هیوندای برای رانندگی در همه جدید Creta با بیش از 50 ویژگی های متصل

دهلی نو: هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود (HMIL) روز چهارشنبه گفت: همه نسخه جدید Creta است که به ضربه جاده ها در اواخر این ماه خواهد آمد با بیش از 50 متصل از جمله ویژگی های یک دکمه وحشت برای پریشانی شرایط.
آینده مدل است که برای راه اندازی در 17 مارس خواهد شد از ویژگی های این شرکت فن آوری جهانی BlueLink با بیش از 50 هند خاص متصل ویژگی های.
“با همه جدید Creta, Hyundai هدف برای ارائه به مشتریان نهایی تکنولوژی تجربه” HMIL مدیر, فروش, بازاریابی و خدمات Tarun Garg در بیانیه ای گفت.
مشتریان قادر خواهند بود به صورت شفاهی سفارش ماشین به باز کردن و بستن پنجره سقفی, شروع, صندلی, تهویه, کنترل درجه حرارت و سرعت فن به عنوان بخشی از ویژگی های متصل در SUV HMIL گفت.
خودرو را نیز دستورالعمل شفاهی به شماره گیری شماره از لیست تماس در تلفن همراه اطلاع تعطیلات عمومی اطلاعات و پیگیری live cricket scores, همه در سهولت استفاده از یک فرمان صوتی آن اضافه شده است.
در مورد تصادف خودرو خواهد شروع یک تماس به تماس با مرکز برای کمک به مشتری است. صاحبان امر همچنین قادر خواهید بود به درخواست اضطراری از خدمات مرکز تماس با فشار دادن دکمه SOS.
در صورت سرقت خودرو مالک با حمایت از پلیس می توانید دنبال کمک از آبی لینک تماس با مرکز برای ردیابی وسیله نقلیه, محل HMIL گفت.
مرکز تماس نیز می تواند آغاز نقلیه immobilisation در مورد وسایل نقلیه به سرقت رفته. SUV موتور نمی خواهد شروع تا زمانی که خودرو immobilisation غیرفعال شده است با تماس با مرکز آن اضافه شده است.
علاوه بر آبی لینک ارائه راه حل های برای کنترل از راه دور موتور شروع و متوقف کردن درب قفل کردن و باز کردن و جانمایی خودرو در پارکینگ. (سازمان)

مقاله قبلیمولکول در پرتقال ممکن است کمک به کاهش چاقی: مطالعه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>