چگونه خود را زوم جلسه می تواند برای جلوگیری از ‘زوم-بمب’ از انجمن و ناسزا

به عنوان کالیفرنیا مانده اند خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus بسیاری از آنها در آنجا ماند متصل به خود را از دانشگاه محل کار و یا در جلسات دولت از طریق ویدئو کنفرانس.

اما مشکل دنبال کرده است.

نقاط ضعف در محبوب ترین ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم اجازه داده اند عضو شورای نظارت مدت برای قرار دادن فیلم مستهجن به شورای شهر جلسات و ناسزا و نژاد پرستی به دبیرستان کلاس ها و بیشتر.

یک صفحه نمایش گرفتن از یک ویدئو نشان می دهد 31 مارس سال 2020 لاگونا بیچ شورای شهر نشست. نقص امنیتی در راه خود را زوم ویدئو کنفرانس در جلسه تنظیم شد اجازه کاربران غیر مجاز به قطع اقدامات در این جلسه. (از طریق لاگونا بیچ سایت)

“زوم مسائل واقعا نمی شروع به بیرون آمدن تا زمانی که همه شروع به هجوم آوردند به آنها گفت:” وینسنت Nestler مدیر Cal State San Bernardino را Cybersecurity مرکز.

سن خوزه شرکت تا به حال به حرکت به سرعت به روز رسانی نرم افزار خود را و آموزش کاربران در مورد چگونه به اجتناب از “زوم-بمب گذاری” حوادث در جلسات خود.

“زوم به شدت چنین رفتاری را محکوم کرد و ما را تشویق به کاربران برای گزارش هر گونه حوادث از این نوع به طور مستقیم به زوم بنابراین ما می توانید اقدام مناسب” یک شرکت بیانیه ای در این موضوع خوانده شده در بخش. “زوم متعهد به فراهم کردن مربیان با ابزارها و منابع آنها نیاز به یک پلت فرم امن و مطمئن و ما در ادامه به تعامل با تمام کاربران ما در مورد چگونه آنها می توانند بهترین استفاده از زوم و محافظت از جلسات خود.”

این شرکت با قرار دادن جدید, اقدامات امنیتی به محل کاهش مشکلات را قادر می سازد مجازی اتاق انتظار و تنها اجازه ملاقات با میزبان به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را به طور پیش فرض. ویژگی های امنیتی ساخته شده اند برجسته تر تا میزبان می تواند دسترسی به آنها سریعتر است.

زوم مسائل برجسته شد در سه اخیر با مشخصات بالا حوادث در جنوب کالیفرنیا.

در مارس 27, شورای شهر لس آنجلس برگزار شد اولین videoconferenced نشست. حدود یک ساعت به جلسه رئیس شورای Nury مارتینز قرار داده و در این جلسه بر برگزاری پس از عضو شورای نظارت مدت به اشتراک گذاشته شده فیلم مستهجن از طریق زوم. در این جلسه از سر گرفته پس از شهرستان کارکنان قفل شده است که شرکت کنندگان تا به حال توانایی برای به اشتراک گذاشتن ویدئو در خوراک.

در مارس 31, آن لاگونا بیچ شورای شهر را به نوبه خود. اولین پیش فرض با استفاده از یک تخته سفید به اشتراک گذاشته تصویر به منظور جلب تصاویر جنسی صریح و نوشتن ناسزا. سپس تصویری از یک آشکار زندگی می کنند صحنه های جنسی به اشتراک گذاشته شد و به همه شرکت کنندگان.

“بعد از آن جلسه ما با ملاقات ما زوم ویژگی های مردم و آنها راه می رفت ما را از طریق تمام ویژگی های تنظیمات” گفت: Gavin کوران شهرستان ها مدیر خدمات اداری. “هر چیزی ضروری نیست و ما آن را خاموش.”

این شهر همچنین تغییر کنفرانس وبینار حالت به این معنی است که تنها انتخاب اعضا — اعضای شورا و کسانی که به نوبه خود آن را به صحبت می کنند در نظرات عمومی — می توانید به اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری.

که همان روز ردندو بیچ شورای شهر نیز زوم-بمباران با کسی فریاد و ناسزا و کلمات نژادپرستانه در طول جلسه خود. شخص دیگری نیز در اواخر این دیدار بازی همه جا “بچه کوسه” در تکرار کنید.

مشکل با زوم شده اند ممکن است اجتناب ناپذیر با توجه به Nestler. شرکت های فن آوری اغلب اولویت بندی سهولت استفاده بیش از امنیت در ابتدا به کاربران بیشتر در هیئت مدیره گفت.

“اغلب آنها مانند” ما باید این کار و ما را از شکل امنیتی بعد,’,” او گفت:. “اگر آنها مسائل با تعداد زیادی از امنیت و آن را بیش از حد سخت به استفاده از هیچ کس نمی خواهد از آن استفاده کنید. … با زوم شما با کلیک بر روی یک لینک و بوم هستید. با اسکایپ شما باید برای به دست آوردن یک برنامه را برای ورود بر روی یک حساب و غیره. هر یک از این مراحل افزایش امنیت.”

که سهولت استفاده کرده برای زوم. این برنامه در حال حاضر یک استخر بزرگ از کاربران زمانی که دانشگاه ها بسته و مردم دستور داده شد به محل کار از خانه در ماه مارس است. و آن را در زمان خاموش مانند یک موشک از وجود دارد. از مارس 2, برای اولین بار تاسیسات زوم برنامه تلفن همراه رفته اند تا 728% با توجه به اطلاعات بازار شرکت SensorTower.

اما با همه به طور ناگهانی با استفاده از زوم آن نقص های امنیتی ساخته شده آن را یک هدف جذاب.

“اگر آن را یک شرکت کوچک هکرها به طور کلی نمی پس از آن را به ارزش زمان خود” Nestler گفت.

لس آنجلس شهر سالن که روشن می شود آبی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 به عنوان یک نشان از حمایت های پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر. دو هفته پیش هنگامی که شورای شهر لس آنجلس برگزار شد ، videoconferenced جلسه از طریق زوم نفوذ کاربران غیر مجاز به تغذیه با فیلم مستهجن. (فایل AP Photo/Mark J. Terrill)

زوم با استفاده از 10 رقمی کدهای شناسایی جلسات. بدون اضافی رمز عبور مورد نیاز برای ورود به هر کسی می توانید در صورتی که حدس می زنم یک-در-یک-میلیارد عدد است. که ممکن است به نظر می رسد دلهره آور اما بسیاری از کدهای — مانند کسانی که برای شورای شهر جلسات — ارسال شده آنلاین و کسانی که کدهای به اشتراک گذاشته شده به انجمن ها آنلاین. دیگر عضو شورای نظارت مدت استفاده از نرم افزار است که تلاش برای اتصال به هر امکان زوم جلسه شماره از “000 000 0000” به “999 999 9999” تا آن را پیدا کرد یک بدون رمز عبور. و در آن نقطه زوم-بمب گذاری آغاز می شود.

“راه آنها انجام داده ایم خود را در جلسه شماره آن را بسیار آسان برای کسی که برای ایجاد یک اسکریپت به سعی کنید هر شماره تا زمانی که آنها پیدا کردن یک جلسه که باز و در اینجا ما دمار از روز ما به اشتراک گذاری با آن” Nestler گفت.

وجود دارد بیشتر مشکلات بالقوه است. برخی از کاربران را کشف کرده اند که ضبط شده از آنچه که فکر بودند مکالمات خصوصی نیست بنابراین خصوصی پس از همه, با تشکر از زوم را متمایز فایل-سیستم نامگذاری و عدم پیش فرض رمزگذاری فیلم ها.

“شده اند وجود دارد جلسات درمانی که یافت شده اند آنلاین, معاملات کسب و کار شما نام آن را” Nestler گفت.

نگرانی های امنیتی در سراسر پلت فرم منجر شده بسیاری از ادارات دولتی و مدارس و کسب و کار به ممنوعیت استفاده از زوم از جمله دولت های کانادا و تایوان ناسا, نیویورک شهرستان, مدارس دولتی, سنگاپور, وزارت آموزش و پرورش و Hawthorne-بر اساس SpaceX.

اما در کالیفرنیا و مناطق آموزش و پرورش شهرستانها و دیگران که می خواهند به استفاده از این نرم افزار در حال مصرف خود را در مراحل.

در مارس 16, Cal State San Bernardino اعلام کرد این امر می تواند انجام زمستانی چهارم نهایی و بهار کلاس های آنلاین از طریق زوم. گروه زیست شناسی رئیس مایک چائو ایجاد اسناد از بهترین شیوه ها برای دانش آموزان و کارکنان از جمله یکی به نام “چگونه به کاهش زوم-بمب گذاری.”

“همه چیز در جریان است به خوبی دیگر از گاه به گاه زوم-بمب گذاری وضعیت گفت:” چائو که در ستایش دانشگاه بخش فناوری اطلاعات برای ساخت انتقال به عنوان بدون درد که ممکن است.

با توجه به آوریل 7 پردیس, ایمیل, Cal State San Bernardino تا به حال دو زوم-بمب گذاری حوادث 6 آوریل به تعویق افتاد اولین روز بهار کلاس.

دیگر کالیفرنیای جنوبی سازمان های مصرف ترکیبی از روش ها به این مسئله است.

این شهرستان دومین مدرسه منطقه لس آنجلس Unified School District, با استفاده از زوم. مقامات آگاه هستند از پتانسیل مسائل امنیتی و در حال کار با زوم به حل و فصل آنها سخنگوی بارب جونز نوشت: در یک ایمیل.

ساحل طولانی Unified School District با استفاده از زوم و یوتیوب برای جلسات هیئت مدیره مدرسه اما نمی دهد, عمومی دسترسی مستقیم به صدا و یا تصویری خوردها. با انتخاب تنظیمات مناسب و داشتن کارکنان ایمیل های خوانده شده با صدای بلند از, مکان عمومی, مدرسه, مدیره تا به حال هیچ مشکلی district سخنگوی کریس Eftychiou نوشت: در یک ایمیل.

سان برناردینو شهرستان Unified School District, کالیفرنیا 10th, بزرگترین سیستم مدرسه نمی با استفاده از زوم. این منطقه از هم جدا زندگی می کنند جریان ویدئو سیستم از نظر عمومی سیستم برای جلوگیری از مشکلات با توجه به سخنگوی ماریا گارسیا.

سانتا آنا با استفاده از زوم برای شورای شهر جلسات — اما با یک پیچ و تاب.

هفته گذشته شورای شهر با استفاده از زوم بدون تصویری سخنگوی پل Eakins نوشت: در یک ایمیل.

“ما ادامه خواهد داد تا با استفاده از این صدا تنها رویکرد برای آینده مجازی در جلسات عمومی که به اعتقاد ما کمک خواهد کرد که جلوگیری از هر گونه دخالت افراد غیر مجاز,” او گفت:.

عمومی می خواستم سریع و آسان برای استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار مانند زوم گفت: Nestler این متخصص امنیت سایبر.

“من می توانید از زوم با مادر بزرگ. من می توانید یک لینک به کل خانواده و همه ما می شود بر روی کامپیوتر خود و در هم” Nestler گفت. “در حال حاضر ما در آن به زوم به خوبی به وظیفه خود به مصرف کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>