چگونه به بوته کاهو برای اطمینان از تامین مداوم


خود را رشد کاهو و لذت بردن مقدار زیادی از سالم سالاد درست در صفحه اصلی. گتی ایماژ

با زمان coronavirus اجتماعی فاصله قوانین در جای بسیاری از آنها را مشاهده خانه باغ به عنوان یک منبع بالقوه از مواد غذایی تازه را در خانه.

س. مانند بسیاری از مردم این روزها من با مشاهده این باغ در حال حاضر به عنوان یک منبع بالقوه از مواد غذایی تازه را در خانه. ذهن من در حال حاضر در سالم سالاد و کاهو کشت. چه من نیاز به گیاه کاهو به صورت مستمر عرضه ؟ من باید بذر در داخل خانه یا خارج ؟

A. من بذر کاهو تقریبا به طور انحصاری در داخل خانه و نازک نهال خوب اجازه می دهد تا به سادگی bushed را محکم پیوند به فرم. من پهلو و آنها را به باغ اینجا و آنجا هر کجا که وجود دارد این است که برخی از فضا در کنار و یا در اطراف بزرگتر و طولانی مدت کشت. من بذر هر چند هفته از فوریه تا اوایل ماه اوت. بذر در داخل خانه جلوگیری می کند, هوای آزاد, آب و هوا که خیلی سرد یا خیلی داغ برای جوانه زنی موفق در خارج از منزل.

دانه نیز می تواند کاشته شود در خارج از منزل و عملکرد به طور کامل شکل گرفته سالاد اگر نهال ها به اندازه کافی نازک و خنک به آرامی سایهدار سایت ها استفاده می شود برای کاشت در تابستان گرم و خشک آب و هوا. برای کامل لذیذ, سالاد خاک نیاز به هوموس غنی و آسان برای نگه داشتن به طور مداوم مرطوب.

من آخرین کاشت کاهو از فصل یک یک اطراف اوت 10. من نازک کردن ردیف به عنوان به زودی به عنوان نهال به اندازه کافی بزرگ هستند به راحتی اداره و مطمئن شوید که کاشت مناسب است عرض پوشش محافظ تونل در طول دوره آب و هوایی سخت.

باغبان تمام تنظیمات خود را در کاهو و سایر سبزی های برگ دار. من لذت بردن کامل فردی سر و گل از کره romaine و برگ کاهو در حالی که دیگران ممکن است انتخاب کردن برای رشد گیاهان از برگ های کوچک با استفاده از مخلوط کاهو و سایر سبزی های برگ دار به نام mescluns که به سادگی کشت در باغ و ظروف ترکیبی از برگ های کوچک به قطع برای سالاد. اکثر mescluns را مجددا به دو یا سه قلمه.

اگر شما تصمیم به خرید پیوند در برخی از نقطه, تلفن جلوتر و یا بررسی سایت های خروجی شما برنامه ریزی برای بازدید. برخی از مراکز باغ هستند و درخواست مشتریان به پوشیدن دستکش و برای جلوگیری از استفاده از پول نقد به عنوان پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>