بی خانمان می توانید در حال حاضر در Jurupa دره رودخانه کلیساها

آن را شروع به تمیز کردن.

از ژانویه, St. John The Evangelist در Jurupa دره و Calvary کلیسای پروتستان در ریورساید ارائه داده اند افراد بی خانمان و دیگران که به آن نیاز دارید یک دوش و یک تغییر لباس.

این چیزی است که مردم ممکن است به صورت داده اما یک شانس برای شستن در آب گرم نیز به معنی چیزی دیگری گفت: Michael اندوجر Anderson, 24 است که بی خانمان به مدت چهار سال.

“این خوب است به دوش چون من احساس می کنم باید کرامت” اندرسون گفت: پس از پله از یک تلفن همراه واحد حمام در سنت جان کلیسای کاتولیک.

  • Al واشنگتن 67, قرار می دهد در کفش پس از استفاده از تلفن همراه, دوش پارک شده در سنت جان کلیسای کاتولیک در Jurupa ولی در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020. این برنامه با هدف کمک به افرادی که به طور منظم دسترسی به امکانات حمام. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • داوطلب Jorge Vasquez, سمت چپ, کمک Al واشنگتن با کفش های خود را پس از 67 سال کهنه به پایان رسید با استفاده از تلفن همراه در سنت جان کلیسای کاتولیک در Jurupa ولی در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

افرادی که بی خانمان هستند و یا نمی توانید به طور منظم حمام می توانید به پاک کردن و تغییر لباس در کلیسا در 3980 عقیق سنت هر پنج شنبه.

دوش برنامه های اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی و خیریه کاتولیک در هماهنگی با اسقف نشین از سان برناردینو گسترش به شهرستان ریورساید پس از شروع پاییز گذشته در انتاریو است. سازمان برنامه سایت دیگر در سان برناردینو و یک چهارم در شهرستان ریورساید در یک سایت مشخص شود.

هر محل را به دوش در همان روز هر هفته جمعه ها در انتاریو پنج شنبه ها در Jurupa دره چهارشنبه در سن برناردینو و سه شنبه ها در دیگر شهرستان ریورساید محل — گفت: Ken F. ساوا مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور از سازمان های خیریه کاتولیک سن برناردینو & ریورساید شهرستان.

دوش در سنت جان در دسترس هستند هر پنج شنبه شروع و در ساعت 9 صبح و معمولا چند ساعت.

“این مهم است که ما سازگار باشد و وجود داشته باشد برای مردم هنگامی که ما می گویند ما خواهد بود به طوری که آنها می دانند که آنها می توانید بستگی دارد ما” ساوا گفت.

همچنین در ماه ژانویه کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران شروع به ارائه دوش موبایل خود را که در دسترس هستند در Calvary کلیسای پروتستان در کنار رودخانه در 4495 ماگنولیا Ave.

ژانویه آزمون اجرا شد و پس از یک رویداد در ماه فوریه اجازه داده است که بیش از 30 نفر به دوش گفت: جان Plocher که به سازماندهی مورمون دوش برنامه.

آنها امید به دوش هفتگی به پایان رسیده که Calvary پروتستان رایگان ارائه می دهد غذاهای گرم Plocher گفت.

“ما تا به حال خانمها بیرون آمدن نوع از چشم پر از اشک و مردان با لبخند در چهره خود را,” او گفت:. “آنها شسته و موهای خود را تمیز و پوست خود پاک شد و شما فقط می توانید ببینید تغییر دهید.”

افراد بی خانمان تا به حال راه های دیگر به دوش, اما آنها می تواند دشوار است برای دسترسی به.

اندرسون گفت: او معمولا دوش چند بار در هفته در مسیر زندگی وزارتخانه در ریورساید اما که می توان آن را دشوار است برای برخی از افراد بی خانمان به دست آوردن وجود دارد و گاهی اوقات آن را شلوغ است.

برنامه های در حال اجرا توسط کمک های مالی از جمله کمک های مالی از لباس و کفش و محصولات بهداشتی ساوا گفت.

در هر دو مورد دوش همراه هستند. یک تریلر می کشد تا به کلیسا با حمام و سرویس بهداشتی که شامل یک استاندارد اندازه حمام یک توالت و سینک.

مردم را 15 دقیقه قبل یک عضو هیات ضربه بر روی درب به درخواست آنها را به پایان برساند تا كسی گفت.

سازمان از دو برنامه می گویند که آنها را با این ایده به طور مستقل.

“وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه کمبود نیاز, بنابراین من خوشحالم که بیشتر مردم می تواند کمک کرد تا با این گام ساده برای کرامت” Plocher گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>