“من همه چیز را راست و من هنوز هم آن را’: مینه سوتا, پرستار هشدار می دهد که حتی افراد سالم می تواند بسیار بد

او استراحت در رختخواب موجب ویرانی بدن درد و بیش از حد ضعیف و حتی روشن کردن تلویزیون.
“من فکر کردم من که قرار بود به مرگ گاهی” گفت: مور از وودبری.
مور که با این نسخهها کار در یک, St. Paul بیمارستان شد و یک اتاق عمل و پرستار برای کمک به دیگران. اما از آنجا که او تا به حال به دور از کار او در تلاش برای کمک به در راه های مختلف: گرفتن کلمه که حتی جوان با افراد سالم می تواند تبدیل به بسیار بیمار است.
“من می خواهم مردم بدانند این است که واقعا جدی است و مردم نیاز به اجتماعی فاصله جدی” مور, 35, گفت سهشنبه, مارس 31. “ما باید برای جلوگیری از گسترش این. من همه چیز را راست و من هنوز هم آن را کردم.”
مینه سوتا وزارت بهداشت آزمایشگاه اولویت بندی تست برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. از دولت 629 مورد تأیید بیش از یک چهارم در حال پزشکی کارگران هر چند تنها تعداد انگشت شماری تبدیل شده اند آلوده در کار دولت اعلام کرد.
مور گفت که او هیچ ایده چگونه او کردم COVID-19 — او تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض هر کسی در محل کار یا خارج از آن. او اطلاع داده است که هر کسی او را در تماس با حال, ویروس, و او گفت: مینه سوتا وزارت بهداشت در مورد مردم او شده بود در تماس با.

آمار من مثل یک تن آجر’

آن را در 18 مارس که مور متوجه او تا به حال بسیار خفیف و سرفه و خارش گلو.
“من حتی نمی کنم” او گفت:. “من آن را chalked تا فقط یک سوزش و یا شاید حتی آلرژی است.” هرگز از آن عبور او ذهن او می توانست COVID-19.
مور بررسی می شود با او کار می کنند (او خواسته است که نام این بیمارستان استفاده نمی شود) و گفته شد به ارائه گزارش کار در روز بعد. او احساس خوب در 19 مارس بود که آخرین بار او کار می کرد و روز است که به دنبال.
در 21 مارس مور متوجه او از دست داده بود حس خود را از طعم و بوی. کارشناسان پزشکی می گویند که ممکن است نشانه ای از coronavirus.

سپس در مارس 22, مور — که دقیق تجربه در Facebook — نوشت: “به من رسید مانند یک تن آجر. تب و لرز و بدن درد و سردرد و از دست دادن طعم و بوی سرفه و گلو درد.”
حتی با در نظر گرفتن تیلنول round-the-clock, مور گفت که او نمی تواند او را تب کمتر از 100 درجه تا روز یکشنبه. آن را به 102.2 در یک نقطه.
او تا به حال سرفه اما آنچه که بود بدتر شد و سفتی در ریه ها او را “و نه قادر به گرفتن یک نفس عمیق بکشید و آن را دردناک بودن به نفس” مور گفت.
مور جدا شده و خودش را به دور از شوهر و سه فرزند که 3 5 و 12. هیچ کس در خانواده خود را نشان داد علائم بیمار بودن.
شوهرش پخته شده اما مور گفت: او نمی تواند از خوردن بیش از مقدار کمی از برنج.
و خانواده او نگران — او 5 سال گریه کرد زمانی که او در بر داشت او و مادرش تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. “اما آنها از من بهتر است و من فکر می کنم که برطرف ذهن خود را کمی” او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

گرفتن کلمه در Facebook

مور احساس کمی بهتر است اما در روز شنبه او احساس او “در زمان دو گام به عقب” او نوشت.
روز سه شنبه او درباره هدف خود را که قادر به عبور از خیابان به دریافت ایمیل از صندوق پستی.
“این احساس خوبی است اما در حال حاضر من خسته هستم” او گفت:.
مور به وقایع سفر خود را در یک Facebook پست که از شنبه بعد از ظهر شده بود به اشتراک گذاشته 18,000 بار از جمعه.
او در ابتدا نوشت: این پست به دلیل یک همکار به او گفت که همکاران او خواهد بود بدانم که در آن او بود. برخی از مردم خواسته اگر او را پست عمومی گفتن او “ما احساس می کنیم مثل داستان شما مهم است که مردم نمی گرفتن این جدی است.”
تمام پاسخ شده اند حمایت مور گفت و قریب به اتفاق تعدادی از مردم که با ارسال پیام های خود را در Facebook.
“مردم از ترس مردم نگران هستند و آنها در حال رسیدن به من برای مشاوره,” او گفت:. “این است راه بزرگتر از من تا به حال انتظار باشد اما … پس من نمی تواند در محل کار در حال حاضر و کمک به مردم من می تواند کمک به مردم در این راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>