پرتال تخصصی اولی در رازک: مثبت ماندن با هم تعیین خواهد شد — و یک آبجو

به عنوان من نوشتن همه ما در حال رفتن را از طریق بازی uncharted waters. من خواندن سام کوک قطعه در این مقاله به تازگی و خیلی ممنون برای رهبری و چشم انداز. بسیاری دیگر از روزنامه همچنین ارائه پشتیبانی و راحتی در نوشتن خود را.

من فقط یک آبجو, اما من هم یک پدر و شوهر صاحب کسب و کار کوچک و عضو جامعه است.

این هفته من رسیدن به اشتراک گذاشتن برخی از خود من چشم انداز.

برای آبجوسازی در پورت دوقلو بازار شلوغ و حاشیه پایین هستند. همه ما کارخانه های لبنی محلی در تلاش برای کیفیت عالی و خوب تعامل جامعه. ما مفتخر به دم آبجو برای همه در اینجا و در واقع آن را بسیار سرگرم کننده است. در حال حاضر که ما نیاز به دایره واگن, من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه ما امیدوار کننده است که ما ادامه خواهد داد به ارائه آبجو برای مردم است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در ضمن ما همه گروه با هم در همبستگی جامعه در هر راه ما می توانیم. بسیاری از کسب و کار ما هستند و بسته به محدود کردن تماس با ما, اما ما هنوز هم می تواند ارائه پشتیبانی مانند خرده فروشی خرید و منظقه سفارش. یک مثال خوب: عالی ما همسایه ها در Vikre رسومات ارائه دست ضد عفونی کننده به صورت رایگان, اما درخواست برای کمک های مالی برای حمایت از کارکنان خود را. که فقط عالی.

زمانی که رژیم صهیونیستی. والس موظف کافه ها و رستوران ها به روز پیش من در ابتدا وحشت زده برای کارکنان و کسب و کار. من هنوز هم هستم, اما من فکر کردم آن را درست انجام شد و ممنون که ما مینه سوتا رهبری بود که در کار و فعال. از آن پس به عنوان همه ما می دانیم که COVID-19 اخبار سخت شده است به سازمان دیده بان سخت برای جلوگیری از. حفظ آرامش و آبجو شاید.

ضمنا خانواده من ماندم, به در خانه با هم. پخت و پز وعده های غذایی, گرفتن, پیاده روی, خواندن, بازی کاریباژ و دیگر بازی ها و تماشای فیلم و مثبت باقی مانده با هم.

ما سالن آبجو خانواده مانده است, از رسیدن به هر یک از دیگر با اخبار و داستان و مهمتر از همه پشتیبانی می کند.

ضربه طبیعی در دوران مانند این است که به نگاه کردن برای خود و عزیزان خود را. من قطعا نه ایمنی بدن به آن احساسات است; اما به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک من نیز احساس یک مسئولیت بزرگ به کارکنان و همکاران و مشتریان ما خدمت می کنند. من همچنین فکر می کنم در مورد تمام مردمی در زنجیره تامین بسیاری از آنها نیز صاحبان کسب و کار کوچک.

من همیشه به شوخی که آبجو همیشه وجود دارد برای راحتی مردم هنگامی که بار بدون چربی و یا کمک به این جشن که همه چیز با شکوه. آن است که حقیقی به اویختن در خالی آبجو سالن کار با آبجو و در حال اجرا دستور به محدود کردن. آن را به یک مکان امن را ارائه می دهد که به راحتی. و ما همچنان به دم کردن و کار بر روی ارائه آبجو به مردمی که آن را می خواهم.

البته ما باید مراقب باشند در مورد استفاده از حس مشترک اجتماعی مانند فاصله (برای همه) و 100% تلاش برای انجام همه شما می توانید برای همسایگان خود بهترین است و درست به انجام در حال حاضر است. به یکدیگر کمک همه شما می توانید. من می شنوم که ما همه در این با هم. من مطمئن هستم که با آن موافق هستم و کاملا در هیئت مدیره امیدوار به انجام بخشی از من که در آن فرصت های بوجود می آیند.

اجتماعی فاصله معنا نیست که از دست دادن تماس. دوستان خود تماس بگیرید; tweet متن پست مثبت و چیزهای سرگرم کننده. ملاقات خارج برای پیاده روی و برخی از هوای تازه. اگر شما قادر سفارش برای منظقه و یا تحویل غالبا. تلاش به منظور یک وعده غذایی بعد از بسته شدن رستوران در Duluth, یک ایده خوب است. که هدف در خانه ما بنابراین ما می تواند همچنان به حمایت از ما کسب و کارهای محلی. بیشتر از همه نگاه پس از هر یک از دیگر و به یاد داشته باشید این زمان منتقل خواهد شد. هیچ یک از ما — از جمله رهبری ما — تا به حال دیده یک زمان مثل این و من مصمم به امیدوار و رو به جلو به دنبال. واقعا وجود دارد هیچ انتخاب دیگری.

ممکن است شما همه خوب باشید و امیدوارم محلی گردد آبجو زمانی که شما می توانید.

دیو پرتال تخصصی اولی زندگی و کار در دولوت و جانباز آبجو و آبجو قاضی. تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>