چگونه به نوبه خود هزینه های متفرقه به یک پیروزی بزرگ برای بازنشستگی


اواخر شروع به پس انداز بازنشستگی به معنی تهاجمی طرح مورد نیاز است. iStockPhoto / گتی ایماژ

بسیاری از ما یاد بگیرند که سخت درس در اوایل بزرگسالی در مورد پس انداز بازنشستگی, اما آن را هرگز خیلی دیر شده برای ایجاد وضعیت بهتر

س: من می ترسم که من از دست رفته ام را در صرفه جویی به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی. من تا به حال برخی پر از دست انداز سال در 20s و 30s اولیه. من به من بدهی و تا به حال به کار دیوانه ساعت به آن پرداخت. من فکر کردم من می خواهم هوشمند و برخی از سرمایه گذاری تنها برای پیدا کردن راه سخت است که من می خواهم خیلی دور قمار کمی از پس انداز من به مدیریت به خراش با هم. من داده ام تا در داشتن خانه خود من. اجاره است که در آن ما در حال حاضر, اما شاید که خوب بیش از حد. این frees تا برخی از پول اضافی برای رفتن به صرفه جویی در دوباره. من و همسرم هر دو در نهایت درآمد مناسب و معقول با برخی از کارفرما مطابق RRSP برنامه هایی که ما شده ایم با استفاده از به عنوان بسیاری که ممکن است. اما در حال حاضر که ما هر دو تقریبا 40 آنچه می تواند ما را در مورد ما احساساتی بازنشستگی پس انداز حساب ؟ ~Joel

یک: پول مهارت های ما یاد بگیرند که در سال های شکل گیری ما از جمله جوانان ما سال بالغ هنگامی که ما شروع به به طور کامل مسئول برای ما امور خود را تمایل به توسعه عادات است که ما را از طریق زندگی ما است. در حالی که شما در حال تمرکز خود را در عدم پس انداز بازنشستگی خود را از داستان به من می گوید که شما آموخته ام برخی از سختی درس ها و هنوز هم می تواند به عقب در بسیاری از آنچه شما از دست رفته.

بسیاری از مردم در همان قایق شما هستند; اولویت های دیگر و/یا عدم موثر مدیریت پول رو در راه ساخت پس انداز بازنشستگی اتفاق می افتد. این است که, اما یک بار زمانی که شما نمی خواهید به در همان شرکت به عنوان دیگران است. شکستن و دور از جمعیت و صرفه جویی در اولویت است.

کلید این است که به توان استراتژیک خود را با پس انداز. هنگامی که شما تا به حال به حفاری خود را خارج از بدهی شما ساخته شده یک برنامه برای افزایش درآمد خود و گیر به تهاجمی برنامه پرداخت — همین کار را برای پس انداز خود را. به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود را به بالا تا چقدر شما را نجات دهد. همچنین به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های خود را به طوری که شما رو بیشتر از درآمد خود را در دسترس برای آنچه که برای شما مهم است. اگر یک کارفرما است RRSP تطبیق سود امکان استفاده از آن را به دلیل آن رایگان است به تصویب است. مخلوط رویکرد است که اغلب ساده ترین راه به آمده تا با پول شما نیاز به رسیدن به اهداف خود.

قرار دادن شما سر در اطراف پس انداز به عنوان یک هزینه

هنگامی که ما ایجاد یک بودجه برای چه با درآمد ما آن را آسان به فهرست کردن معمولی هزینه و صورتحساب ما — گاز و مواد غذایی و اجاره و پرداخت بدهی های معمولا بالای لیست. اما آنچه در مورد پس انداز ؟ آیا مناسب است که به صرف طرح ؟

گسترده تر معنی برای کلمه “هزینه” هر چیزی است که ما با استفاده از درآمد برای. که بدان معنی است که صرفه جویی در هزینه است.

اکثر مردم فکر نمی کنم از پس انداز به عنوان یک هزینه اجازه دهید به تنهایی یکی از مهم. هنگامی که شما در حال بازی گرفتن با پس انداز بازنشستگی خود را این دقیقا چیزی است که شما باید انجام دهید. مدیریت پول است که بسیار عاطفی و روانی به عنوان آن مالی است. تغییر از تفکر است که شما “شروع به صرفه جویی در زمانی که شما پول” به “صرفه جویی در اول و پیدا کردن پول برای پرداخت هزینه اضافی بعد.” شما شگفت زده خواهید شد که چقدر راحت تر آن است که به رشد خود اندوخته بازنشستگی هنگامی که شما را از دیدگاه صرفه جویی در هزینه های قبل از.

پنج برنامه ریزی بازنشستگی راهنمایی

چه صرفه جویی در اضافی کمی به معنی آینده خود را در امور مالی

در نظر گرفتن تاثیر خود را صرف تصمیم گیری; سپس با در نظر گرفتن تاثیر آنها را اگر شما صرف آنها را بر روی یک ثبت نام طرح پس انداز بازنشستگی (RRSP) سهم به جای. فکر می کنم در مورد آن را این راه: هزینه 25 دلار در یک روز — که 175 دلار در هفته — در متفرقه چیز اضافه خواهد شد تا به بیش از $9,000 یک سال, اما آنچه شما باید برای نشان دادن برای آن ؟ برای بسیاری از مردم بدهی خواهد بود متاسفانه همه آنها رو به نشان می دهد خود را برای هزینه های متفرقه. اما اجازه دهید در نظر بگیرید متعادل جایگزین.

برای مقاصد گویا بیایید می گویند یک زن 38 ساله با $15,000 از RRSP پس انداز شروع به اولویت بندی صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و کمک 400 دلار در دو هفته به RRSP خود را که بدست آورده و پنج درصد بهره. در سن 65 سالگی آنها را یک RRSP به ارزش حدود $640,000.

اما اگر این 38 ساله بودند برای مهار برخی از آنها هزینه های متفرقه و بالا هر سهم RRSP 100 $($200 هفته ای دوبار) این امر را RRSP خود را به ارزش بیش از $930,000 در سن 65.

دلار 290,000 اضافی خواهد آمد از سهم در مجموع تنها حدود نیمی از این مقدار (200 دلار در هفته ای دوبار می آید به $5,200 یک سال کمک برای 27 سال از سن 38 تا 65 است $140,400). تاثیر بر آینده مالی خود تصویر قابل توجه است هنگامی که شما را به صرفه جویی در اولویت هزینه ها.

که در آن برای پیدا کردن پول برای صرفه جویی در

در اینجا است که یک بازی ساده ماشین حساب RRSP است که شما می توانید سعی کنید یک مثال از وضعیت خود. هنگامی که شما یک ایده از آنچه شما می توانید استطاعت به کمک ملاقات با یک مشاور مالی در بانک یا تعاونی اعتباری خود و از آنها بخواهید برای کمک به شما کشف کردن اگر برنامه خود را به شما نتایج شما می خواهید. محاسبه درآمد بازنشستگی می تواند کمی پیچیده است چرا که بسیاری از متغیرها را در نظر بگیرید. آنها ماشین حساب است که کمک خواهد کرد که آنها پاسخ سوالات خود را و به شما مشاوره بدهد.

چگونه به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی در یک درآمد کوچک

خود را به حساب پس انداز شماره 1 خود را پرداخت

تغییر چگونه شما فکر می کنم در مورد صرفه جویی در گام اول است, اما آن را هنوز هم اتفاق نمی افتد اگر شما لازم نیست به نوبه خود افکار خود را به عمل است.

پس از هزینه های ضروری زندگی مانند اجاره خود را, مواد غذایی, حمل و نقل, هزینه های پزشکی و اسکناس های خانگی و تعهدات (مانند برق و آب و یا مهد کودک) پرداخت پول به حساب پس انداز خود را مهم ترین پرداخت شما نیاز به ایجاد, اگر صرفه جویی برای دوران بازنشستگی است درست اولویت است.

راه هایی برای صرفه جویی در پول برای یک هدف است که هر کس می تواند انجام

ساده ترین راه برای پس انداز اتفاق می افتد به آن را راه اندازی به صورت خودکار. به عنوان به زودی به عنوان شما paycheque یا دیگر منابع درآمد آمار حساب بانکی خود را باید یک مقدار مجموعه ای منتقل کردن قبل از اینکه شما یک شانس برای آن صرف شده است. شما می توانید راه اندازی و انتقالات بین حساب های خود را از طریق بانکداری آنلاین خود را, پورتال یا بانکدار خود را می توانید تنظیم اتوماتیک سهم به دیگر انواع حساب.

اطلاعات در مورد حساب های پس انداز بازنشستگی

وجود دارد انواع مختلفی از حساب های پس انداز است که می تواند با هم کار کنند برای کمک به شما در دستیابی به پس انداز بازنشستگی خود را به اهداف. یک RRSP یا ثبت نام بازنشستگی پس انداز طرح است که اکثر مردم فکر می کنم از اول. این مالیات بر درآمد و مزایای هنگامی که به درستی استفاده می شود بنابراین این مهم است که بدانید قوانین و نحوه استفاده از آن را در درون خود طرح کلی. شما همچنین ممکن است RRSP و بازنشستگی و گزینه های از طریق کارفرمای خود. اگر شما یک همسر یا شریک زندگی آن است که مفید به نظر شما وضعیت کلی با هم.

چرا شما نمی خواهید به بازپرداخت مالیات بر درآمد در سال آینده

یک TFSA و یا معاف از مالیات حساب پس انداز یکی دیگر از راه برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی بدون مالیات عواقب یک RRSP ممکن است داشته باشد. به نفع یک TFSA است که شما می توانید صرفه جویی در پول در آن شما لازم نیست به پرداخت مالیات بر درآمد بهره است که شما کسب درآمد در آن پول است. یک محدودیت وجود دارد به چه مقدار شما می توانید سرمایه گذاری در TFSA و وجود انواع مختلف حساب TFSA.

ثبت نام طرح های پس انداز در کانادا

وجود دارد تعدادی دیگر از انواع حساب های پس انداز است که بانکدار خود را و یا مشاور مالی می تواند توصیه کند. یک راه خوب برای پیدا کردن در مورد آنها را به بازدید خود از بانک یا تعاونی اعتباری و سوال بپرسید. از آن خواهد شد آسان تر برای پاسخ به سئوالات و درک پاسخ اگر شما انجام تحقیقات کمی آنلاین ، آشنایی با موسسه مالی خود را به اطلاعات آنلاین و یا چک کردن دقیق در مورد پول برای آسان به درک بی طرفانه سرمایه گذاری اطلاعات.

خط پایین در صرفه جویی برای دوران بازنشستگی

شروع دیر است بهتر از شروع نمی در همه. هر کمی اضافی کمک خواهد کرد به خصوص اگر شما سرمایه گذاری خود را پس انداز استراتژیک. اما یکی از بزرگترین افت های است که بسیار متمرکز ساخت تا پس انداز خود را که شما در غفلت به اطمینان حاصل شود که شما نمی گردآوری بدهی در همان زمان. آن اتفاق افتاده است به تعداد بی شماری از حسن نیت مردم را نجات داد خود را به فقیر ، ورود به سن بازنشستگی با بدهی خواهد شد یا طولانی خود را سال کار و یا غذا خوردن بیشتر از پس انداز بازنشستگی خود را از شما می توانید استطاعت به صرف. بنابراین بدون در نظر گرفتن چگونه شما سرمایه گذاری پس انداز خود را, اطمینان حاصل شود که شما باید یک رویکرد متعادل به مدیریت پول خود را که شما را با برگ به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های مناسب و شیوه زندگی در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان بعد.

مربوط به خواندن:

پرداخت بدهی یک مقدار بزرگتر از شما ممکن است فکر می کنم

سالمندان و بدهی, چگونه به رفع یک مشکل رو به رشد

ارث معضل – صرفه جویی و سرمایه گذاری و یا پرداخت بدهی ؟

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>