هوندا معرفی همه جدید Livo BSVI

کلکته: مصرف یک گام به سمت سبزتر آینده هوندا موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها در هند Pvt. Ltd. امروز راه اندازی شیک 110cc موتور سیکلت جدید Livo BSVI.

بیشتر توضیح در مورد Livo BSVI, Yadvinder سینگ Guleria مدیر فروش و بازاریابی هوندا موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها در هند Pvt. Ltd. گفت: “ما در BSVI خط تا ما همچنان به ایجاد ارزش جدید است که باعث افزایش کیفیت زندگی روزانه و تقویت اعتماد مشتری و اعتماد به نفس در نام تجاری ما است. پس از راه اندازی آن در سال 2015 Livo شده است مورد علاقه در میان aspirational خریداران در رده خود است. مجهز به هوندا آخرین تکنولوژی و طراحی شهری هوندا Livo BSVI را بالا بردن نوار از سبک و عملکرد و ارزش آن در بخش”.

همه جدید Livo BSVI طراحی شده است و ساخته شده برای دوره بعدی از تغییر و تحول است. در قلب Livo BSVI کنه بهارات مرحله ششم سازگار هوندا اعتماد 110cc PGM-FI HET (هوندا سازگار با محیط زیست فن آوری) موتور تقویت شده توسط افزایش قدرت هوشمند (eSP).

هوندا Livo برگ یک تاثیر طولانی مدت با آن جدید و تجدید شهری ، مخروط مخزن کفن مدرن جلو گیر و پررنگ مخزن سوخت طراحی آن را قوی تر و ورزشی ، قابل توجه گرافیک اضافه کردن درخواست تجدید نظر از premiumness جدید Livo BSVI جدید در حالی که تجدید دیجیتال آنالوگ متر برگ ماندگار سبک برداشت.

به عنوان یکی دیگر از صنعت اولین و هوندا نیز با ارائه یک ویژه 6 سال گارانتی بسته جدید (3 سال استاندارد + 3 سال تمدید ضمانت اختیاری) در Livo BSVI. همه جدید Livo BSVI اعزام اغاز خواهد شد با شروع این هفته است. وجود دارد در دسترس خواهد بود در دو نوع – درام و دیسک در چهار رنگ های خیره کننده ورزشی آبی متالیک مات محور خاکستری متالیک امپریال قرمز فلزی و سیاه و سفید. قیمت برای Livo BSVI شروع می شود از Rs. 69,422. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>