صدها نفر در رودخانه را Fairmount پارک به شنیدن سخنرانی و راهپیمایی در اعتراض جورج فلوید مرگ

صدها نفر از مردم با تجمع در کنار رودخانه را Fairmount پارک در پنجشنبه 7 ژوئن به شنیدن سخنرانی و مارس به مرکز شهر در اعتراض به بازداشت پلیس مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

این رویداد یکی از چندین برنامه ریزی شده در سراسر جنوب کالیفرنیا یکشنبه که کشیده اند صدها نفر به برخی از, و هزار نفر به دیگران به تقاضای عدالت و پایان دادن به نژاد پرستی پس از مرگ فلوید.

“این است که چرا وقتی یک قتل در مینیاپولیس وجود دارد شورش در سن برناردینو ، این اتفاق می افتد در سان برناردینو, رودخانه, Moreno Valley,” آدولفو Aguila از زندگی ماده IE گفت: این جمعیت در پارک.

این رویداد شامل موسیقی زنده.

یک تعداد انگشت شماری از رودخانه پلیس در دور موتور سیکلت پارک در طول و قبل از اعتراض اما هیچ افسران رویت شد نزدیک به دولت که در آن سخنرانان شروع به پرداختن به این جمعیت در مدت کوتاهی پس از 12 p. m.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در روز یادبود در مینیاپولیس زمانی که افسر سابق Derek چوین قرار داده و زانو به Floyd گلو برای نزدیک به نه دقیقه یک عمل بر روی ویدئو. فلوید شده بود متهم به عبور از تقلبی $20 bill.

چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بودند برای شارژ با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>