Hoornstra: تماس بگیرید برای تیم ها به عنوان نهادهای مدنی و نه کسب و کارهای بزرگ برای پنج ماه

اگر تیم های ورزشی حرفه ای فروش, امید, بیس بال به تنهایی می ایستد به عنوان نا امید کننده ترین ورزش ها در شمال امریکا است.

مذاکرات برای شروع یک سال 2020 فصل می رویم وری در بهترین حالت. لیگ بیس بال بازیکنان’ انجمن به طور رسمی پیشنهاد 114-بازی فصل به طور منظم یکشنبه. تیم MLB صاحبان می خواهید کوتاه فصل بنا به گزارش ها نزدیک به 50 بازی ها قبل از پلی آف آغاز خواهد شد. چهار شنبه, چند رسانه گزارش داد که صاحبان علاقه مند هستند در مقابله با 114-بازی پیشنهاد. کمیسر راب مانفرد می توانید شروع یک فصل بدون بازیکنان رضایت; اقتدار خود را به انجام این کار چه می گذرد برای امید در اوایل ماه ژوئن است.

در ضمن نسکار است که در حال حاضر در حال اجرا نژاد است. لیگ ملی هاکی است که حرکت رو به جلو با آن postseason تنها با چند کلید جزئیات هنوز به مجموعه ای در سنگ. انجمن ملی بسکتبال را گزارش دعوت از 22 تیم به اورلاندو به ادامه آن فصل به طور منظم در ماه جولای تحت یک برنامه است که می تواند تصویب پنج شنبه.

بیس بال صاحبان و بازیکنان در همین حال شده اند استدلال از طریق رسانه ها در مورد چه چیزی منصفانه است که زمینه را برای مذاکره است. یک بازیکن ستاره است برای تبادل full عمومی شفافیت لیگ درآمد نه دفاع از جهان سری قهرمانان.

زمان این حرف به مقدار نمک در زخم باز. این هفته همه 30 تیم با صدور بیانیه در حمایت از جوامع از رنگ در واکنش به مرگ جورج فلوید و ناآرامی های مدنی است که به دنبال. The Cleveland Indians’ بیانیه خوانده شده در بخش “در نقش ما به عنوان یک نهاد مدنی ما در تلاش برای متحد کردن و الهام بخشیدن به شهر ما با قدرت از تیم است.”

مشکل با این جمله این است که تیم های ورزشی حرفه ای عمل می کنند که هر دو مدنی موسسات و شرکت های بزرگ. گاهی اهداف مدنی موسسه و شرکت اجرا در تضاد است. می خواهید برای متحد کردن و الهام بخشیدن به شهرستان خود را با قدرت از تیم ؟ چگونه در مورد سبز-روشنایی 117-بازی بازی فردا ؟

از آنجا که اکثر صاحبان نیستند به عنوان صریح ترین آوازی بازیکنان آن را ناعادلانه به انتخاب در سرخپوستان. (سرخپوستان متعلق به پل Dolan که نه مشخص شده خود را ترجیح داده و شرایط را برای یک سال 2020 فصل است.) بیانیه خود را در زمینه سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, تظاهرات, اما آن را به خوبی ممکن است اعمال به Covid-19 بحران در امریکا است. ما از دست های ورزشی. ما می تواند استفاده بیشتر وحدت و الهام بخش حتی در زمان صلح نسبی.

سود است که نه تنها نگرانی از بازیکنان بیس بال و یا صاحبان حق در حال حاضر. ورزشکاران نمی توانند عمل اجتماعی فاصله در این زمینه است. آنها باید در سراسر کشور پرواز ورود و خروج از فرودگاه و در شهری, اتاق هتل, در یک جهانی همه گیر. با توجه به گزارش های متعدد, اما, مذاکرات بیش از نگرانی های ایمنی شده اند غالبا بی سر و صدا از توافق. یک منبع نزدیک به اتحادیه بازیکنان گفت: من آنها را قبول نمی کند 50 بازی فصل از طریق مذاکره است. اما او می بیند امکان سازش اگر صاحبان می توانند به توافق برسند به مرحله “نزدیک به 90-100 بازی” به استثنای برگشتی.

در حالی که تیم باید گزارش اصرار آنها خواهد شد از دست دادن پول در هر به طور منظم فصل بازی در خالی ورزشگاه در مرحله یک دیگر فصل به طور منظم به معنی پول بیشتر برای بازیکنان است. که به نظر می رسد تنش جلوگیری از یک سال 2020 فصل از ابتدا در کار صلح است.

آن را نمی ممکن است که ساده است.

“هر توافق دسته جمعی خود را از حیوانات. احزاب مقابله با هر بار انجام بیش از دوره پیشین گفت:” یوجین فریدمن یک کار وکیل که نوشته است در مورد ادامه کار مذاکرات در بیس بال. “وجود دارد بسیاری از مسائل از بازیکنان طرف تا آنجا که زمان سرویس دستکاری روند داوری را عامل روند. کسانی که همه چیز آنها در حال حاضر با خرید و فروش. من شک ندارم کسانی که همه چیز خواهد شد در مورد مسائل کلیدی در مذاکرات بعدی.”

بیس بال در حال حاضر توافق دسته جمعی تنظیم شده است به پایان می رسد پس از فصل آینده است. اگر به یک سال 2020 فصل بازیکنان باید خود را کنار بگذارند نگرانی در مورد “چمدان” از این مذاکره و متوجه است که هر فصل با این حال کوتاه است بهتر از هیچ در تمام. تیم در ضمن باید جای خود را به “نهاد مدنی” تابع جلوتر از خود را “کسب و کار” مدل سه بعدی برای پنج ماه است.

در اینجا به همین دلیل: هر کسی به اندازه کافی به خاطر لغو 1994 سری جهانی به یاد چه حد در صحرا سود به دنبال موسسه می تواند ولگرد از آن احساس وظیفه مدنی. هنگامی که درس غرق در با طرفداران دشوار است اگر نه غیر ممکن است به معکوس.

در سال 1998 محققان در اسرائیل انجام یک آزمایش. یک گروه از 10 مراکز مهد کودک بود با توجه به fining پدر و مادر بودند که دیر به جمع آوری کودکان خود را در پایان روز. شش نفر از 10 مراکز در تصادفی انتخاب شده از یک علامت در جلوی تابلوهای اعلانات به اطلاع پدر و مادر که جریمه خواهد بود صادر شده برای تاخیر. دوازده هفته بعد جریمه شد لغو. در چهار دیگر مراکز هیچ خوب اجرا شد.

تناقض مراکز که نهاد خوب داری موجب افزایش در تعداد از اواخر پس از رسیدن پدر و مادر است. و یک بار جریمه شد لغو میزان تاخیر بالا باقی مانده است. چه اتفاقی افتاده است ؟

در کتاب اخلاقی اقتصاد: چرا خوب مشوق هستند و هیچ جایگزینی برای شهروندان خوب نویسنده ساموئل بولز استدلال می کند که پدر و مادر فکر به حال منتقل شده است. یک بار جریمه شد اجرا چیدن تا فرزندان خود را در زمان دیگر اخلاقی نگرانی (“من قصد دارم به سعی کنید به زمان به دلیل آن را درست انجام دهید”) اما یک اقتصادی (“من سعی می شود در زمان, اما من می تواند به اواخر”). روند تفکر به معنای واقعی کلمه به نقل از یک منطقه از مغز به دیگر.

بزرگ. چه که باید انجام دهید با بیس بال ؟

قبل از رایگان آژانس قبل از تلویزیون تغییر یک ورزش را به یک کسب و کار است که در آن بازیکنان به حق خواستار عادلانه سهام, بازیکنان و اغلب صاحبان خود مذاکره نگرانی های مالی خود به خود و بدون نمایندگی از عوامل خارج از. در به یاد ماندنی کتاب “اعیان از قلمرو” نویسنده جان Helyar توصیف یک صحنه از اواخر 1940s زمانی که سرخپوستان مالک لایحه Veeck چپ 25 خالی قرارداد روی میز خود را برای بازیکنان به خود اختصاص حقوق برای این فصل است. یک بازیکن کاهش حقوق و دستمزد سالانه خود توسط $5,000.

“در دهه های بعد که داستان هنوز هم گفته با وحشت در اتحادیه بازیکنان,” Helyar نوشت. “اما این موضع است که انعکاس ارزش ها و روابط با مدیریت. بسیاری از بازیکنان در حال گرم کردن روابط با صاحبان آنها که در کلمات از یک بازی بیس بال, مرد, ‘خواهد هر چیزی را برای آنها اما پرداخت خوبی است.”

در سال 1994 طرفداران که pined برای pre-رایگان آژانس بیس بال جوانان خود بودند مبهوت به یاد بگیرند که چگونه یک کسب و کار بازی تبدیل شده بود. آنها نمی تواند و یا نمی خواهد, همدردی با یک بازیکن و یا مالک که تفکر متمرکز اقتصادی است و نه اخلاقی و نگرانی است. بسیاری از طرفداران از دست داده بودند برای زندگی است.

در حال حاضر نسل جدیدی از طرفداران است که مجبور به روی چیزی حساب کردن با بار همان یک بار که احساس می کند با ساختاری که ما در حال تمرکز بر روی بازی ها در این زمینه است. سلامت مربوط به نگرانی از ضعف سيستم ايمنی بازیکن هستند relatable; این شیر به ما اخلاقی مراکز استدلال است. اما پولی نگرانی از مالک و یا بازیکن واقعا ذهن-wracking اگر شما مشاهده بیس بال تنها به عنوان یک نهاد مدنی. در عین حال نگرانی های پولی هستند چه در حال برگزاری است تا یک فصل جدید است.

این اثر نا امید کننده فن پایه گروگان گرفته شده است. این زمان را به بازی توپ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>