چگونه به مقابله با امور مالی خود را در طول یک COVID-19 بحران شما نمی توانید کنترل


اجتماعی فاصله میان COVID-19 شیوع بیماری باید به معنای انزوای اجتماعی. رسیدن به عزیزان و به دنبال کمک به هر دو روحی و روانی و مالی از کسانی که به شما اعتماد. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

در طول این زمان از درآمد قطعیت گرفتن اطلاعات به روز می تواند به کاهش استرس و نگرانی خود را. در اینجا که در آن برای شروع است.

س: حتی اگر ما همه هنوز هم سالم خانواده ما شده است آمار خیلی سخت با coronavirus من می ترسم چقدر بدتر از آن را دریافت کنید قبل از آن بهتر می شود. من گذاشته شده است و شوهرم در ساعت بوده است به شدت کاهش می یابد. ما را به حدود 40 درصد از آنچه ما عادی درآمد. ما مستاجر و همسر خود را با تازه متولد شده خود را به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه اجاره خود را. دیگر از زایمان او را پرداخت آنها هیچ درآمد چرا که او یک متصدی بار در یک باشگاه بزرگ در حالی که او را برای رفتن به مدرسه و باشگاه شده است تا اطلاع ثانوی بسته. بچه های ما که هشت 13 و 15 سال به فکر می کنم آنها شکست ناپذیر است. من تا به حال اساسا زمین آنها را به خانه را امتحان کنید و نگه داشتن ما همه سالم چون ما پدر و مادر سالمند زندگی می کنند که در این نزدیکی هست. آنها نیاز به کمک ما در حال حاضر بیشتر از همیشه. وجود دارد هر چیزی که شما می توانید نشان می دهد برای کمک به ما در مدیریت مالی از طریق این زمان ؟ ~کاترینا

یک: این بی سابقه است از تلاش برای مدیریت زندگی ما مراقبت از عزیزان ما کمک به همسایه و غریبه و به نحوی به پایان می رسد دیدار با درآمد ما را ترک کرده اند. نگرانی بیش از تاثیر اقتصادی COVID-19 بسیار واقعی هستند; مهم نیست که شما هستند و یا جایی که شما زندگی می کنند این است که یک بحران هیچ کس نمی تواند فرار. خبر خوب این است که کسانی که در موضع قدرت نفوذ و یا قابلیت در حال انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به.

بخشی از مدیریت را از طریق بحران مالی است به اطمینان حاصل شود ما به دنبال پس از خود را در راه های دیگر بیش از حد. ما فیزیکی و روانی و عاطفی در سلامت خواهد نقش بازی در سلامت مالی و بالعکس. نیز وجود دارد چند راه مختلف به رویکرد گرفتن کمک ما نیاز دارند. از درآمد پشتیبانی برای کاهش هزینه و طلبکاران تنظیم پرداخت مورد نیاز را به ما بدهد برخی از اتاق تنفس این اثر ترکیبی از هر سه را بزرگترین اثر مثبت ما به طور کلی وضعیت.

با در نظر گرفتن, در اینجا چیزهایی که شما می توانید به حرکت همیشه در حال تغییر coronavirus بحران و همه چیز را آسان تر برای خانواده خود را در حال حاضر.

اقامت در بالا از اطلاعات قابل اعتماد

به نظر می رسد که هر روز در حال حاضر به ارمغان می آورد یک موج از اطلاعات جدید است. قبل از اینکه شما تبدیل به رسانه های اجتماعی و پست بعد از پست چیزی coronavirus مربوط به نوبه خود به منابع خبری قابل اعتماد و نگه دارید تا تاریخ در آنچه استانی و فدرال و دولت های در حال انجام برای کمک به کانادایی ها.

همراه با ارائه ضروری اطلاعات پزشکی اقدامات برای کمک به درآمد از دست رفته از طریق گسترش EI (استخدام بیمه) برنامه های صدر GST اعتبارات و پسوند در تشکیل پرونده مالیات بر درآمد شخصی و پرداخت مقدار توجه نیز اعلام شده است. پیدا کردن در مورد تمام این اطلاعیه ها و بیشتر در ما COVID-19 صفحه منابع.

با احتیاط از اطلاعات خستگی

اقامت, اما را می شکند. بسیار وجود دارد شما می توانید هضم در هر زمان داده شده. در طول زمان بحران از آن مهم است که برای رسیدن به یک نقطه که در آن شما لحن از همه از اخبار و از دست همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد. جلوگیری از رسانه های اجتماعی اگر شما به دنبال اخبار خوب داستان به تعادل بد.

درخواست برای هر گونه کمک به شما واجد شرایط برای

از دست دادن هر بخشی از درآمد خود را ترسناک است; از دست دادن نیمی یا بیشتر می تواند کاملا وحشتناک است. اما به نوبه خود نگرانی خود را به عمل است. تحقیق آنچه را که شما برای واجد شرایط و ارائه برنامه های کاربردی خود را بی درنگ. پردازش زمان ممکن است طولانی تر از حد نرمال با توجه به تعداد قریب به اتفاق از کمک های برنامه های کاربردی همراه با به طور بالقوه کاهش کارکنان با توجه به این ویروس است.

کمک های مالی می تواند از هر تعداد از منابع سنتی و پزشکی, EI, به اورژانس نفع برنامه است که انتظار می رود برای شروع در ماه آوریل کار های برنامه های شهری و یا استانی اجاره برنامه کمک اتحادیه خود را و یا حتی خود را تمدید مزایای ارائه دهنده خدمات در محل کار اگر شما بیمار هستید.

ساخت یک بودجه اضطراری

اورژانس بودجه متفاوت است از پس انداز اضطراری. در حالی که آن را خیلی دیر شده برای صرفه جویی برای این اورژانس است و دیر نیست برای ایجاد یک بودجه اضطراری خود را بر اساس کاهش سطح درآمد. دانلود بودجه بندی صفحه گسترده و یا بودجه کارنامه جست و خیز بیش از درآمد بخش اگر شما مطمئن نیستید که چقدر شما در واقع شما و شروع به ترسیم تمام هزینه های خود را.

شروع با مهم ترین هزینه ها که شامل مسکن و هزینه های پزشکی و معقول و مرسوم مقدار برای مواد غذایی و حمل و نقل.

نگه داشتن در ذهن است که با توجه به خود انزوا بسیاری از هزینه های خود را کمتر خواهد بود و یا متفاوت تر از قبل از بحران. هزینه های است که به احتمال زیاد خواهد شد به طور قابل توجهی کمتر از قبل شامل سرگرمی, تفریح و سرگرمی, مهدکودک, غذا خوردن, اضافی, خودرو, بیمه, پارکینگ, سوخت, حمل و نقل عبور می کند و هزینه های شخصی. هر که با حق عضویت ماهانه به عنوان مثال یک پاس برای پارکینگ در نزدیکی محل کار و یا عضویت در بدنسازی, تماس با این شرکت ها و از آنها بخواهید برای قرار دادن هزینه های ماهانه خود را در خود نگه دارد. صرفه جویی در مواد غذایی توسط تمیز کردن یخچال و فریزر و آشپزخانه قبل از خرید بیشتر.

25 نکته برای صرفه جویی در پول در خرید مواد غذایی

شامل تمام اعضای خانواده خود را در, بحث در مورد چگونه به کاهش هزینه ها. شما و بچه های خود را و نوجوانان ممکن است به طور کامل درک نمی چقدر خانواده خود را صرف خرید آیتم های برنامه, دانلود بازی, موسیقی, و یا پرداخت به ازای هر مشاهده فیلم و یا خرید آنلاین.

به عنوان شما بررسی تمام صورتحساب خود را و تعهدات تماس با هر ارائه دهنده خدمات به ببینید که چگونه شما را کاهش می دهد آنچه شما نیاز به پرداخت حداقل 10 درصد است. بسیاری از اینترنت و ارتباطات ارائه دهندگان اعلام کرده اند که آنها را صرف هزینه های خاصی است; با این حال ممکن است راه آنها می تواند کمک به زمانی که شما را بررسی خدمات خود را با آنها را خط به خط. نترس به مقیاس خدمات خود قصد دارد به طور موقت. صرفه جویی در هر لایحه اضافه خواهد شد تا به مقدار زیادی در دراز مدت است.

صفحه اصلی ابزار ارائه دهندگان خدمات در حال ارائه گسترده و انعطاف پذیر ترتیبات پرداخت. از آنها بپرسید که چگونه برنامه های خود را قبل از کار به طور خودکار پذیرش آنها. علاقه و یا حتی هزینه های ممکن است در تجدید نظر. اگر شما تسلیم بیش از حد بسیاری از تعهدات شما می توانید برای خودتان تعیین بدهی سونامی بعد از آن. کلید این است که به کاهش در حال حاضر هر کجا که شما احتمالا می تواند.

تماس با طلبکاران خود

بدهی پرداخت خواهد شد و بخش مهمی از اورژانس بودجه و خوشبختانه کانادا عمده بانک ها گفت: همه آنها را بررسی درخواست کمک در مورد پایه و اساس. اگر شما می توانید تماس با طلبکاران خود را قبل از اینکه شما شروع به دریافت به پشت و یا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است هنگامی که شما متوجه شما و بعد فورا رفت واز پشت آنها خواهد شد در یک موقعیت بهتر قادر به شما کمک کند.

پرداخت وام مسکن deferrals پرش پرداخت وام پسوند تجدید نظر و یا حتی کاهش نرخ بهره هستند همه چیز خود را وام دهندگان می توانید در نظر بگیرید. آنچه که آنها قادر به شما ارائه خواهد شد تا حد زیادی بستگی دارد به آنچه در آن است شما نیاز به کمک با خود سابقه پرداخت, چگونه به زودی شما با آنها تماس بگیرید و اعتباری خود رفتار. داشتن فقط با استفاده از کارت های اعتباری خود را به ذخیره یک مقدار بیش از حد از منابع یا مواد غذایی قطعا نه به خوبی جواب. طلبکاران انتظار شما برای کمک به خودتان اگر شما نیز درخواست آنها را برای کمک به.

چگونه برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی وام مسکن

همانطور که با هر گونه تجدید نظر ترتیب اطمینان حاصل شود که شما را در درک این شرایط و ضوابط. تعویق انداختن وام مسکن خود را و یا پرداخت وام به این معنی است که وام دهنده خود را با اضافه کردن آن صرفنظر پرداخت بر روی پایان وام خود را. در مورد وام مسکن است که ممکن است معنی آن صرفنظر پرداخت را متحمل خواهد شد علاقه برای 25 سال آینده اگر شما وام مسکن است که هنوز هم نسبتا جدید است. اگر شما لازم نیست که هر گزینه های دیگر قابل دوام و سپس این ممکن است یک آرایش خوب برای شما, اما آن را به ارزش با توجه به همه گزینه های خود را قبل از موافقت با یکی که می تواند هزینه های شما در دراز مدت است.

مشکلات مالی کمک کند و برنامه های

به کجا برای دریافت کمک بیشتر با بدهی های خود را و پول

تماس با معتبر کانادایی, غیر انتفاعی, اعتباری مشاوره سازمان برای کمک به خود را با پول و بدهی. از طریق تلفن با یک مشاور می تواند به شما کمک کند بررسی بودجه شما و ارائه راهنمایی و اطلاعات در مورد تمام گزینه های خود را نه تنها از طریق این زمان دشوار است اما به خودتان راه اندازی برای بهبود یافتن از آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است منطقی.

نگران نباشید در مورد رتبه بندی اعتباری خود را

اگر شما نگران در مورد رتبه بندی اعتباری خود را با گرفتن یک ضربه با برخی از پرداخت های از دست رفته و یا ترتیبات منحصر به فرد خود را با طلبکاران مجموعه نگرانی های خود را کنار گذاشته است. متخلف در تعهدات خود را دلیل این که شما نمی رسیدن کمک خواهد کرد که بسیار بدتر اثر است. رتبه بندی اعتباری خود را بهبود می یابند هنگامی که شما رزومه سابق سطح درآمد و گرفتن بر روی خود پرداخت.

7 رایج ورشکستگی اسطوره ها در کانادا

جلوگیری از وسوسه های اعتباری ارزان قیمت

در حالی که این درست است که برخی از نرخ بهره یک بار دیگر در نزدیکی پایین تاریخی اجتناب از وسوسه استقراض در طول زمان از انتقال. به جای آن از ارتکاب به پرداخت مجموعه ای از پول است که شما شده اند با استفاده از به پرداخت آن گذشته در یک حساب پس انداز تا زمانی که شما می دانید که چگونه شما اب و هوای این طوفان است. هر فرصتی وجود دارد که نرخ بهره را پایین ماندن تا زمانی که به خوبی پس از coronavirus را تصویب کرده است برای کمک به اقتصاد بهبود سریع تر.

محافظت از خود را روانی و جسمی خوبی بودن

هنگامی که آن را احساس می کند مانند جهان در حال چرخش خارج از کنترل توقف خود را. تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل و آنچه شما می توانید انجام دهید نه آنچه که شما نمی توانید کنترل کنید و یا چه چیزی نیست ممکن است به انجام در حال حاضر است. صرف زمان آماده سازی مواد غذایی سالم و ورزش در خارج. جلوگیری از بیش از حد الکل و مواد غذایی شیرین و نوشیدنی و یک جریان ثابت از کافئین به دلیل آنها می تواند باعث تحریک.

ارتباط با دوستان و عزیزان چت تصویری برای نگه داشتن همه احساس متصل می شود. اجتماعی فاصله نباید منجر به انزوای اجتماعی و تنهایی. بررسی در با پدر و مادر مسن و یا همسایگان که ممکن است مشکل گرفتن اصول آنها نیاز دارید. آنها همچنین به ویژه آسیب پذیر به کلاهبرداری تا یاد بگیرند که چگونه به ماندن هوشیار و محافظت از خود و دیگران است.

اگر شما احساس خوبی در حالی که در خود به انزوا نگاهی به اطراف خانه خود و مقابله با مرتب سازی و یا پاک کردن پروژه های شما به طور معمول زمان ندارند. نشستن با بچه های خود را و لذت بردن از به دنبال در عکس های دیجیتال بر روی همه دستگاه های خود را به عنوان شما مرتب کردن آنها را به یک مرکزی فایل برای حفاظت. اگر شما همیشه می خواستم به کریسمس و تعطیلات هدیه برای خانواده خود را در حال حاضر ممکن است زمان برای شروع است. تعمیر آیتم های شکسته را رایگان آنلاین دوره کمپ در اتاق نشیمن خود را و فقط لذت بردن از حلق آویز کردن با کسانی که شما را دوست دارم بیشتر.

خط پایین در مدیریت از طریق یک بحران مالی مانند COVID-19

وقتی که می آید به زنده ماندن در یک بحران مالی وجود دارد هیچ شرم در درخواست برای کمک با تکیه بر آن به شما اعتماد و کمک به دیگران به عنوان بهترین شما می توانید. و coronavirus (COVID-19) بزرگتر از بحران بسیاری از جهان است برخورد با در یک زمان بسیار طولانی است. ما همه در این با هم — افراد و خانواده ها و جوامع کسب و کارهای بزرگ و کوچک و تمام سطوح از سیستم مراقبت های بهداشتی و دولت است. چسبیده به هم و کمک به یکدیگر است که واقعا تنها راه ما غلبه بر آن را با موفقیت.


اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>