چگونه آموزش و پرورش در کنار رودخانه تبدیل شد به یک قرن پیش

در طول دهه 1920 ریورساید دیدم جمعیت آن افزایش 50 درصد است. با آن خروش آمد جدید فرصت های آموزشی و پیشرفت در آنچه ما در حال حاضر می دانیم به عنوان La Sierra, دانشگاه, شهرستان ریورساید کالج, پلی, و شرمن, هندی, مدارس بالا است.

روز هفتم ظهور رهبران در جنوب کالیفرنیا کشیده شد به ساخت La Sierra آکادمی در اینجا به دلیل “قیمت خوب و یک قطعه زمین آماده شده برای بخش کشاورزی گفت:” کاترین کوه استادیار تاریخ در لا سیرا دانشگاه که در حال حاضر در حال کمک به یک کتاب در مورد این مدرسه را تاسیس. “در حال حاضر وجود دارد باغ در زمین و هندوانه پچ.”

جوامع ریورساید آرلینگتون و تاج همه هم مخلوط منابع به صندوق و باز La Sierra, آکادمی خصوصی مدرسه مذهبی ارائه نمرات 9-12 در سال 1922. معلم آموزش اضافه شد سال بعد و در سال 1927 یک کالج در آنجا شکل گرفته بود.

“در سال اول آنها به فروش می رسد 88 تن هندوانه در بازار” کوه گفت که لا سیرا مدرسه در مزرعه “فوق العاده مهم برای چندین دهه” از آنجا که آن را “به دانش آموزان فرصتی برای کار به پرداخت شهریه. محصولات لبنی ایجاد شده در مزرعه حمل می شد بیش از همه Southland — حتی فانتزی رستوران در لس آنجلس است.”

دیگر بزرگ آموزشی تغییرات در شهر رخ داده است که رودخانه Junior College منطقه تشکیل شده در سال 1920. رودخانه هیئت مدیره مدرسه ایجاد یک دبیرستان و تثبیت قبلا جدا شده دختران و پسران ارشد دبيرستان به یک موسسه پلی دبیرستان در سال 1924.

  • دانش آموزان در شرمن در حال کار در یک اتو کلاس حدود سال 1925. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Lorene Sisquoc شرمن هندی موزه متصدی)

  • دو ساختمان چهارگوش در امروز ریورساید کالج شهر ساخته شد در سال 1924 و بعدها گسترش یافت و در سال 1928 و در سال 1932 قبل از تکمیل در سال 1950. ساختار طراحی شده توسط Arthur G. پل جمهور از 1920 تا 1950 از آنچه در حال حاضر Riverside Community College District. (حسن نیت ارائه میدهد عکس شهرستان ریورساید کالج)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دانش آموزان در دهه 1920 در شرمن آموخته بودند پخت و پز و دیگر مهارت های آنها می تواند در خانه استفاده کنید. این دانش آموزان در یک کلاس خیاطی حدود سال 1920. دانشجويان آموزش داده شد نجاری و نقاشی و دیگر معاملات در پردیس ماشین فروشگاه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Lorene Sisquoc شرمن هندی موزه متصدی)

رودخانه وارد کالج شروع به ارائه کلاس در سال 1916. اولیه دو A. G. پل چهارگوش ساختمان افتتاح شد در سال 1924 و بعدها گسترش از طریق 1932 قبل از اتمام کامل در سال 1950.

در آن زمان فرانک میلر عمل گلنوود ماموریت مسافرخانه است که امروز ماموریت مسافرخانه هتل & آبگرم. میلر به دنبال بومی دانشجویان آمریکایی به کار در املاک و ابزاری در شرمن موسسه جابجایی از پرریس به رودخانه در سال 1902. کارآفرین متوجه مزایای آوردن مدرسه به کنار رودخانه همراه با آن قراردادهای فدرال.

“او می دانست که سیاستمداران و چرخ و معامله شده برای ایجاد این اتفاق می افتد. بدون او آن را نمی خواهد نقل مکان کرده اند” گفت: Clifford Trafzer برجسته تاریخ و استاد در دانشگاه ریورساید و همکاری نویسنده دو کتاب در مورد شرمن تاریخ است. توسط 1926 شرمن در حال کامل ابتدایی و دبیرستان درسی.

با مرکبات صنعت هنوز هم پررونق در کنار رودخانه بسته بندی, خانه, شرمن شد یک منبع محلی کار. با توجه به Trafzer یک “تفرج” برنامه اجازه دانش آموزان برای تبدیل شدن به سازنده کارگران و “یادگیری ارزش های غالب جامعه نسبت به زندگی در رزرو.”

یکی دیگر از مزایای این بود که “بچه ها می تواند ارسال پول به خانه به پدر و مادر خود را که در فقر زندگی می کنند.”

شرمن جلب دانش آموزان از سراسر امریکا و تبدیل شد به “حسادت از دیگر مدارس شبانه روزی به دلیل آب و هوا و مرکبات و فرصت برای کار” Trafzer گفت. “علاوه بر یک مزرعه آنها تا به حال همه نوع از حیوانات و فراورده های لبنی.”

با توجه به Trafzer جنس نر دانش آموزان آموزش داده شد نجاری و نقاشی و دیگر معاملات در فروشگاه ماشین در حالی که زنان به طور عمده متمرکز بر روی صفحه اصلی اقتصاد است.

در ضمن کارنگی کتابخانه در مرکز شهر افتتاح شد در 31 ژوئیه 1903 با ظرفیت 20,000 جلد است. توسط 1922 آن گسترش یافته شامل junior شعبه برای کودکان و یک 100,000-حجم ظرفیت. در اواسط دهه 1960 به جای آن ریورساید فعلی کتابخانه اصلی که به زودی خواهد شد در حال حرکت به یک دو داستان 35,000 فوت مربع تسهیلات در ماموریت مسافرخانه خیابان و Fairmount بلوار. هنگامی که زمان اصلی کتابخانه فضای خالی شده است آن را تبدیل خواهد شد به Cheech Marin مرکز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>