چقدر از خطر کند coronavirus مطرح برای کودکان ؟

داده ها در رمان coronavirus در حال حاضر نشان داده شده است تعداد بسیار کمی از موارد بیماری های جدی و یا مرگ در کودکان و بزرگسالان جوان اما کارشناسان می گویند این بدان معنا نیست که آنها ایمنی بدن و یا نمی خواهد آلوده شوند.

نشانه ای تا کنون هستند که افراد مسن – کسانی که بیش از 65 و به خصوص بیش از 85 – و مردم با دیگر شرایط بهداشتی مانند کسانی که بر قلب و ریه ها به احتمال زیاد به شدید یا بیماری کشنده با توجه به کوروناویروس. اما نه به همان اندازه شناخته شده است در مورد COVID-19 (بیماری تنفسی ناشی از coronavirus) همانطور که قبلا شیوع بیماری های تنفسی شناخته شده به عنوان سارس و MERS و تحقیقات در حال انجام در زمان واقعی است.

به یادگیری اصول اولیه در مورد کوروناویروس و بچه ها و پدر و مادر چه می توانید انجام دهید برای کاهش شانس خود را از کودکان بیمار شدن به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه صحبت با دکتر مایکل Neely که سران بیماری های عفونی بخش در بیمارستان کودکان لس آنجلس و دکتر آنتونیو Arrieta, مدیر پزشکی اطفال بیماری های عفونی در بیمارستان کودکان اورنج کانتی. در زیر چند سوال و پزشکان پاسخ.

سوال: چه ما می دانیم که در مورد کودکان پیمانکاری coronavirus? چه در پژوهش و چه در حال شکاف در داده ؟

جواب: “ما نمی دانیم که کودکان می تواند آلوده که روشن” Neely گفت. بر اساس زمان تست اطلاعات کودکان و نوجوانان “به نظر می رسد آلوده کمتر,” او گفت: اما به دلیل آزمایش در ایالات متحده است که در حال حاضر گسترده شدن آن را دشوار است به می گویند که با یقین است.

“این بیماری همه گیر در آمد بسیار به سرعت و آزمون است که ما نیاز بودند در محل نیست.”

Arrieta, گفت که در حالی که اطلاعات در موارد تایید شده در سراسر جهان روزانه در حال تغییر است اگر نه ساعتی از آن به عنوان جمعه, مارس 20 ایالات متحده تا به حال هیچ گزارش مرگ و میر در افراد در سن 19 یا جوان.

مارس 18 نسخه از گزارش هفتگی که از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که از 2,449 ایالات متحده موارد در تمام گروه های سنی از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل کودکان 19 و تحت اختصاص بیش از 2.5 درصد از بستری شدن در بیمارستان و هیچ کدام به بستری در ICU. نه محلی بیمارستان کودکان از جمعه تا به حال درمان یک مورد تایید شده از COVID-19 در جوانان است.

داده ها از چین نیز نشان می دهد که کودکان “به نظر نمی رسد و می تواند یک منبع بزرگ از گسترش بیماری” Arrieta, گفت, احتمالا, چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به علائم است که بیشتر افزایش انتقال مانند سرفه و عطسه.

Q: چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد کودکان و چه علائم آنها به احتمال زیاد به تجربه ؟

یک: به نظر می رسد کودکان مبتلا به این ویروس در صورتی که هر گونه علائم بسیار شبیه بالغ موارد Neely گفت. علائم می تواند شامل تب ، سرفه و در موارد جدی تر مشکل در تنفس; برخی از بیماران گزارش شده است, تهوع, استفراغ و اسهال و اما کسانی که به نظر می رسد کمتر رایج است.

اما کارشناسان بر این باورند کودکانی که آلوده به طور معمول کمتر جدی و علائم خفیف تر بیماری به طور کلی گفت.

با توجه به داده های جمع آوری شده در 2,000 کودکان در چین با ثابت شده و یا به احتمال زیاد موارد COVID-19 حدود 90 درصد “تا به حال تنها خفیف یا متوسط بیماری است که آیا نیاز به هر نوع از مراقبت های بهداشتی مداخله” Neely گفت.

Arrieta, گفت که او امیدوار است آن را ممکن است آرامش مردم بدانند که تنها با 15 درصد از اورنج کانتی جمعیت در 65 ساله و مسن تر, بالاتر از خطر, دسته بندی “85 درصد از جمعیت در معرض خطر بسیار کم داشتن بیماری جدی است.”

Q: چگونه می توان پدر و مادر و مراقبان کمک به کاهش بچه ها’ شانس آلوده شدن به coronavirus?

یک: شماره 1, توصیه, جای تعجب نیست, این است: “خوب بهداشت دست – به این معنی شستن دست های خود را مانند دیوانه” Neely گفت. دست مرطوب, با کف صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و سپس شستشو و استفاده از یک حوله تمیز یا هوا خشک است.

نمی جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر مردم حفظ حداقل شش فوت دور از مردم در حالی که در خارج از خانه و در صورت امکان در خانه بمانند و او گفت:.

Arrieta, خواست مردم نه به عجله کردن را امتحان کنید برای خرید و یا ذخیره کردن ضد عفونی کننده دست, جراحی, ماسک, دستکش یا تجهیزات دیگر که بیشتر مورد نیاز توسط متخصصان پزشکی در حال حاضر.

“وجود دارد بدون نیاز به رفتن به شدت به دنبال حفاظت,” او گفت:. “آب و صابون به مدت 20 ثانیه به عنوان موثر به عنوان هر گونه الکل مالش.”

س: چه پدر و مادر می گویند برای کمک به یک کودک که اشتباه و یا نگران coronavirus?

یک: “شما در حال رفتن به امن خواهد بود که اولین چیزی که من می خواهم به آنها بگویید” Arrieta, گفت:. “شما در حال رفتن به امن; ما پدر و مادر خود را در حال رفتن به safe چون ما افراد جوان است.”

اما پدر و مادر باید توضیح دهد که بچه ها ممکن است قادر به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود برای کمی در حالی که او گفت: “چون ما نمی خواهید به آنها یک بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>