بیمارستان های مقابله با کروناویروس موظف بازدید کننده محدودیت

در آن زمان آنها بیشتر می خواهید دوست خود را آنهایی که در اطراف آنها بسیاری از بیماران بیمارستان در حال حاضر پیدا کردن خود را به تنهایی و یا تنها با یک بازدید کننده.

ملاقات سیاست های متفاوت توسط بیمارستان و تکامل یافته اند به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته است اما بیشتر در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر اجازه می دهد تا بازدید کنندگان تنها پس از آنها بوده ام غربالگری ممکن است coronavirus قرار گرفتن در معرض و بسیاری تنها اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به مناطق خاص.

  • برخی از بازدید کنندگان با صدای بلند به بیمارستان پس از غربالگری coronavirus در ریورساید بیمارستان جامعه در کنار رودخانه در پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی به نظر می رسد خالی با یک نفر در پارکینگ و ماشین در نقص اصطبل در Moreno Valley, روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و درمان پزشکی و جراحی مرکز به نظر می رسد خالی با هیچ فرد یا اتومبیل در پارکینگ در جلوی بیمارستان در Moreno Valley, روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی به نظر می رسد خالی تنها با چند اتومبیل در پارکینگ در Moreno Valley, روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

که این مورد در سنت جود در فولرتون که اجازه نمی دهد که بازدید کنندگان را به دیدن بسیاری از بیماران بستری شدن در بیمارستان. کارکنان را استثنا مورد به مورد و بر اساس سیاست جدید متحده است.

ماریا Sabino, Norwalk, ساکن واجد شرایط برای یکی از کسانی که استثنا اجازه داده است که شوهرش مارکو برای پیوستن به خود را به عنوان او به هنگام تولد — اما نه پدر و مادرش.

“این یک سورئال لحظه” Sabino, 28, نوشت از اتاق بیمارستان به عنوان او منتظر پزشکان برای القاء زايمان. این یکی از بزرگترین اتفاقات زندگی من گذشته از فارغ التحصیلی و یا عروسی.”

او گفت: آن را “دشوار را بپذیرد که پدر و مادر من نمی تواند وجود خود را برای دیدار با نوه” را به عنوان “هیچ تماس تلفنی و یا FaceTime می تواند جایگزین آنها وجود دارد.”

اما او می داند.

“من نیاز به کارکنان مراقبت از من به سالم هنگام تحویل نوزاد من, بنابراین من پذیرش از این,” او نوشت. “آنها با قرار دادن خود در معرض خطر در هر روز است.”

Riverside Community بیمارستان هم اجازه می دهد تا تنها بازدید کنندگان که منفی غربالگری برای کوروناویروس. حتی پس از آن تنها یک بازدید کننده مجاز است در هر بیمار و فقط برای انواع خاصی از بیماران — کودکان, کسانی که با نزدیک شدن به پایان زندگی یا ذهنی معلول است ،

غربالگری شامل نشان دادن هیچ نشانه و نداشتن تماس با کسی که مشکوک به داشتن COVID-19 گفت: سخنگوی آنتونیو Castelan.

“ما امیدواریم که جامعه می داند که ما نیاز خود را به کمک” Castelan گفت. “اگر شما انجام این کار, آن را به ما کمک می کند مراقبت از افرادی که به آن نیاز دارید و متوقف کردن ویروس از گسترش دورتر است.”

مشابه این سیاست ها در جای دیگر در بیمارستان در کنار رودخانه سن برناردینو نارنجی و لوس آنجلس شهرستانهای استان است.

بیمارستان لیست سیاست های خود را در وب سایت های مختلف که به روز شده اند حداقل یک بار پس از اعلام coronavirus اضطراری 4 مارس.

برای Rev. جان Gunningham که به بازدید از بیماران پس از سال 2010 محدودیت های طولانی او رفته و بدون آرامش بیماران در فرد است.

Reche دره توانبخشی و بهداشت مراقبت مرکز راه اندازی چت تصویری با مردم ماندن وجود دارد و او به صحبت کاتولیک بیماران وجود دارد.

“وجود دارد یک زن و شوهر از مردم که مشتاقانه منتظر آمدن من است که صحبت کردم به طور منظم برای مدت زمان طولانی,” او گفت:. “این نوع باعث می شود روز من.”

او در حال حاضر مشغول به کار برای راه اندازی چت تصویری با بیمارستان های دیگر.

Sabino در بیمارستان به عنوان یک بازدید کننده به عنوان نوزاد پسر, Milo برایانت Sabino شده است در نوزاد مراقبت ويژه پس از تولد پس از سکته مغزی ناشی از آسیب مغزی, او گفت:.

او مردم را به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“قوانین در محل هستند برای یک دلیل. گوش دادن به آنها,” او گفت:. “دیگر باید منتظر باشیم تا این وضعیت برای آرام کردن دیگر ما خواهد بود در خانه ما و اجتماعی فاصله در محل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>