Homebuilding را نقش حیاتی در زمان دشوار اقتصادی

در میان coronavirus همه گیر ملت ما با آن مواجه است مقدار زیادی از عدم قطعیت وقتی که می آید به سلامت ساکنان ما و آینده ما اقتصاد است. بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری همراه با نوسان بازار سهام باعث شده است تا به یکی از شکننده ترین و اقتصادی دوره در تاریخ است.

قبل از coronavirus شیوع مبرم ترین مسئله در کالیفرنیا بود که چگونه به آدرس دولت شدید مقرون به صرفه مسکن. در حال حاضر دو بحران باید همگرا قرار دادن دولت در عمده چهارراه وقتی که می آید به ارائه مسکن برای ساکنان آن است.

به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ به بحران اقدامات مختلف شهرها و شهرستانهای سراسر کشور را آغاز کرده اند که اجرای جزئی خاموش شدن ناگهانی دولت. متاسفانه بسیاری از این اقدامات به شدت محدود و یا آشکار توقف دولت های محلی از انجام خدمات مورد نیاز برای ساخت خانه های جدید از جمله بررسی برنامه های ساخت و ساز و صدور مجوز و بازرسی. این خاموش شدن ناگهانی در بی اعتنایی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی جهت است که به صراحت به رسمیت می شناسد ساخت و ساز مسکن به عنوان یک ضروری در زیرساخت های حیاتی است که نیاز به ادامه در این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

اگر شهرها و استان ها را ساخت و ساز خانه جدید برای سنگ زنی توقف آن بدتر خواهد شد قیمت مسکن بحران گرفتار شده است که دولت برای سال. ما همچنین باید اذعان کرد که قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس کالیفرنیا بود رو به یک پتانسیل خروج دسته جمعی از آن در حال حاضر و آینده نیروی کار با توجه به کمبود مسکن مقرون به صرفه.

بیش از دو سال گذشته این سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا دریافتند که یک سوم از کالیفرنیا شد به طور جدی با توجه به خروج از دولت با توجه به هزینه های بالای مسکن. این شده است یک نگرانی عمده برای کسب و کار در سراسر انواع صنایع.

اگر دولت های محلی محدود کردن توانایی برای ساخت مسکن جدید در این آشفته اقتصاد ما ایجاد کرده اند خود وارد بحران است که ما پشیمان خواهد شد برای چندین دهه است. در مواجهه با یک اقتصاد ضعیف ساکنان در حال حاضر در حال مبارزه با دولت هزینه های بالای زندگی را به سادگی بسته و ترک.

ما انتخاب رهبران باید تشخیص دهد که ساخت و ساز مسکن است مهم تر از همیشه. هنگامی که خانه های ساخته شده در قوی سرعت پر رونق صنعت ساخت و ساز مسکن نشان داده است به طور قابل توجهی راننده اقتصادی. بررسی بودجه کالیفرنیا Homebuilding بنیاد یافت که این صنعت های اخیر اوج آمد و در سال 2005 با ساخت و ساز خانه جدید حمایت بیش از 486,000 شغل و تولید اقتصادی خروجی بیش از $67 میلیارد دلار است.

ما درک می کنیم این بار و بی سابقه است که ما انتخاب رهبران در حال انجام بهترین خود را. اما در حال حاضر زمان برای دولت را تشویق به ساخت و ساز خانه جدید نه محدود کردن آن.

خوشبختانه محلی و مقامات منتخب در چندین جنوب کالیفرنیا شهر ارواین و گلندورا را انتخاب کرده اند به کار برای جلوگیری از اخلال در ساخت و ساز مسکونی فرآیندهای تصویب. به جای آنها کار کرده اند با homebuilding صنعت به پیاده سازی خلاق روش های جدید مانند خانه مجازی بازرسی و الکترونیکی طرح submittals. شهر آناهایم در زمان رویکرد پیشگیرانه از تصویب یک بسته محرک اقتصادی که شامل پتانسیل قابل توجهی نظارتی امداد و مشوق های جدید برای صفحه اصلی تحولات است.

در حالی که این مهم است که ما کار در یک صدایی برای محافظت از سلامت عمومی در طول این همه گیر ما باید تمام است که ما می توانیم برای جلوگیری از تشدید مسکن و سرپناه کمبود در حال حاضر رو به جنوب کالیفرنیا ساکنان. به عنوان ساخت و ساز مسکن همچنان پیاده سازی و اجرای ایمنی و بهداشت محیط کار پروتکل باید در درجه اول از جمله سخت اجتماعی فاصله مورد نیاز در همه worksites.

این homebuilding صنعت سپاسگزار برای رهبری ما به مقامات منتخب در طول این زمان به چالش کشیدن. ما ادامه خواهد داد به انجام بخشی از ما را برای حفظ سلامت شهروندان و حمایت از اقتصاد ما.

جف Montejano به عنوان مدیر عامل شرکت ساختمان و صنعت ارتباط از جنوب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>