چگونه Riverside County سالمندان در خانه با توجه به کروناویروس بحران می تواند به دریافت مواد غذایی رایگان

Riverside County منتشر کرده است یک لیست از گزینه های مواد غذایی برای ساکنان که خانه نشین چون از رمان coronavirus همه گیر و کسانی که از سن 60 یا بالاتر.

این شهرستان در پیری متصل سالمندان با تحویل مواد غذایی به صورت بحرانی و شرایط اضطراری دو هفته منابع آشپزخانه و اقلام ضروری خانه-تحویل وعده های غذایی و گرفتن و رفتن وعده های غذایی.

“ما به طور متوسط تقریبا 1200 تماس در روز در این نقطه و درخواست ما برای مواد غذایی باید سه برابر شده” Gary رابینز معاون مدیر برنامه ها و عملیات برای دفتر گفت: در انتشار اخبار.

این گزینه نیز در دسترس برای افراد معلول است.

آنلاین “مواد غذایی دسترسی به” نقشه بخش بهداشت عمومی وب سایت www.rivcoph.org/coronavirus همچنین اطلاعاتی در pantries غذا و مکان های که در خدمت وعده های غذایی رایگان.

این شهرستان نیز به دنبال رستوران برای شرکت در ارشد تحویل غذا که برنامه را ارائه دهد تا به سه وعده غذا در روز.

اطلاعات: www.rcaging.org, 800-510-2020 یا ایمیل [email protected]

علاوه بر ایمیل رستوران ها علاقه مند به غذا تحویل برنامه می توانید با پر کردن یک فرم در www.rcaging.org/COVID-19/Restaurants-Deliver-Home-Meals-for-Seniors.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>