چگونه می تواند به من کمک کند اگر دوست من است که با داشتن پول ،


می توان آن را دشوار است به نقطه ای اچ با استرس های مالی در طول COVID-19 مستند اما راه هایی وجود دارد شما می توانید نقطه علائم و سعی کنید برای کمک به. گتی ایماژ

سازمان دیده بان برای سرنخ ایستاده سمت خود را و آنها را تشویق به دریافت بدهی کمک اگر آنها به آن نیاز دارید. هر چه زودتر آنها گزینه های بیشتر در دسترس هستند

س: من فهمیدم بهترین دوست من برای بیش از 10 سال است. ما در ملاقات یک مادر تنها گروه هنگامی که ما بچه ها بودند و ما آن را حق دور. نه از ما نزدیک خانواده, بنابراین ما به کمک هر یک از دیگر در طول سال. این چیزی است که ما همیشه با هم کشیده برای دریافت از طریق یک وضعیت سخت. این بار او را دور کشیدن و من فکر می کنم آن را با امور مالی. وجود دارد برخی از نوع از مخلوط کردن بین EI (استخدام بیمه) و CERB (کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند) نرم افزار به طوری که او هنوز هم در حال انتظار برای پول است. چون من تنها 98 درصد مطمئن است که او را از داشتن یک پول مشکل, من نمی خواهم برای شروع به کمک به او را با یک مشکل او نیست در واقع. چگونه می توانم بگویم و چه باید بکنم کمک کنید ؟ ؟ ~Zoë

یک: می توان آن را سخت به اندازه کافی به نقطه هنگامی که یک دوست یا عضو خانواده است که مبارزه با امور مالی خود را در طول غیر pandemic بار; در حال حاضر آن را حتی سخت تر است. شما یک دوست خوب برای مراقبت و مایل به کمک. وجود نشانه های ثبتشده که یک دوست در بدهی است اما ما نمی توانیم با تکیه بر برخی از بارز ترین سرنخ در طول COVID-19. مثلا کسی ممکن است زمان کمتری را صرف معاشرت با دوستان به ویژه هنگامی که وجود دارد یک هزینه متصل شده (مثلا بیرون رفتن برای شام). آنها ممکن است پنهان در مورد هزینه های خود را حتی پنهان کردن آن از یک شریک. شما ممکن است متوجه بسیاری از تماس های پاسخ داده نشده را بر روی تلفن خود و یا آنها ممکن است به نظر می رسد خسته و یا خارج. این می تواند باشد محصولات اجتماعی فاصله نه فقط نشانه ای از مشکلات بدهی.

وقتی کسی نگران است در مورد امور مالی خود را, آنها اغلب خجالت است که آنها خود را به چنین مخمصه; آنها احساس می کنند باید بهتر شناخته شده اند و آنها تنها کسی که می تواند چیزی شبیه به این. آنها احساس دیگران ممکن است آنها را قضاوت یا انتقاد از وضعیت خود. آنها ممکن است احساس درماندگی و مطمئن نیستید که چه باید بکنید بعد. آنها معمولا نمی خواهید به اعتراف است که آنها یک مشکل و یا حتی چگونه متوجه شدید خود را از وضعیت تبدیل شده است.

علائم هشدار دهنده از بدهی

هنگامی که ما ببینید دوستان ما در فرد و لذت بردن از فعالیت های ما می توانید انتخاب کنید تا در صورتی که در حال اضطراب و یا استرس در مورد چیزی اگر آنها به دست آورده ایم یا از دست داده وزن بدون تلاش یا فقط خود را. قادر بودن به نقطه نشانه ها و سیگنال ها را از طریق تلفن یا چت تصویری است که بیشتر به چالش کشیدن اما هنوز هم وجود دارد سرنخ ها به تماشای.

در طول COVID-19 چه ممکن است آشکار است استرس زا پول مشکلات ؟

در طول همه گیر بسیار قطعیت ما تمایل به تکیه بر آنچه که برای ما آشنا است. این بدان معنی است که ما ممکن است بیشتر تثبیت در عادات ما. که در واقع می توانید این چهار سرنخ کمی راحت تر به نقطه:

1. نه تطبیق با تغییر در شرایط

اگر دوست شما در ادامه به صرف طبق معمول این می تواند یک نشانه آن است که آنها در حال نادیده گرفتن شرایط خود را. این بیماری همه گیر است به طور موقت پرتاب خیلی از زندگی به عنوان ما آن را می دانم ، اثر آن این است که ما در امور مالی و اقتصادی وضعیت در اطراف ما بی سابقه است.

شما نمی خواهید به فرضیات در مورد دوست خود است اما اگر آنها دچار مشکل ساخت حس از خود واقعیت جدید این می تواند یک پرچم قرمز بزرگ است که آنها نیاز به کمک.

پنج نشانه است که منابع مالی خود را در حال رهبری برای مشکل

2. سطح استرس

آیا احساس می کنید که دوست شما احساس فوق العاده بیشتر تاکید بیش از حد معمول است ؟ داشتن نگرانی در مورد خود منبع درآمد در حال حاضر قابل درک است و حتی انتظار می رود. اما شما می دانید دوستان خود را — آنها به طور نامتناسبی بیشتر تاکید کرد از آنچه شما انتظار می رود بر اساس دیده می شود که چگونه آنها را به کار گرفته ایم شرایط استرس زا در گذشته ؟

ما توانایی تصمیم گیری خوب زمانی که ما تاکید اختلال است و ما تمایل به فکر می کنم در مورد چگونه تصمیم گیری های ما کار خواهد کرد در دراز مدت است. هدف ما این است که به تسکین فوری. در حالی که در اینجا و در حال حاضر مهم است که وقتی که می آید به ساخت تصمیم گیری های مالی ما نیاز به نگه داشتن چشم در دراز مدت به عنوان به خوبی.

مدیریت استرس و امور مالی خود را در طول همه گیر

3. نگرش نسبت به اعتباری

آنچه که دوستان خود را معمول نگرش نسبت به اعتباری ؟ آنها کسی که با بسیاری از کارت های اعتباری در کیف پول خود را? شاید آنها محاسبه زمانی که برای پرداخت بر اساس زمانی که آنها نیاز به استفاده از کارت دوباره. و یا آنها کسی که نمی فکر می کنم دو بار در مورد تامین مالی هر خرید ؟

هنگامی که شما بودجه خود را صرف بر اساس چه مقدار اعتبار موجود شما را ترک کرده اند و یا چه مقدار جدید اعتباری شما می تواند واجد شرایط برای این می تواند نشان دهد که شما زندگی می کنند فراتر از معنی خود را. هنگامی که مواجه با به شدت کاهش می یابد و درآمد شما خواهد بود دستکاری تعهدات خود را به نگه داشتن سر خود را بالای آب در حالی که تلاش برای تعیین گام های بعدی خود را.

4. عادات هزینه های شخصی

دوست شما ممکن است خریداران زرنگ و دانا اما حتی اگر آنها در پیدا کردن یک معامله بزرگ معاملات بزرگ راه به اضافه کردن مقدار زیادی از بدهی. در حالی که ما ممکن است خود را ببینید هر خرید بسیاری از ما یک حس در مورد انتخاب شیوه زندگی دوستان ما را.

آنها همیشه چیزی جدید هستند و هرگز راضی خود را با وضعیت موجود حتی اگر آنها نمی باید این درآمد را برای پوشش دادن به آن ؟ آنها نوع به تعقیب likes on Instagram و می خواهید به Joneses نه فقط نگه دارید تا با آنها ؟ کسانی که مستمر spenders قبل از همه گیر ممکن است هزینه های کمتر اما عادات قدیمی سخت می میرند و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های به اجازه دهید انگشتان ما انجام خرید آنلاین.

بهترین راه برای رسیدگی به بدهی کارت اعتباری بازپرداخت ؟

چه می توانید انجام دهید برای کمک به?

اگر شما یک حدس است که دوستان خود را در حال مبارزه مالی غریزه خود اعتماد. هنگامی که در تلاش برای تشویق دوستان برای باز کردن آن می تواند کمک به بحث در مورد وضعیت خود را. به اشتراک گذاری اطلاعات است که دوست شما می تواند مربوط به گوش دادن و صبور باشید. این موضوع مورد بحث است.

وجود دارد خوشبختانه تعدادی از راه هایی برای کمک به کسی که بدون تداخل در راه است که باعث می شود هر کسی ناراحت کننده است. شروع شده توسط اطلاع رسانی خود را به طوری که شما می توانید به کمک اتصال خود را با کمک آنها نیاز دارند. این نهاد تعهد در آنها به جای شما برای حل مشکل خود را.

برای مثال شما می توانید تماس های تلفنی و چک معتبر منابع آنلاین برای کسب اطلاعات در مورد چگونه دوست خود را می تواند کمک. شما همچنین می تواند کمک به آنها اعمال می شود به صورت درآمد و هزینه پشتیبانی در طول COVID-19 مانند صحبت کردن با خود بانک و طلبکاران و یا در تماس با ارائه دهندگان خدمات (تلفن همراه و گاز/برق و اینترنت و غیره.) برای درخواست کمک. دوست خود را قدردانی و حمایت خود را عینیت آنها به عنوان حرکت چه باید بکنید.

منابع برای کمک به کانادا با تاثیر مالی COVID-19

چه زمانی باید از کسی کمک بگیرم ؟

کلیدی به یاد داشته باشید این است که وقتی کسی نیاز به کمک مالی به دنبال آن دیر یا زود آنها نه تنها باید گزینه های بیشتر در دسترس به آنها را از اثرات مضر از مشکلات مالی در زندگی خود می توانید هر چه زودتر متوقف شود. یک مضمون مشترک با بازخورد ما دریافت از مشتریان ما در مشاوره های اعتبار جامعه است که چگونه آنها آرزو می کنم آنها تا به حال شناخته شده است در مورد ما هر چه زودتر.

ما احساس به همان شیوه; هر چه زودتر کسی می رسد برای کمک به آن را آسان تر است برای پیدا کردن راه حل به آنها کمک کند. به خصوص در حال حاضر — ما مشاوره تیم می داند که چقدر سخت است برای درخواست کمک در شرایط بحرانی به طوری که آنها در دسترس هستند به شما ارائه اطلاعات و مشاوره اگر شما به آن نیاز دارید.

کمی شناخته شده راه حل بدهی و مشاوره

گرفتن کمک با بدهی در طول COVID-19

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند برخورد با بدهی در طول COVID-19 خواهد بود سخت تر طلبکاران باید گزینه های برای کمک به آنها در دسترس هستند که آنها تا به حال هرگز قبل از. ارزیابی خود را از وضعیت عینی است اما اولین گام شما می توانید. یکی از مشاوران ما است و حتی قادر به کمک به شما در ایجاد یک بودجه اضطراری به طوری که زمانی که قرض دهنده می پرسد در مورد هزینه های خود را, شما باید لیست خود را آماده است.

اگر آن را معلوم است که ساخت پرداخت در آنچه به شما مدیون نیست و ممکن است راست, در حال حاضر, شما حداقل می دانید آنچه شما می توانید انجام دهید برای مدیریت آنچه شما; که راه شما آماده برای مقابله با وضعیت خود پس از فاصله اقدامات کاسته به اندازه کافی برای شما را به رزومه خود را درآمد.

خط پایین در کمک گرفتن در هنگام مبارزه از نظر مالی

هیچ کس دوست دارد برای دیدن یک دوست رنج می برند. اصرار دوستان خود و یا اعضای خانواده به استفاده از هر گونه خدمات پشتیبانی و درآمد-جایگزینی برنامه های آنها واجد شرایط برای. کمک به آنها در رسیدن به یک غیر انتفاعی اعتباری مشاوره سازمان در منطقه خود و یا آنها می توانید به من ایمیل به طور مستقیم و من به آن را ببینید که کسی از دفتر ما این است که در تماس با آنها. متاسفانه بسیاری از مردم صبر بیش از حد طولانی قبل از اینکه به دنبال کمک. آنها را تشویق به مقاومت در برابر اصرار به سکوت رنج می برند. کمک در دسترس وجود دارد.

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>