مدیران هتل ها بحث در مورد نگرانی های کسب و کار با KCCI

KCCI members and hoteliers in a meeting at Srinagar on Monday.
KCCI اعضا و مدیران هتل ها در یک جلسه در سرینگر در روز دوشنبه.

Excelsior خبرنگار
سرینگر ژوئن 8: هیئتی از مدیران هتل رهبری Abdul Wahid مالک (رئیس جمهور KHAROF) و جاوید Burza (رئیس جمهور سابق) امروز برگزار شد دقیق در تعامل با دفتر گرانبار کشمیر اتاق بازرگانی و صنعت (KCCI) در مورد مشکلات مواجه توسط صنعت هتل به ویژه کسانی که درگیر با دولت برای COVID عملیات.
در این راستا اعضای اعلام کرد که حتی اگر خواص خود گرفته اند و بیش از مارس 18 به بعد دولت با وجود درخواست های متعددی است و نه حتی نهایی نرخ اتاق تا کنون. آنها گفت: به عنوان یک نتیجه از مدیران هتل ها گذاشته شده است با بدهی های بزرگ در حساب هزینه های عملیاتی در این دوره به عنوان بسیاری از هتل ها بسته شدند و تازه سرمایه گذاری ساخته شده بودند به آنها را عملیاتی. “در حال حاضر با استفاده از پریشانی صورتحساب و نرخ در حال مذاکره با فردی مدیران هتل” آنها اضافه شده است.
نصیر حمید خان معاون ارشد KCCI مطلع اعضای این هیئت در مورد تلاش های ساخته شده توسط کشمیر مجلسی برای بالا بردن این موضوع است. او به اطلاع کاربرانی که رئیس منطقه مدیریت بحران اقتدار شهيد چودری در نشست برگزار شده در مارس 13 بود مطمئن باشید که برای جلوگیری از هر گونه اختلاف نرخ خواهد بود نهایی در مشاوره با KCCI.
خان گفت که این موضوع نیز مطرح شده با Baseer یک خان مشاور Lt فرماندار. او مطمئن هیئت که KCCI خواهد دوباره رویکرد مقامات برای آزادی پرداخت و نهایی شدن اتاق و نرخ مواد غذایی به طوری که استرس این بخش کاسته است.

مقاله قبلیJKBEU هیئت در دیدار Chhibber مورد بحث مشکلات
مقاله بعدیDiv Com تعامل با بازار انجمن خواستار آنها را به دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>