هرگن می دهد ‘OK’ برای تیم NHL آمدن به ونکوور برای گروه قرنطینه

NHL درخواست شده برای معافیت به 14 روز در قرنطینه قانون در جای خود برای مردم از ورود به کانادا از خارج از کشور.

B. C. برتر جان هرگن تایید کرده است یک برنامه عرضه شده توسط ونکوور کناکز که اجازه می دهد برای NHL به ونکوور کانادا یکی از آن دو پیشنهاد 12-تیم hub شهرستانها.

در هفتگی خود روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر گفت که او و استانی افسر پزشکی دکتر بانی هنری را امضا کرده بود در یک پیشنهاد از تیم NHL, که اجازه می دهد برای رقیب باشگاه برای سفر به B. C. و سپس صرف 14 روز در قرنطینه مورد نیاز مردم از ورود به کانادا از خارج از کشور با هم.

هرگن گفت که تیم ها اجازه داده می شود به همراه اعضای خانواده با آنها و اقامت در هتل های محلی به عنوان طولانی به عنوان گروه بزرگی از مردم که NHL گفت: خواهد بود حداقل 50 بازیکنان و کادر تيم در هر تیم به عنوان یک حداقل باقی می ماند جدا شده از جمعیت وسیع تر.

“کناکز موثر بوده است در این” او گفت: چگونه آنها به همکاری با کشت و مقامات در آینده با یک برنامه ریزی او و دکتر هنری خوب هستند. “NHL برای ایجاد تماس تلفنی در حال حاضر.”

هرگن گفت که او نوشته است به نخست وزیر اطلاع او از این استان حمایت NHL آمدن به ونکوور.

دیگر شهرستانها شناسایی شده اند که توسط NHL به عنوان نامزدهای خود را برای دو شهرستان طرح که به احتمال زیاد نمی توان پایانی برای یک هفته دیگر یا بیشتر هستند ادمونتون, تورنتو, لاس وگاس, لس آنجلس, St. Paul, Minn. و Columbus, Ohio.

بیشتر به آمده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>