چگونه در خانه ماسک پارچه می تواند کمک کند گسترش coronavirus

با توجه به جو کلی مدیر امنیت داخلی و مدیریت اضطراری با Minnesota Department of Public Safety, در خانه, پارچه ماسک می تواند کمک کند به گسترش COVID-19.

به خصوص با استاندارد N95 ماسک در حق بیمه.

“همه ما می دانیم FDA-تنظیم ماسک در تامین کوتاه مدت هستند و احتمال کمیاب به عنوان این آشکار کند.” “اولویت ما برای کسانی که ماسک و ماسک است که با استانداردهای دولت برای حفاظت از ما در خط مقدم بهداشت حرفه ای است که برای مراقبت از بیماران در بیمارستان است. ما نیاز به نگه داشتن ما پزشکان و پرستاران و دستیاران و تسهیلات کارکنان سالم به طوری که آنها می تواند مراقبت از بقیه از ما. این بدان معناست که با حفظ تمام پزشکی-درجه حفاظت فردی تجهیزات است که ما می توانیم.”

به عنوان هر کس دیگری در خانه پارچه ماسک می تواند کمک به اطمینان دهم که افراد بدون علامت نمی گسترش COVID-19 در حالی که همچنین ارائه برخی از حفاظت از ویروس خود را.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این است که به نام منبع کنترل.

“این خانه پارچه ماسک مناسب ترین هستند در خطر ابتلا به کم محیط های” کلی گفت و اشاره کرد که چگونه coronavirus است گسترش از طریق قطرات نه ذرات هوابرد. “آنها یک ابزار خوب برای منبع کنترل به عنوان ما سعی می کنیم به کشش عرضه ما از کسانی که FDA تنظیم ماسک.”

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات مفید در مورد ساخت خانه پارچه ماسک در مینه سوتا وزارت بهداشت سایت.

“بهترین راه برای تولید محلی, در خانه, پارچه ماسک ها برای آنها به محلی توزیع شده” کلی گفت, نشان می دهد که مردم آنها را به بیمارستانها و خانه های سالمندان تادیبی و امکانات برای حمل و نقل محلی رانندگان است. “شما می توانید بلافاصله محافظت از مردم در جامعه خود و کمک خواهد کرد که نگه داشتن همه سالم و امن است.”

پرسید که آیا مردم باید شروع به در نظر با پوشیدن ماسک در زندگی روزمره خود — سفر به هر بازار این روزها را چند Minnesotans در حال حاضر انجام این کار — وزارت امور خارجه کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم بود و نه noncommittal, به جای تغییر تمرکز به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“اولویت ما در حال حاضر مطمئن شوید که ما می توانیم از این نوع قابل استفاده مجدد ماسک های موجود در بهداشت محیط” اضافه شده کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی در مینه سوتا وزارت بهداشت. “به عنوان با ارزش به عنوان آن را (برای مردم) تلاش های ما در حال حاضر به اولویت بندی برای اولین بار به جمع مراقبت از تنظیمات و سپس به دیگران در محیط مراقبت های بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>