‘چگونه coronavirus evades سلول میزبان دفاع رمزگشایی’

1200706447

برلین: دانشمندان چگونه تعیین می شود رمان کروناویروس که باعث COVID-19 مانع سنتز پروتئین در سلول های آلوده و نشان داده اند که آن را به طور موثر خلع سلاح و بخشی از سیستم ایمنی بدن یافته است که ممکن است کمک در توسعه داروهای رمان در برابر این بیماری کشنده است.

مطالعه منتشر شده در مجله علوم نشان داد که nonstructural پروتئین 1 (Nsp1) ساخته شده توسط رمان coronavirus SARS-Cov-2 می تواند اثر مخربی بر روی سلول های میزبان است.

به گفته محققان از جمله کسانی که از دانشگاه مونیخ در آلمان Nsp1 یکی از مرکزی سلاح های مورد استفاده توسط ویروس برای اطمینان از خود را تکثیر و انتشار در انسان میزبان.

گفتند Nsp1 شناسایی شد به عنوان یک بیماری عاملی پس از شیوع مرتبط 2002-03 سارس ویروس همه گیر.

دانشمندان که به مطالعه ویروس سارس نشان داده بود که آن را مهار سنتز پروتئین در سلول های آلوده.

“اگر چه SARS-CoV-2 ویژگی های اضافی و بازدارنده های میزبان ایمنی ذاتی دفاع هدف تعامل این پروتئین Nsp1 با میزبان ممکن است مهم درمانی استراتژی” محققان اشاره کرد.

پس از عفونت آنها گفت: SARS-CoV-2 سرکوب تولید پروتئین در میزبان از جمله این که از پروتئین های فعال در تلفن همراه ضد ویروسی مکانیسم های دفاعی.

ویروس این کار را با اتصال به سلول پروتئین تولید ماشین آلات ribosome مطالعه اشاره کرد.

به گفته این دانشمندان هدف قرار دادن بخش خاص از ribosome که Nsp1 متصل به می تواند مهم درمانی بالقوه استراتژی است.

در این تحقیقات دانشمندان ساختاری مشخص Nsp1 از SARS-CoV-2 محدود به ribosome.

آنها آزمایش توانایی یک نسخه اصلاح شده قالب Nsp1 شناخته شده به عنوان mt-Nsp1 به تاثیر تولید پروتئین مربوط به میزبان پاسخ ایمنی است.

با توجه به مطالعه جهش نسخه نیست اتصال در همان راه و نه تعطیل سلول میزبان تولید پروتئین.

این دانشمندان همچنین نشان داده است که SARS-CoV-2 Nsp1 تقریبا به طور کامل مانع تولید انواع ایمنی مولکول ها که به مبارزه با عفونت های ویروسی مانند اینترفرون.

“اطلاعات ما ایجاد می کند که یکی از عمده ایمنی بدن فرار عوامل SARS-CoV-2, Nsp1 موثر تداخل با ترجمه های تلفن همراه ماشین آلات و در نتیجه بسته به پایین از میزبان تولید پروتئین” مطالعه اشاره کرد.

به گفته دانشمندان این یافته ها ممکن است با ارائه یک نقطه شروع برای ساختار منطقی مبتنی بر طراحی دارو با هدف قرار دادن تعامل بین Nsp1 و ribosome. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>