مسکن ایمنی بدن به کروناویروس با وجود خطرات وام مسکن ارزان

پول ارزان همیشه نمی توانید صرفه جویی در مسکن.

فدرال رزرو در یک حرکت سهشنبه, مارس 3, برش, بانک مرکزی کلید نرخ بهره آن کنترل توسط یک و نیم درصد است. این اولین اقدام اضطراری و بزرگترین کاهش از زمان بحران مالی از یک دهه پیش.

برش را نشان می دهد فدرال رزرو است که به طور جدی در نظر گرفتن خطرات اقتصادی ایجاد شده توسط جهانی شیوع کروناویروس. و به سلامتی برخی از سرمایه گذاران.

اما ترس از جهانی همه گیر و آن را به طور بالقوه خشن تاثیر را در جهان کسب و کار و آب و هوا نمی توان به راحتی و آرامش با پول ارزان تر.

و در حالی که بازار مسکن ممکن است یک بانی خیر اوایل از پول ارزان تر نرخ قطع می کند کمی برای دراز مدت با چالش های coronavirus شمار است. در اینجا برخی از پاسخ به سوال شما ممکن است تعمق.

Q. نمی خواهد این حرکت را به صورت ارزان تر وام مسکن ؟

A. آن را قطعا خواهد شد. انتظار می رود نرخ وام مسکن به باقی می ماند در طول تاریخ کم 3 درصد طیف برای بسیاری از این سال است.

این نوع از پول ارزان خواهد بود یک افزایش بزرگ به مردمی که یا در بازار برای خرید در حصار و یا به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری خانه خود را.

و فروشندگان را پیدا کنید بهتر واجد شرایط شکارچیان خانه با وام گرفتن قدرت با تشکر از نرخ های ارزان تر.

س: پس چه مشکلی با کاهش نرخ?

A. plus نیز منفی. ارزان تر به معنی پول قیمت خانه خواهد شد به احتمال زیاد افزایش به عنوان خانه شکارچیان رقابت برای عرضه محدود از موجودی فوق العاده با قدرت خرید.

فرض وام مسکن از 3.75% به 3.25%. که ترجمه را به حدود 6 درصد بیشتر پول در دسترس بود قرض گرفته شده برای همان مقدار از درآمد است.

این نوع از صعودی قیمت فشار بانک فدرال اقدام می تواند ایجاد.

البته که خوب است برای فروشندگان تا زمانی که همان پول ارزان الگوی نمی کند و خود را به خانه بعدی بیش از حد گران است.

خط پایین: بسیاری از “استطاعت” به نفع بازار مسکن می شود از کاهش نرخ می تواند به قیمت از دست تقدیر.

Q. نیست نرخ پایین خوب برای گسترده تر اقتصاد ؟

A. معمولا بله.

در یک نمونه دوره از کندی رشد اقتصادی کاهش نرخ کمک می کند تا ایجاد انگیزه در کارفرمایان برای سرمایه گذاری در امکانات محصولات و کارکنان.

اما coronavirus متفاوت است.

شیوع آسیب دیده شده در جهان “زنجیره تامین” — مکانیسم های ایجاد شده در محصولات ما خرید سهام فروشگاه های ما به ارمغان می آورد تجهیزات برای کارخانه های. چین غول صنعت ساخت به شدت فلج به عنوان کشور جنگ شیوع ویروس.

و این کلید دندانه دار در زنجیره تامین نمی خواهد دوباره به قدرت کامل در هر زمان به زودی بدون در نظر گرفتن که در آن نرخ بهره بروید.

به عنوان یک نتیجه, برای مثال در ساحل غرب بندر ترافیک کلیدی اندازه گیری از تجارت است که با برش یک-چهارم. فراموش نکنید که گردشگری. این عمده کالیفرنیا صنعت نیز رنج می برند از لغو کنوانسیون کاهش سفر کسب و کار و مصرف کننده نگرانی در مورد سفرهای بین المللی.

Q. تجارت ؟ گردشگری? که من نه کارفرما.

A. به یاد داشته باشید سه کلمات کلیدی املاک و مستغلات:: شغل. مشاغل. مشاغل.

فدرال رزرو تنها می تواند نرخ پایین تر است. آن را نمی تواند کارفرمایان استخدام و یا نگه داشتن کارکنان موجود.

از دست دادن تجارت و گردشگری فعالیت به معنی کالیفرنیا را از دست خواهد داد ساعت کار کمیسیون و پاداش و .. و/یا دریافت گذاشته است.

کسانی که کاهش مطمئنا می تواند ترجمه به کمتر پول نقد به صرف در مراکز خرید و رستوران ها. شاید کسانی که صاحبان کسب و کار نیز وضعیت بودجه و کارکنان مهم نیست که چگونه نرخ پایین بروید.

و چگونه در مورد کسب و کار است که حمایت از تجارت گردشگری و خرده فروشی در عملیات — اگر آنها می توانند منابع و در همه ؟ شما می توانید ببینید که چگونه این می تواند مارپیچی بیرون از وجود دارد.

فراموش نکنید که بدون کار و یا به شدت کاهش می یابد پرداخت, شما احتمالا نمی تواند خرید یک خانه. و یا حتی اجاره یک. مهم نیست چقدر وام های ارزان قیمت هستند.

س: پس شما می گویید مسکن را محکوم به فنا ؟

A. هیچ. درست است که پول ارزان نمی تواند درمان تمام مشکلات.

مسکن متکی بر اعتماد مصرف کننده. که اغلب به چشم انداز اشتغال. تا از شیوع کروناویروس, همه چیز نگاه بزرگ برای کارگران است.

بله کامل اقتصادی تاثیر coronavirus بزرگ ناشناخته است. اما بانک فدرال اقدام چشمگیر قطعا تایید جدی وجود دارد خطرات کسب و کار وجود دارد.

عدم اطمینان به خصوص وقتی که می آید به شرط پس انداز زندگی خود را در املاک و مستغلات است که چیز خوبی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>