اندازه کافی زمان گذشته و پس از آموخته های خود درس های چینی در کاسه بود: “100 درصد مطمئن از موفقیت” در لیگ 2020 که سرنوشت آویزان در تعادل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.
“من به طور کامل آماده شده برای این IPL 2020 و من برنامه ریزی شده بود زیادی. من 100 درصد مطمئن است که این لیگ خواهد بود یک موفقیت” Kuldeep بیان شد که در Kolkata Knight Riders سایت.
خواسته در مورد فصل گذشته Kuldeep صحبت در مورد اینکه چرا او تلاش می کرد به رفتن.
“زمانی که من آمد به IPL من هیچوقت خودم به اندازه کافی زمان برای آموزش است. بزرگترین یادگیری از 2019 شد که من برنامه ریزی برای فصل.
“وجود دارد بسیاری از کریکت در سال 2019 به خصوص بین المللی کریکت. من به این تیم پیوست فقط سه روز قبل از شروع لیگ آغاز شده است. بنابراین برنامه ریزی خوب نیست. دخالت خوب نیست یا. و این بسیار مهم است,” او گفت:.
“من فکر نمی کنم این آخرین IPL که بد برای من. من دگرگون بسیار خوبی است. اما پا که تار میتند موفقیت بر اساس تعداد درها او بر میدارد. من نمی مدیریت به انتخاب بسیاری از درها اما من اقتصاد خوب بود.”
عدم درها منجر به اعتماد به نفس خود را از عنکبوتی که تار میتند گفت.
“هنگامی که شما انتخاب نیست درها اعتماد به نفس خود را قطره کمی. پس از آن وجود دارد یک بازی که در آن من رفت و برای بسیاری از اجرا می شود. بنابراین من سطح اعتماد به نفس کاهش یافته است” Kuldeep اعتراف کرد.
“من فاقد اصول اولیه. بازی بسیاری از کریکت بر اصول اولیه خود را.
“اگر شما به طور منظم در تماس با مربی تیم خود را پس از آن اصول اولیه خود را نمی خواهد تحت تاثیر قرار.”
او را نشانه رفته ستایش در سابق KKR کاپیتان Gautam Gambhir و بولینگ مشاور وسیم اکرم (ص) گفت: آنها تا به حال یک “تاثیر بزرگ” در زندگی حرفه ای او در سال های اولیه خود را در این Knight Riders.
“Gauti بهایی (Gambhir) تا به حال تاثیر بسیار زیادی بر من از همان آغاز از روی لئامت دادن در KKR. او همیشه به من صحبت کرد خیلی. نه تنها در طول زمان او در KKR اما حتی پس از آن در طول این دو سال گذشته” Kuldeep گفت.
“او همیشه به من انگیزه. هنگامی که شما این نوع از اعتماد به نفس خود را از کاپیتان می شود یک نقطه به علاوه برای هر بازیکن. این کمک می کند تا شما با اعتماد به نفس باقی می ماند و آن ترجمه به اجرای خوب.”
این چینی کاسه ساز گفت: سابق پاکستان کاپیتان اکرم (ص) به او کمک کرد تا بیشتر با جنبه های روانی از این بازی است.
“وسیم آقا استفاده می شود به مانند من تعداد زیادی بیش از حد. او صحبت نمی کنم زیاد در مورد بازی بولینگ اما او آماده شده من خیلی از نظر ذهنی مصرف در این بازی است.
“او آماده شده را در موقعیت های مختلف در راه های مختلف و به من آموخت که چگونه واکنش نشان می دهند هنگامی که ضربه شما را تحت فشار گفت:” Kuldeep.
“هنگامی که او در KKR من استفاده می شود به نشستن با او و انتخاب کنید مغز خود را در یک مقدار زیادی. من استفاده می شود به نشستن در کنار او در ستاره شرق در طول مسابقات و سوال در مورد زمان واقعی شرایط است.” (سازمان)
^^^

مقاله قبلیCOVID-19 تلفات به 824 موارد صعود به 26,496: وزارت بهداشت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>