روبان قرمز دامن fluttered در باد و راهپیمایان پیچیده خود را در پالتو و روسری به عنوان آنها braved تلخ سرد برای روز شنبه, فوریه. 14 سالانه گم شده و به قتل مردمان بومی اسفند به میزبانی, مینه سوتا, هندی, جنسی زنان حمله ائتلاف. ماه مارس با هدف بالا بردن سطح آگاهی برای بحران اغلب دوبله MMIP یا MMIW (برای زنان) و ادای احترام به کسانی که از دست داده است.

“این واقعا دلگرم کننده است که ما می توانیم بسیاری از مردم در مینه سوتا به نشان می دهد تا زمانی که آن را در زیر صفر” MIWSAC مدیر اجرایی نیکول ماتیوز گفت: پس از ماه مارس است. “من می دانم که این برای مردم ما است.”

با توجه به قانون هند, مرکز منابع زنان بومی در برخی از مناطق به قتل 10 برابر بیشتر از میانگین ملی است. بیش از چهار در پنج بومی زنان خشونت را تجربه کرده اند و بیش از نیمی خشونت جنسی را تجربه کرده اند.

روز جمعه بسیاری از شرکت کنندگان به رنگ قرمز دست چاپ بیش دهان خود را — یک نماد مشترک برای حرکت — و انجام آیات تصریح می کند: “ما هنوز اینجا” و یا درخواست “من بعدی؟” دیگران برگزار می شود عکس از دوست داشتنی خود را آنهایی که رفته اند گم شده و یا به قتل رسیدند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یکی از کسانی که تاکید شد Tillie Aldrich که سوار چهار ساعت از اوماها رزرو در نبراسکا به ماه مارس است. بر روی تی شرت قرمز بود و یک صفحه نمایش-عکس چاپ شده از او 29 ساله دختر Ashlea Aldrich که فقط فوت کرد در ماه ژانویه است. Tillie راهپیمایی با Ashlea دو پسر در دو عنوان آنها انجام شده یک عکس از خود را در اواخر ،

پرسید که چرا او ساخته شده رانندگی طولانی به مینه سوتا از نبراسکا, Aldrich گفت که آنها “فقط نیاز به دور از خانه.”

“ما نیاز به برخی از توانمندی های برخی قدرت,” او گفت:.

مینه سوتا دموکراتیک سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان یک شهروند از زمین ملت گفت: راهپیمایان که روز جمعه حضور قوی بود عهد به این واقعیت است که “بیشتر و بیشتر مردم در این مبارزه با ما است.” اما وجود دارد بیشتر از یک مبارزه آمده, او گفت:.

در سال های اخیر محلی و ایالتی و فدرال را مجلس باید تصویب برخی مقررات با هدف پرداختن به بحران است. اما برخی لوایح مانند خشونت علیه زنان با عبور نمود عمل نمی نامرئی عمل می کنند و یا ساوانا عمل — نام فارگو را ساوانا لافونتن-Greywind — باقی می ماند در یک وقفه.

فلاناگان گفت: آن زمان که نمایندگان مجلس با درک کنند که “بله مردم ما ارزش سرمایه گذاری در. بله ما زنان بومی هستند که ارزش حفاظت است.”

ایالتی داکوتای شمالی Rep. اموزش بوفالو D-فارگو یک شهروند از مندن Hidatsa Arikara ملت یاد Greywind قبل از روز جمعه مارس گفت که او “ما شد خواهر کوچک” به عنوان جامعه جستجو برای 22 ساله روح دریاچه ملت زن زیر ناپدید شدن او در سال 2017. Greywind داشت به طرز وحشیانه ای به قتل رساندند اما بوفالو گفت: او را “هرگز فراموش” ،

“همین دلیل است که کار ما خیلی سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de