چگونه این سن برناردینو کانتی نشانه کردم نام خود را

تاریخ همه در اطراف ما. ما آن را در خیابان نشانه, شهرستانها که در آن زندگی می کنیم و مکان در آن شهرستانها. اما چگونه این نام آمد ؟

برای San Bernardino County ساکنان کمی تخیل و فرهنگی دانش کمک خواهد کرد که کشف monikers مانند ردلندز کوهستانی مرتفع خرس بزرگ — به عنوان در خاکستری — دریاچه و رودخانه خیابان.

اگر شما می دانید برخی از اسپانیایی لوما لیندا و یا بسیار تپه حس می کند. آخرین نام از فرانک قهوه ای که همراه با ادوارد Judson تاسیس فلمینگ در سال 1881 بود که این اسم (به زبان اسپانیایی) برای Moreno Valley که او تاسیس در سال 1890.

اما وجود دارد مقدار زیادی از مناطق که در آن برخی از مردم می خواهد که یک کار بسیار دشوار و زمان.

آن را همیشه مرا شگفت زده می کند که چگونه بسیاری از ساکنان هرگز دیده می شود ما معروف “نوک پیکان” که مشرف سان برناردینو. بدیهی است که همان کسانی که مردم را با دریاچه “نوک پیکان.”

چگونه بسیاری از مردم می دانند که سن برناردینو نامگذاری شد پس از سنت Bernardine از سیهنا ایتالیا یک کشیش که متولد 1380? با توجه به افسانه پدر فرانسیسکو Dumetz وارد شده در این منطقه در 20 مه 1810. این اتفاق به جشن روز سنت Bernardine.

یا که بارستو (ابهامزدایی) نامگذاری شد پس از کسی نام میانی. ویلیام برستو قوی بود و او در یک زمان رئیس جمهور از کانزاس, Topeka و سانتافه آهن.

وجود دارد دیگر شهرستانها به نام بعد از راه آهن مردان است. یعقوب نش ویکتور بود که این اسم برای ویکتور ویل. او به عنوان مدیر کل کالیفرنیا جنوبی راه آهن — شرکت BNSF راه آهن.

David D. Colton شد رسمی با آهن جنوب اقیانوس آرام است که نقش عمده ای در ایجاد شهر Colton. دیرین ساکن سان فرانسیسکو مرد هرگز زندگی می کردند در کلتن و مرگ او فقط چهار سال پس از شهر سایت بود به نام به افتخار او در سال 1875.

Lugonia یک جامعه کوچک تاسیس در 1870s. آن را پس از نام خانواده دون آنتونیو ماریا لوگو که داده شد رنچو سن برناردینو در سال 1842. جامعه کوتاه بود — پس از تبدیل شدن به بخشی از ردلندس برای بیش از یک قرن است. Lugonia خیابان هر چند هنوز هم پر رونق شاهراه.

جورج و ویلیام Chaffey تاسیس انتاریو در سال 1882. برادران خود را به نام “مدل کلونی” پس از خانه خود را در استان انتاریو کانادا است. این بود که یک سال پس از آنها خریداری 560 هکتار از کاپیتان جوزف گارسیا و 500 هکتار از زمین های در این نزدیکی هست. آنها نام این حل و فصل Etiwanda پس از کانادا فرمانده هند.

او در طول زندگی حرفه ای طولانی در اینلند امپایر فرد پرریس ظاهر شده در فقط در مورد هر پروژه بزرگ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیک Cataldo)

او در طول زندگی حرفه ای طولانی در اینلند امپایر فرد پرریس ظاهر شده در فقط در مورد هر پروژه بزرگ. در سن 16 سالگی به او کمک Henry G. شروود بررسی مایل مربع در شهرستان سن برناردینو و وضع اصلی شبکه از خیابان. در سال 1883 او ابزاری در کالیفرنیا جنوبی راه آهن به تصویب از طریق سان برناردینو.

امروز نام فرد پرریس — پایونیر سازنده و energizer لوکس — memorialized در شهرستان ریورساید شهرستان از پرریس به عنوان به خوبی به عنوان هر دو پرریس و خیابان و پرریس هیل پارک در سان برناردینو.

برقی, خیابان, در شمال از سان برناردینو به ارمغان می آورد به ذهن یک دوره زمانی که اقیانوس آرام الکتریکی راه آهن برقی اتومبیل های مرتبط در تمام قسمت های جنوب کالیفرنیا. بخشی از نوک پیکان چشمه های آب گرم و همچنین آب قطار فرار در امتداد ضلع شرقی آن خیابان.

Muscupiabe درایو به طور مستقیم به نام بعد از رانچو Muscupiabe این 1840s مکزیکی اعطای زمین داده شده به مایکل سفید با نام مستعار میگوئل بلانکو. اما در واقع منشاء تاریخ بسیار زودتر به Serrano هند حل و فصل در کاجون تصویب شناخته شده به عنوان Amuscopiabit.

آیا شما تا به حال تعجب است که چرا یک خیابان به نام پس از جورج واشنگتن صفحه اصلی — شما می دانید, Mt. ورنون? ما می توانیم با تشکر از اوایل سن برناردینو ولی پایونیر یوسف Hancock. پدر بزرگ خود را, هنری, Hancock, بود, برادر جاویدان جان هنکاک, اولین امضاء کننده اعلامیه استقلال –و بدیهی است که — به خوبی آشنا با ما اول رئیس جمهور.

مرد کوه اسحاق Slover 81 سالگی درگذشت او در سال 1854 در حالی که شکار خاکستری است. در حالی که زندگی در سان برناردینو دره او و همسر خود و حل و فصل کردن در کوهپایه در شرق شیب Slover کوه.

در طول رونق جمعیت از دهه 1880 قاضی Robert M. Widney و عمده جورج Bonebrake خریداری 35,000 هکتار از زمین های شرق لس آنجلس و ایجاد یک شهر در صحرای موهاوی به نام همت به نام بعد از هسپروس یونانی خدا از غرب است.

واقع در نزدیکی نوشابه دریاچه خشک فقط در جنوب بیکر یک دانشگاه کویر مرکز تحقیقات بود که 1940s مقر رادیو مبلغ Curtis هاو اسپرینگر که ادعا آب های زمین گرمایی در این زمینه تا به حال دارویی قدرت. او با ابداع نام خود را به “توسل” Zzyzx چرا که او می خواست به محل و زمان آخرین کلمه در مزایای بهداشت و درمان.

دو سال پس از تاسیس در سال 1915 توسط A. H. Richardson, طرح های بزرگ در ساخت این شهر که از آن نام داده شد آدلانتو اسپانیایی کلمه “پیشرفت” یا “پیشرفت است.”

چین است که کمی گیج کننده است. بخشی به نام بعد از یک مکزیکی زمین به نام Rancho Santa Ana del چین یکی توضیح است که چین شد رئیس بومی محلی آمریکا ایجاد کرد.

شهر ریالتو آغاز شده به عنوان یک متدیست مستعمره در سال 1887. نام آمد از پل ریالتو در ونیز ایتالیا که یک مرکزی محل ملاقات برای ونیزی.

زمانی که مورمون پیشگامان از دریاچه نمک آماده می شدند موقت محله های نزدیک به آنچه که امروز گلن هلن پارک در ماه ژوئن سال 1851 در آماده سازی برای خرید رنچو سن برناردینو 150 واگن ساخته شده است که در این سفر بودند به سه گروه تقسیم. یکی از این گروه به رهبری کاپیتان اندرو Lytle, معترضان در نزدیکی نهر. حدس بزنید چه نام ما داده اند که نهر امروز ؟

و لیست در می رود.

تماس با نیک Cataldo در [email protected] و جزئیات بیشتر از تاریخ محلی در مقالات Facebook.com/BackRoadsPress.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>