چگونه لیکرز ماندن در شکل زیر coronavirus قرنطینه

در شکار برای silver linings اجتماعی فاصله وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای دنی سبز به اجرا خارج است.

تحت شرایط عادی لیکرز گارد نمی خواهد بود قادر به اجرا در خلیج جنوبی محله بدون در حال اجرا را به کسی که می خواهد برای متوقف کردن او برای یک عکس یا یک تولدش. اما در هفته گذشته زمانی که او و دوست دختر خود را در خانه به سمت چپ برای رفتن دویدن در ساحل, آنها خوش بی وقفه.

“هیچ یک از شما را آزار – همه شش پا دور نه نزدیک کسی,” او گفت:. “این نوع از بازی سرد و خنک. شما می توانید کمی ویتامین d”

در حالی که جهان در برخورد با بسیاری از پویایی اجتماعی و چالش های از تهدید COVID-19 برای لیکرز یکی از برترین کارهای در دست است برای پیدا کردن راه به در شکل باقی بماند. در حالی که NBA را منتشر کرده است یک جدول زمانی برای از سرگیری فصل — و به عنوان قرنطينه کشش در وجود یک تهدید بلندی که در این فصل می تواند لغو شود — بازیکنان در حال تلاش برای حفظ یک حس عادی از طریق در-صفحه اصلی تمرینات و ماندن آماده برای زمانی که آنها می توانند دوباره به دادگاه.

که خود مجموعه ای منحصر به فرد از موانع است. بازیکنان استفاده می شود برای رفتن به خارجی امکانات – یا لیکرز’ El Segundo تمرین تسهیلات و یا دیگر ورزشگاه در سراسر منطقه – برای تمرین است. در برخی از آنها حتی نمی باید خود را در بسکتبال.

در حالی که LeBron James یکی از معدود بازیکنان با استادانه درست شده بدنسازی صفحه اصلی که در آن او را در جریان چندین تمرینات دیگران را کمتر پیچیده تنظیم یو پی اس. کوین طبخ بستری بر روی “ارسال” پادکست با کریس Haynes که او خود را نمی بسکتبال – اکثر بازیکنان استفاده می شود به round-the-clock دسترسی به تسهیلات. سبز گفت: در جنوب کالیفرنیا, اخبار گروه است که او را یک بسکتبال – اما او تا به حال برای قرار دادن یک کمی هوا به داخل آن است.

“اکثر بچه ها می پرسند” چه جهنم آیا من نیاز به یک خانه بدنسازی ؟ من یکی که من همیشه می توانید به'” سبز گفت. “معمولا یک دلیل خوب برای خارج شدن از خانه بیش از حد. اما در حال حاضر زمانی که شما نمی توانید خارج از خانه آن را مانند, ‘Oh (expletive) چه ما در حال حاضر؟’ شما ممکن است در گاراژ خود را, پیدا کردن وزن یک اجرا در دوچرخه و یا کار بر روی پله ها. هر چیزی شما می توانید انجام دهید.”

گونار پترسون این تیم مدیر از قدرت و تهویه مسئول برای کمک به بازیکنان در مقابله با این چالش است. همراه با کارکنان اد Streit و Chattin هیل او را مونتاژ و حمل تجهیزات “کیت” با برخی از تمرین essentials: قابل تنظیم دمبل با وزن گروههای کف لغزنده و – البته – بسکتبال.

آنها همچنین از ارسال روزانه تمرینات از طریق متن و ایمیل و موقعیت خاص دریل و مفاهیم به نگه داشتن بازیکنان در بهترین شکل ممکن آنها می تواند به حفظ در قرنطینه. اگر یک بازیکن نیاز به توضیح اضافی یا جهت آنها ارسال ویدئوها از خود انجام دریل بیش از حد.

سابق مربی شخصی قبل از او پیوست لیکرز پترسون دارای بی امان پراگماتيسم امتناع قاب قرنطینه شرایط به عنوان چیزی جز یک مثبت. آن را شایع در جاده ها است که بازیکنان را از کار کردن در راهرو قبل از بازی زمانی که یک بازدید از اتاق وزن در دسترس نیست – پترسون می بیند و چالش های کار در خانه به عنوان چیزی از یک گسترش طبیعی برخی از شرایط لیکرز در این فصل است.

“انگیزه از درون می آید و این بچه ها با انگیزه هستند, آنها فقط شمارش ما برای از بین بردن تا آنجا منطقه خاکستری به عنوان امکان پذیر است و همه چیز را کارآمد,” او گفت:. “بله, آن را بی سابقه عنوان به چه چیزی باعث این. اما به جای گفتن “اوه خدای من آن ناآشنا’ ما گفت: “این ایده آل نیست اما ما در حال ساخت آن کار می کنند.”

تمرینات به شدت تکیه بر اصول: وزن آسانسور و lunges هسته ای و ab روال و چیزهای دیگر را به نگه دارید تا قدرت است. پترسون گفت: قدرت و مطبوع کارکنان کشیده شده با الهام از تمرینات نظامی و تمرینات وزن بدن برای ایجاد روال.

یکی از بنیادی قطعات تهویه برای بازیکنان قلبی است و در اینجا آنها را به برخی از انعطاف پذیری. در حالی که سبز می رود اجرا می شود, Alex کاروسو گفت: Lakers.com او ترجیح میدهد به پرش طناب. در حالی که این همه در یک تقریب از آنجا که هیچ کس می تواند بسکتبال بازی در حال حاضر هدف این است که به نگه داشتن نزدیک به بازی شکل.

“بزرگترین چیزی که در مورد شرکت این است که هیچ کس در حال رفتن به جایی که آنها در زمانی که ما بازی را متوقف,” کاروسو گفت: Lakers.com. “این در مورد ماندن به عنوان نزدیک به طبیعی به عنوان شما می توانید.”

لیکرز در ادامه به آزمایش با استراتژی های جدید در طول یک قرنطینه است که مقامات دولتی اخیرا اذعان می تواند چند ماه گذشته. به عنوان بسیاری از کسب و کار هاپ زوم به رفتار مجازی جلسات پترسون گفت: او را انجام داده محاکمه جلسه تمرین در زوم با چند بازیکن و پیش بینی او می توانست کل تیم در یک کلاس در هفته آینده.

سبز تکرار چه بازیکنان دیگر تخمین زده اند: او فکر می کند آن را به دو یا سه هفته به عقب بر گردیم به شکل قابل قبول برای برگشتی اگر NBA است قادر به ادامه. در Road Trippin’ پادکست این هفته جیمز گفت که او فکر NBA می تواند تا سطح شیب دار به postseason با یک هفته و نیم طولانی مینی کمپ و بین پنج تا 10 به طور منظم فصل بازی.

در ضمن لیکرز قدرت و مطبوع کارکنان می شود بازخورد در راه های مختلف. پترسون خوشحال بود برای دیدن کوک در حال اجرا خودکشی در فضای محدود طبقه از آپارتمان خود را در یک ویدئو او نوشته شده هفته گذشته. بار دیگر بازیکنان را فقط او ارسال متون و emojis – گاهی اوقات با چند ناسزاهای در پرتاب.

آن پترسون گفت: “یک نشانه جدید در تمرین برنامه های در حال اجرا به عنوان آنها باید: هنوز به چالش کشیدن برخی از بهترین ورزشکاران در جهان بدون در نظر گرفتن شرایط و یا تجهیزات آنها در دست است.

“این فقط یک بازی سرگرم کننده, سرگرم کننده, گروه,” پترسون گفت. “فیلم من را (از بازیکنان) و “تفسیر” در تمرینات آن را به همه ارزشمند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>