هیوز آگهی تامپسون به منطقه 2 عنوان اسکله

زمانی که بقیه جرم کردم رفتن تامپسون کشیده دور در سه ماهه چهارم. این Tommies outscored میدوی-Minto 20-4 در سه ماهه پایانی به ادعای 57-42 پیروزی در نیمه نهایی از منطقه 2 در دبیرستان دخترانه مسابقات بسکتبال.

هیوز به پایان رسید و با 36 امتیاز یکی خجالتی از حرفه ای بالا است. او تا به حال 27 Tommies’ 37 امتیاز از طریق سه چهارم. اما پنج بازیکن کمک نقاط در سه ماهه چهارم برای تامپسون.

“ما تمرکز بر روی کار با هم” هیوز گفت. “هم تیمی های من بودند من باز عکس. من احساس آن را امشب.

“این عالی بود که دختران دیگر آغاز شده به ثمر رساند (سال چهارم). ما که ترسو در مورد گرفتن عکس. مربی تیم ما را به چالش کشیده دختران شروع به فعال تر بودن در جرم است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هیوز آمار طولانی 3-اشاره گر در زنگ به جلو و تامپسون در 38-37 رفتن به چهارم.

“شاید کلید شات بود زنگ شخص برتر از اقران که ما به برخی از حرکت” تامپسون مربی Jason Brend گفت.

این Tommies در زمان سرب برای خوب هنگامی که میسی Jordheim تبدیل به تهاجم ارتجاعی 21 ثانیه به سه ماهه پایانی. پس از آن بود Cayla هربرت به ثمر رساند داخل Jordheim هدف قرار دادن دو پرتاب آزاد و لورن کانینگهام ساخت یک trey قبل از هیوز به ثمر رساند دوباره با 3 نقطه بازی.

کانینگهام افزود لیآپ و هیوز آمار دو پرتاب آزاد به گسترش تامپسون اجرا به 19 امتیاز بدون جواب.

“ما گفت: دختران از رفتن به سه ماهه چهارم است که ما نمی توانیم برنده شدن در یک بازیکن نشان می دهد” Brend گفت. “دختران دیگر چالش ملاقات کرد. که بزرگ بود. اگر ما ندارد که تعادل (در پایان) آن می تواند نتیجه ای متفاوت.

“(هیوز) بازی بزرگ است. هنگامی که او را با کلیک کردن بر او دشوار بچه به متوقف شود.”

Jordheim شد تامپسون تنها دو رقم گلزن گرفتن 10 امتیاز به رفتن با 12 ریباند.

“ما به بازی رفت با یک هدف — سعی کنید برای جلوگیری از Kenzie,” M-M مربی تاد Burianek گفت. “نیازی به گفتن ما نیست رسیدن به این هدف است. به اعتبار او یک بازیکن باور نکردنی است که تا بسکتبال هوشمند است.

“بچه های ما بازی سخت و (دفاع) در زمان دور زیادی است.”

Midway-Minto حال افزایش در سه ماهه سوم. تیم بسته بود 26-26 در اوایل نیمه دوم اما Mustangs رفت و در یک 6-2 جهش به بالا رفتن چهار. اما M-M جرم متوقف شده در سه ماهه چهارم, رفتن بدون گل در آن نه اموال و 5:42.

“فرودگاه بین المللی کابل (Sorby) و Cayla انجام یک کار فوق العاده در دفاع از” Brend گفت.

دفاع-قهرمان Tommies را 19-4 به پنج شنبه شب به عنوان بازی در برابر گرفتن.

Midway-Minto, 16-7 شد گام توسط الیزابت Schanilec و مارس Schmitz با 14 و 13 امتیاز بود.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>