چگونه coronavirus است و نه تغییر کنسرت و سالن در جنوب کالیفرنیا

به عنوان تعدادی از کسانی که آلوده به کروناویروس رسیده است بیش از 100 ، 000 در سراسر جهان, رویدادهای مهم مانند جشنواره موسیقی فوق العاده و Calle Ocho جشنواره موسیقی در فلوریدای جنوبی و جنوب غربی هنر و فناوری جشنواره در Austin, تگزاس لغو شده است.

جنوب کالیفرنیا سالن های کنسرت و جشنواره مروج آغاز کرده اند در پاسخ به طرفداران نگرانی بیشتر تعویق, لغو و به طور کلی نگرانی های بهداشتی.

هر چند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری بیش از COVID-19 در کالیفرنیا در مارس 5, به نظر می رسد کسب و کار به طور معمول در سالن های کنسرت در سراسر جنوب کالیفرنیا تا زمانی که سازمان بهداشت نشان می دهد در غیر این صورت.

این آخر هفته فروخته CRSSD جشنواره قابلیت اجرای برنامه از هنرمندان مانند Gesaffelstein و روفوس Du روح در اسکله پارک در سن دیگو شنبه و یکشنبه. این یکی از چند کنسرت بزرگ اتفاق می افتد در شهرستان در این آخر هفته که می گذرد به عنوان برنامه ریزی شده. سازمان دهندگان این رویداد گفت: وجود خواهد داشت دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های راه اندازی در اطراف ورودی امتیازات غذا و دستشویی و حمام.

برای L. A. مبتنی بر کنسرت و جشنواره مروج زندگی ملت هر چند coronavirus شده در اخبار برای هفته ها در حال حاضر نشان می دهد از جمله K-Pop گروه BTS در رز باول در پاسادنا مارس 2, 3 و 5 و Tim McGraw در SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا در سپتامبر. 4 همچنان به فروش بدون دیدن بسیاری از تاثیر.

“نشان می دهد که در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده” سخنگوی زندگی ملت گفت: در روز جمعه. “ایمنی هنرمندان ما طرفداران و کارکنان ما همواره اولویت و برنامه ریزی درآمده است. ما زیر توصیه می شود اقدامات پیشگیرانه از جمله افزایش تعداد ایستگاه های شستشو قرار دادن اضافی اسپری ضد عفونی کننده دست در تمام مناطق حمام و علامت های اضافی و پیام رسانی به کمک مستقیم مردم به این ایستگاه و تقویت پایه سلامت و بهداشت شیوه است.”

همکار لس آنجلس کنسرت و جشنواره پروموتر Goldenvoice است که رویدادهایی مانند Coachella Valley موسیقی و هنر برگزار شد مارس 10-12 و 17-19 و دلیجان کشور جشنواره موسیقی 24-26 آوریل در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio و همچنین جهان بی رحمانه متحرک در مارس 2 و دوستداران و دوستان جشنواره مارس 8-9 در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون هنوز برای اظهار نظر در مورد برنامه های خود را برای هر گونه تعویق, لغو و یا اقدامات احتیاطی اضافی آن است که مصرف در آینده حوادث.

هر یک از سالن بزرگ ما رسیده است که در پاسخ از جمله هوندا مرکز در آناهایم فروم در کالیفرنیا و مرکز استیپلز و Banc کالیفرنیا ورزشگاه در لس آنجلس باید تمام اقدامات انجام شده برای کاهش گسترش میکروب ها از جمله علاوه بر این تعداد زیادی از آسان به کردهاید قابل حمل اسپری ضد عفونی کننده دست و در دسترس بودن از دستکش برای کارکنان است که در بلیط و یا کیسه های جستجو در درب.

“ما را بسیار جدی سلامت و ایمنی ما طرفداران و کارکنان و از نزدیک نظارت بر تهدید ویروس coronavirus در سطح جهانی” سخنگوی مرکز استیپلز گفت.

“در حالی که وجود دارد عدم قطعیت ما در حال کار به طور مستقیم با محلی مقامات بهداشت عمومی و همچنین به عنوان نگه داشتن پهلو به پهلو از هر CDC و سازمان بهداشت جهانی مشاوره. به عنوان وضعیت مایع است ما در ادامه به نظارت و ارزیابی تحولات جدید را به عنوان آنها گشوده است. هر گونه اقدامات ما را خواهد هدایت شود شدت و گسترش ویروس در مکان های که در آن عمل می کنیم. باید ما نیاز به پیاده سازی اضافی ایمنی و بهداشت اقدامات در هر نقطه در جهان ما را به این تصمیم در مشورت با محلی, ملی و بین المللی و مقامات بهداشت عمومی و ما خواهد شد و ارتباط این تغییرات برای کارکنان و طرفداران بلافاصله.”

سالن های مانند هوندا مرکز استیپلز سنتر و Banc کالیفرنیا نیز که میزبان رویدادهای ورزشی مهم نیز در رحمت NBA, NHL و MLS هر یک از است که می تواند به تصمیم گیری در به تعویق انداختن بازی ها و یا داشتن بازی بدون مخاطبان زندگی می کنند.

Banc کالیفرنیا خانه لس آنجلس, باشگاه فوتبال گفت: در بیانیه ای که آن را نیز از نزدیک نظارت coronavirus وضعیت در لس آنجلس. این ورزشگاه همچنین در خدمت به عنوان صفحه اصلی به باکره متحرک 6-7 ماه ژوئن و در خانه خدا هیپ هاپ 20/20 تابستان متحرک جولای 17-18.

“ما همچنان در ارتباط نزدیک با لس آنجلس گروه بهداشت عمومی شهر لس آنجلس و کالیفرنیا وزارت بهداشت هستند و با هم کار کردن با آنها در مورد اقدامات مناسب و ایمنی در Banc کالیفرنیا ورزشگاه به عنوان وضعیت همچنان به تکامل” ست برتون روزنامه نگار در Banc کالیفرنیا ایمیل در روز جمعه. “ما همچنان به تشویق طرفداران به دنبال توصیه های مطرح شده توسط LA وزارت بهداشت در وب سایت خود.”

هوندا مرکز Anaheim Ducks و آناهایم عرصه مدیریت (AAM) نیز به طور منظم در تماس با مرکز کنترل بیماری ها, اورنج کانتی, وزارت بهداشت, سازمان بهداشت جهانی و لیگ ملی هاکی در رابطه با کوروناویروس.

“پس از یک بررسی کامل از دستورالعمل های بهداشتی سازمان پیشنهاد کرده اند وجود دارد تغییرات برنامه ریزی شده در این زمان” بیانیه ای ارسال از طریق ایمیل در روز جمعه بخوانید. “اردک و AAM حفظ یک سیاست سختگیرانه برای میزبانی یک محیط تمیز و امن برای ما طرفداران و دنبال خواهد شد NHL دستورالعمل پیشنهادی. سلامتی هر کس در ارتباط با تمام رویدادهای ما از جمله طرفداران کارکنان و بازیکنان/اجرا شده است و ادامه خواهد داد به ما شماره یک اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>