چه مدت طول خواهد گرما گذشته در اینلند امپایر?

ریورساید — درجه حرارت افزایش می یابد و به سه رقم سه شنبه در Coachella Valley در میان موج گرما را حفظ خواهد کرد که اوج گذشته قرن طریق علامت جمعه با دماهای ماندن در 90s در ریورساید و سان برناردینو مناطق شهری از طریق پنج شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

فشار بالا را تقویت بیش از دو روز بعدی ساخت سهشنبه و چهارشنبه داغترین روزهای هفته, پیش بینی گفت. آهسته خنک کننده روند را دنبال خواهد کرد و درجه حرارت در حال انتظار برای بازگشت به اطراف فصلی به طور متوسط پنج شنبه.

NWS صادر شده بیش از حد گرما هشدار داد که تا 9 بعد از ظهر پنج شنبه در Coachella Valley.

درجه حرارت بالا امروز می تواند به 91 درجه در کنار رودخانه 107 در Coachella Valley 95 در سن Gorgonio تصویب نزدیکی ممنوع, 84 در Idyllwild و 94 در لیک ال سینور 85 در تمکولا و 96 در همت.

شب پایین می رود که این در کم به اواسط 70s از طریق پنج شنبه در Coachella Valley معنی حداقل خنک کننده در شب می تواند خطر سلامت مطرح برای کسانی که دسترسی به تهویه مطبوع چرا که بدن نیاز به زمان برای خنک کردن از روز گرما با توجه به NWS.

سن برناردینو-منطقه اوج در روز سه شنبه شامل 79 در خرس بزرگ و در حال اجرا چشمه; 81 در Wrightwood; 92 در انتاریو و یوکایپا; 93 در رانچو کوکامونگا; 94 در ویکتورویل و هسپریا; و 95 در ردلندس و سان برناردینو.

ترکیبی از روزهای گرم و شب است که انتظار می رود به افزایش تهدید از گرما و بیماری و NWS خواست ساکنان به نوشیدن مقدار زیادی از مایعات ماندن از خورشید و چک کردن در بستگان و همسایگان.

درجه حرارت بالا در Coachella Valley انتظار می رود به کاهش به 105 روز چهارشنبه سپس کاهش به 102 روز پنج شنبه و 100 روز جمعه پیش بینی گفت. اوج در کنار رودخانه منطقه شهری می تواند منجر به اواسط-90s در چهارشنبه سپس قطره به اواسط 80s به بالا-80s ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>