چگونه به بهبود خود را در تابستان برداشت ذرت

1. خوراک گل سرخ ظرف چند هفته آینده به صورت فراوان در پاییز گل. استفاده متعادل از مواد غذایی گیاهی فرمول است که هر سه مواد تشکیل دهنده اصلی – نیتروژن فسفر و پتاسیم نشان داد در شماره فرمول مانند 8-12-4. این می گوید در صد از هر عنصر در. برای گل رز استفاده از هر نام تجاری از مواد غذایی گیاهی است که هر سه شماره با متوسط تعداد بالاترین. همچنین – اما تنها اگر شما نمی توانید در اطراف به استفاده از آن را در بهار و پراکنده یک چهارم فنجان نمک فرنگی اصل (سولفات منیزیم) در اطراف هر گیاه در حال حاضر به منظور افزایش سقوط آنها عملکرد.

2. حذف شکوفه صرف در ادریسی. کسانی که بزرگ رنگارنگ “دسته گل” در هر ساقه ها زرق و برق دار در شکوفه کامل اما در حال حاضر آنها قهوه ای و غیرجذاب است. قطع مرده شکوفه درست در زیر گل سر. لیلی-of-the-نیل (Agapanthus) نیز به پایان رسید گل برای این فصل است. کاهش صرف ساقه گل به نقطه مبدا و یا به عنوان کم که ممکن است بدون آسیب رساندن به شاخ و برگ.

3. ذرت و گیاهان ممکن است نشان كه در حال حاضر مانند دانه گل در صدر گیاهان است که آزادی توده های گرده در ساعت صبح. ابریشم به زودی به نظر می رسد بین برگ و ساقه و آنها نیاز به گرده به توسعه کامل گوش ذرت. طبیعت آن دسته خوب زمانی که ذرت کاشته شده است در مقادیر بزرگ اما در خانه های کوچک طرح طبیعت ممکن است نیاز به کمک برای تکمیل گرده افشانی و پر کردن گوش با خوراکی دانه. با استفاده از یک قلم مو کوچک یک سواب پنبه و یا حتی انگشت خود را انتخاب کنید تا برخی از گرده گرد و غبار از برگ های فوقانی و مالیدن آن بر روی تازه ابریشم بیرون آمدن از کوچک گوش تشکیل امتداد دو طرف از هر cornstalk. در چهار تا شش روز شما را خوب چاق و چله, گوش ذرت.

4. برداشت لوبیا سبز در هر دو یا سه روز به نگه داشتن بیشتر لوبیا آینده همراه است. بدون مستمر برداشت گیاهان, فکر می کنم ماموریت خود را انجام شده است به عنوان دانه و آنها توقف تلاش برای اطمینان بیشتر. همچنین دوره تغذیه با 5-10-10 فرمول مواد غذایی گیاهی و آبیاری منظم کمک خواهد کرد که برای تضمین ادامه با کیفیت بالا برداشت. در طول بالا-نور بالا-گرمای روزهای تابستان گیاهان به سرعت در حال رشد و گاهی اوقات ما فراموش می کنیم که آنها نیاز به یک منبع فراوان از مواد مغذی خاک برای رشد مطلوب.

5. آلوئه ورا یک بار چند ساله با ارزش برای درمان آن, اثر سوختگی, زخم و نیش حشرات. آن است که آسان به رشد می کنند یا خارج از منزل یا در داخل خانه. قطعه از آن برگ های گوشتی ممکن است قطع در هر زمان آنها مورد نیاز است. درخواست آب تازه از برش برگ به طور مستقیم به پوست زخم, سوختگی, آفتاب سوختگی و گزش حشرات و حتی عفونت های قارچی. این یک گیاه خوب به اطراف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>