من انتخاب کنید تا یادداشت ها و لحظات از زندگی روزمره: Shoojit Sircar در سینما

دهلی نو : برای یک فیلمساز که فیلم یک زیرچشمی نگاه کردن به زندگی به عنوان آن است Shoojit Sircar می گوید که او می یابد تنوع عادی در هند جذاب است.
این است که این تمایل به سمت زندگی روزمره که باعث می شود Sircar بازگشت به داستان مانند “Vicky Donor”, “طراح جنایی”, “اکتبر” و یا آینده “Gulabo Sitabo” با بازی آمیتا باچان و, Ayushmann, به عنوان میرزا و Banke.
“من واقعا تحت تاثیر معمولی و ساده زندگی روزمره و مردم مانند Biji و دالی در ‘Vicky Donor’ استفاده می شود که می نوشند و می گویند هر آنچه که آنها احساس. این شخصیت ها آنقدر پر جنب و جوش. من را دیده اند این مردم در اطراف من.
“من احساس می کنم من آنها را دوست دارم حتی در رسانه های اجتماعی پست. من رعایت آنها را انتخاب کنید تا یادداشت ها و لحظات به ساخت فیلم در خارج از آن” کارگردان گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه تلفنی از کلکته.
“Gulabo Sitabo” در مورد موجر و مستاجر تنظیم در لکنو شرح زیر است این دو شخصیت زندگی دست به دهان وجود در حالی که تلاش برای زرنگ تر بودن هر یک از دیگر.
فیلم Sircar گفت: جمعیت است توسط بسیاری از شخصیت های برجسته, بازی های برگزار شده توسط Vijay Raaz, Brijendra کالا کهنه بازیگر Farukh جعفر و Shrishti Srivastava.
“من آن را یک گروه بازیگران و یا جهان از “Gulabo Sitabo’ است که در مورد زندگی شخصیت های من. من فقط رفتن وجود دارد و نشستن در گوشه ای و رعایت این شخصیت از طریق دوربین من. این که چگونه من شات فیلم. بازیگران این احساس مردم برداشت از زندگی واقعی” او گفت:.
این روش بدون عارضه از نگاه مردم به نظر می رسد حتی در داستان اصلی از میرزا و Banke که جنگ هیچ مذهبی زاویه اگر آنها می آیند از مذاهب مختلف که با توجه به این فیلمساز بسیاری از مردم در هند همزیستی مسالمت آمیز است.
“من به یاد داشته باشید من استفاده می شود به بازی فوتبال در دوران کودکی من و تیم من تا به حال مردم از مذاهب مختلف و پس زمینه. آن را تا به حال از کسی که ما را به مدرسه خود را در کالسکه یا آن مرد که آمد به انتخاب کنید تا ما زباله اما من هرگز این را می دانست.
“زمانی که من بزرگ شدم به من گفته شد توسط جامعه شما را به تبدیل شدن به چیز دیگری است و او را به چیز دیگری تبدیل و تقسیم قرار داده بود در سر من. دوران کودکی من ندارد که تقسیم. ما فقط از هشت سال, خواهد بود و دیدار در شب به بازی. این است که تاثیر زیادی در زندگی من و فیلم” او گفت:.
توصیف لکنو به عنوان یک شهر بین المللی که در آن همزیستی بخشی از زندگی Sircar گفت: هدف این بود که به تصرف روح خود را با تمرکز بر مناطق مانند Chowk و Hazratganj و باچان را استادانه درست شده دریافت کنید تا به آنها کمک کرد طفره رفتن جمعیت حداقل در ابتدا.
“مزیت ما تا به حال با این یکی است که در برخی از عکس های آنها نمی تواند تشخیص آقای باچان. ما می توانید شات آماده و پس از آن او خواهد آمد. وجود دارد تماشاچیان اما آنها در ابتدا نمی فهمم که این مرد بود. به آرامی کلمه رو که در اطراف آن آمیتا باچان و سپس به میان جمعیت آمد. ما شات این فیلم در بیت ها و قطعه مانند آن است.”
این فیلم سوم خود را به عنوان یک مدیر با باچان پس از منتشر نشده “Shoebite” و “طراح جنایی” که در آن megastar بازی خیالی بنگالی ،
در حالی که “طراح جنایی” را دیدم او را با یک کلاه گیس و سر پا, باچان ساعت نشسته برای دریافت پروتز راست به بازی میرزا در فیلم است.
پرسید که چرا او باعث می شود باچان تبدیل جسمی بسیار Sircar گفت: این اعتبار به megastar به پذیرش شخصیت های که در حال به چالش کشیدن.
“من مطمئن نیستم که آیا او را قبول میرزا شخصیت این زمان و یا ما قادر خواهد بود به جلو و از طریق آن به دلیل احتمال وجود دارد که آن را می توانید به غلط انداز و یا غیر واقعی اما ما تلاش کرده اند ما به او را به نگاه مانند میرزا,” او گفت:.
نیز وجود دارد یک فکر به حال باچان در جدیدتر آواتار خود را از طریق سینما.
“از آنجا که از خود هاله وجود دارد همیشه این فکر را در او حالت عادی یک شخصیت جدید” مانند آنهایی که در دهلی قدیم یا Hazratganj او dded.
نویسنده Juhi Chaturvedi نوشت که “Vicky Donor”, “طراح جنایی”, “اکتبر” و “Gulabo Sitabo”, را تحسین کرد از لکنو و این یکی از دلایل بزرگ برای آنها به مجموعه ای از فیلم در این شهر است.
“او آگاه از تفاوت های ظریف در, زبان و مکان. که کمک زیادی,” او گفت:.
با Ayushmann آن مراسم پس از موفقیت فراری از سال 2012 فیلم “Vicky Donor”, خانوادگی, کمدی, مجموعه ای در جهان از بیهوشی. آن Khurrana را برای اولین بار و Sircar اولین جعبه دفتر آمار هر چند او ساخته کارگردان اولین با انتقادی-تحسین “Yahaan” در سال 2005.
“ما با هم کار کرده اند و وجود دارد یک سطح راحتی که ما به اشتراک بگذارید. برای Banke ما نیاز به کسی که به آسیب پذیری و بی گناهی در مورد او. شخصیت می آید از یک پس زمینه که در آن وجود دارد دست به دهان است. Ayushmann و آقای باچان را جفت به ارمغان آورد بسیاری از طراوت” او گفت:.
عنوان این فیلم است که با الهام از قدیمی دستکش عروسکی تئاتر اوتار پرادش در حال مرگ هنر است.
“من فکر می کردم که چرا نمی با استفاده از این به عنوان یک استعاره و یک قصیده به افراد درگیر در آن است. من امیدوارم که آن را می آید و در حافظه” Sircar گفت.
این فیلم قرار است به جریان در آمازون نخست تصویری در ژوئن 12, اول شدن مهم بالیوود دانلود فیلم به صورت مستقیم آزادی در جریان پلت فرم به عنوان تئاتر باقی می ماند بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.
اطلاعیه اولیه منجر شده بود به برخی از واکنش تند و تیز از تئاتر زنجیر که Sircar نامیده می شوند به عنوان “مایه تاسف”.
“هر کس خود را در راه مقابله با این روند است. هنگامی که یک فیلم ساخته شده و انتشار آن تصمیم سرنوشت آن. هیچ چیز بزرگتر از آن است که حتی من.
“این وضعیت برای انطباق در این لحظه. ما نمی تواند نشستن در خانه… در این وضعیت کار من این است که برای قرار دادن این فیلم رو به جلو به مخاطبان. این بدان معنا نیست که من فیلم را در سینما.” (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>