چگونه Inland Empire مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی در coronavirus عصر

با شنبه, ژوئن 8, انتشار کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل برای بازگشایی مدارس عمومی این سقوط امپراتوری داخلی مدارس مشغول برنامه ریزی چه 2020-21 سال تحصیلی را مانند نگاه در سایه coronavirus بیماری همه گیر.

این دستورالعمل نشان می دهد که مدارس ادامه, ارائه به دانش آموزان توانایی یادگیری از خانه به عنوان آنها در بهار پس از مدارس بسته به طور ناگهانی. اما غیر الزام آور دستورالعمل همچنین اذعان کرد که لزوما برای همه کار از جمله آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان زبان انگلیسی یادگیری دانش آموزان و خانواده ها بدون یک کامپیوتر در خانه و یا پدر و مادر که نمی تواند کار در خانه و ماندن با فرزندان جوان خود را.

اما با تنها حدود دو ماه تا شروع سال تحصیلی جدید برخی از Inland Empire مناطق نیست در انتظار دولت توصیه — و برخی قصد رفتن راه خود را به طور کامل.

“اولویت ما البته می تواند یک بازگشت کامل به مدرسه عادی عملیات” مرتفع متحد سرپرست نانسی کلی نوشت در روز سه شنبه, ژوئن 2, نامه ای به خانواده ها است. “در این نقطه آن است که خیلی زود به بگویید اگر عادی عملیات در حال یک گزینه معقول داده شده است که حتی کسانی که کسب و کار است که بازگشایی در حال انجام این کار در یک راه بسیار متفاوت است. اجتماعی فاصله و ماسک و محافظ سپر ممکن است کار در یک رستوران یا سوپر مارکت اما احتمالا نیاز به یک سطح بالاتر حتی از پختگی و پیاده سازی در یک کلاس درس از دانش آموزان جوان.”

منطقه است که به دنبال داشتن حداقل برخی از دانش آموزان در ادامه به یاد بگیرند که از خانه و یا ترکیبی از در خانه و در مدرسه یادگیری است که وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل به شدت لاغر به سمت.

اما در کنار رودخانه شهرستان یک منطقه در حال حاضر راه خود را تا حد زیادی نگاشت.

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است به بچه های ما در مدرسه” Temecula Valley Unified School District معاون سرپرست Jodi McClay گفت: در یک ویدیو ارسال شده در چهار شنبه, ژوئن 4. “هدف ما این است که به عنوان نزدیک به قبلی ما عادی به عنوان امکان پذیر است.”

McClay به نام ایده های مانند داشتن معلمان آموزش از پشت یک سد دانش آموزان باقی مانده 6 فوت از هم جدا در تمام طول روز و یا داشتن دانش آموزان به خوردن و یا به تنهایی بازی “غیر منطقی است.”

“این استراتژی نه نتیجه مثبت در محیط های یادگیری,” او گفت:. “این است که نه معقول و منطقی به انتظار کودکان به پایبندی به 6 پا در فاصله حکومت در تمام طول روز زمانی که حتی بزرگسالان در فروشگاه مواد غذایی و مبارزه با آن است.”

جزئیات بیشتر در سال تحصیلی جدید آغاز می شود که Aug. 12 هنوز هم در حال کار می کرد. اما McClay گفت: بیشتر تمیز کردن انجام خواهد شد در محوطه دانشگاه و بیشتر در شستن دست ها و فرصت های در دسترس خواهد بود. و آموزش آنلاین در دسترس خواهد بود برای خانواده هایی که نمی خواهید خود دانش آموزان برای یادگیری در پردیس برای سال بعد.

“آن زمان برای بازگشت به کسب و کار ما از آموزش و یادگیری در TVUSD,” McClay به این نتیجه رسیدند.

به طور مشابه, خرس دره Unified School District که در عمل هفت مدارس در داخل و اطراف شهر از دریاچه خرس بزرگ اعلام کرده است که زمانی که سال تحصیلی جدید آغاز می شود Aug. 1 دانش آموزان خواهد بود به طور منظم در کلاس های درس تدریس شده توسط یک معلم بسیار شبیه به آنها در آغاز سال تحصیلی قبلی. اما وجود خواهد داشت کمی تغییرات.

“اگر چه ما نمی خواهد بود قادر به ارائه شش پا از فاصله فیزیکی با توجه به محدودیت فضا در کلاس های درس ما جای میز و جداول به عنوان دور از هم که ممکن است در مواجهه با دانش آموزان رو به جلو در کلاس” a ژوئن 4 نامه برای خانواده ها و کارکنان می خواند در بخشی.

کارکنان و دانش آموزان ارائه خواهد شد ماسک محافظ یا سپر خواهد شد و انتظار می رود به آنها را می پوشند در راهروها و در اتوبوس, اما نه در کلاس. اطلاعات بیشتر در مورد کلاس تربیت بدنی, ورزش, فعالیت های فوق برنامه بهداشت و نظارت بر سلامت هنوز در حال کار می کرد.

خانواده هایی که ناراحت کننده خود را ارسال دانش آموزان به مدرسه در این مد سرپرست مریم سوزوکی نوشت: در این نامه می تواند فرزندان خود را همچنان به انجام آموزش از راه دور از طریق منطقه خرس دره مجازی آکادمی.

تصمیم به بازگشایی در این مد سوزوکی نوشت: بر اساس بازخورد جامعه.

مناطق دیگر مشغول جمع آوری ورودی جامعه و همچنین با Chaffey مشترک اتحادیه دبیرستان منطقهOntario-Montclair, مدرسه, منطقه, رودخانه Unified School District, سان برناردینو شهرستان Unified School District یوکایپا-کالیمسا مشترک Unified School District و دیگران بررسی خانواده ها در مورد اینکه آیا آنها می خواهند فرزندان خود را به حضور در کلاس های سنتی ادامه با آموزش از راه دور یا ترکیبی از این دو. مناطق نیز درخواست در مورد خانواده ها توانایی دریافت آموزش در خانه.

راند و کنار رودخانه یکپارچه مدارس به تازگی به پایان رسید جمع آوری ورودی جامعه در مورد این مسئله اما باید اعلام نشده نهایی طرح.

نویسنده کارکنان بروک Staggs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>