صدها نفر از وسایل نقلیه باقی می ماند رشته برای 4 روز در کشمیر بزرگراه

سرینگر: صدها نفر از کشمیر-محدود کامیون حمل ملزومات گرفتار شده بودند به عنوان سرینگر-Jammu ملی بزرگراه باقی مانده بسته برای چهارمین روز پیاپی در روز دوشنبه با توجه به چند رانش زمین موجب شده توسط باران های سنگین.

“از 270 کيلومتر بزرگراه که متصل دره کشمیر با بقیه کشور باقی مانده بسته ترافیک با توجه به چند رانش زمین و تیر اندازی سنگ” یک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این بعد از ظهر.

او گفت: آن را به روز دیگری برای بازگرداندن ترافیک در بزرگراه ها با توجه به گسترده لغزش در Dalwas که در آن بخشی از تپه پایین آمد.

ترافیک به حالت تعلیق در آمد در بزرگراه در بعد از ظهر جمعه پس از چندین رانش زمین در کافه تریا morh میمون morh, Ramban, باتری chashma, Panyal morh, Panthyal, Mompassi, Digdol, Sherbibi و Hingni موجب شده توسط باران.

او گفت: بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) فشرده به خدمات ماشین آلات پیچیده و مردان قرار داده و از طریق جاده.
او گفت: یک بار در سیگنال سبز دریافت کرده است از ترافیک و NHAI مقامات ترافیک از سر گرفته خواهد شد. تنها کالاهای اساسی وسایل نقلیه مجاز به رفت و آمد در سرینگر-Jammu بزرگراه زیر ممنوعیت وسایل نقلیه مسافری برای محدود کردن گسترش Coronavirus. اما مقامات دولت اجازه داده شرکت حمل و نقل جاده (SRTC) وسایل نقلیه به کشتی رشته مسافران بین جامو و سرینگر.

تنها یک راه ترافیک را ادامه خواهد داد به رفت و آمد در بزرگراه ها تا سفارشات بیشتر در این بزرگراه به عنوان جاده بسیار باریک و آسیب دیده در مکان های مختلف بین Ramban و Ramsu که در آن تنها یک وسیله نقلیه می تواند عبور کند به راحتی. مکرر بسته شدن بزرگراه ها به صورت یک هفته گذشته به شدت ضربه حرکت وسایل نقلیه ویژه حمل ملزومات و مسافران است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>