بمبئی: Manu Rishi می گوید او اجازه نمی دهد نویسنده در او تسلط عملکرد خود را به عنوان یک بازیگر.
برخی از به یاد ماندنی ترین نقش در فیلم هایی مانند “Oye Lucky! Lucky Oye!”, “Ankhon Dekhi”, “Pati Patni Aur Woh”.
به عنوان یک نویسنده او در “Rajma Chawal”, “Nanu کی Jaanu” در میان دیگران او را نیز گذراند دیالوگ برای “Oye Lucky! Lucky Oye!”, “یه Saali Zindagi”, “عایشه” و “Tubelight”.
“به عنوان یک نویسنده و بازیگری من کمک می کند تا بسیاری. به عنوان یک بازیگر شما را در نوشتن. به عنوان یک نویسنده استفاده کنم بازیگر نقش اول مرد (من). اما به عنوان یک بازیگر استفاده نمیکنم نویسنده جانبی چون من فکر نمی کنم آن مورد نیاز است. هر دو بر اساس مشاهده یا شما آن را ارسال و یا انجام آن” Rishi در مصاحبه ای گفت:.
با آینده خود اقدام گیگابایت — “Shubh منگل Zyada Saavdhan”, “Thailand” و “Angrezi متوسط”– Rishi گفت که او خوشحال است که این فرصت را به انجام نقش های مختلف.
“من می خواهم به نگاه متفاوت است. من گفته اند که بیش از بله. پس از “Oye Lucky ..” من یک مقدار زیادی از پیشنهادات مشابه از یک pickpocketer یا یک شخص وابسته. من می توانید استطاعت به تکرار نیست شخصیت های من از آنجا که من یک نویسنده نیز هست. من درآمد من کره, از, بازیگری, در حالی که paratha از نوشتن.
“اگر شما وسوسه کار با یک ستاره بزرگ و یا برای پول بیشتر اگر شما نگه داشتن این چیزها را کنار گذاشته و تمرکز بر بازیگری برای شما کمتر کار می کنند اما کار خوب است. آن است که آن را به نفع شما اما حداقل مردم را ستایش شما.”
Rishi دیده خواهد شد در نقش سرب در “Thailand” که همچنین ستاره Mahie Gill و دالی Ahluwalia.
“من بازی سرب در ‘Doordarshan’, Mahie همسر من است و دالی مادر من است, او می آید از کما پس از 32 سال و جامعه تغییر کرده است. ما ایجاد چیزهایی که اتفاق افتاده است 25 سال پیش… این فیلم بسیار واقعی طنز است, خانوادگی, فیلم کامل بر احساسات.”
این بازیگر همچنین در مورد cameo در Irrfan Khan-starrer “Angrezi متوسط”.
“مدیر هومی Adajania یک دوست. من که قرار بود برای انجام یک کار بسیار خوب ایفای نقش در فیلم “Takkadum’ اما این فیلم نمی تواند ساخته شده است. من تا به حال ملاقات هومی یک بار و من شکایت او را از انجام یک فیلم با من. او به من پیشنهاد برای انجام یک cameo در فیلم “Angrezi متوسط’. آن است که یک نقش کوچک. من بازی عرفان خان برادر. من عاشق این بخش است.”
Rishi که به دست آورد قدردانی خود را برای نقش آقای هندا در وب سری “در داخل لبه” گفت: او در بازی یک نقش محوری در فصل سوم.
در نوشتن مقابل, Rishi گفت: او مشغول کار بر روی یک وب سایت-سری به آمازون نخست ویدئو و فیلم. (سازمان)

مقاله قبلیبانکی در بنزین انواع دیگری را برای از دست دادن در نظر BS-VI هنجارهای: Maruti

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im