رفتن به نوشته‌ها

ادای احترام به بنیانگذار ویرایشگر

امروز در هشتمین سالگرد مرگ S. D. Rohmetra – بنیانگذار سردبیر Excelsior ما ادای احترام به اذعان خود قابل توجه سهم به روزنامه نگاری و حفظ آن نجیب اما حیاتی ترین اصول. در روز جدی, در حالی که ما در حال پرداخت ما عاطفی و احترام مراسم تجلیل از او در همان زمان ما تکرار تعهد ما را به جلو خود را باارزش میراث و ترکه از خود گذشتگی خود را به و تعامل با بی باک روزنامه نگاری حرفه. او enviably چپ علامت خود را با او باور نکردنی و فوق العاده تلاش در کنده کاری های قالب گیری و بالا بردن این کاغذ است که ما را نگه می دارد به طور مداوم هدایت آن را به ارتفاعات جدیدتر از برتری بر اساس ثابت. ما در حال قرار دادن در بهترین های ما به موضوع خود را از جمله میراث به ما فرزندی انطباق در جهت است که مطالب منتشر شده در این مقاله در هماهنگی با آنچه که درست و صادق و بی باک و بی طرفانه andhealthy روزنامه نگاری و خواستار تحت همه شرایط.
در واقع دوره انتقال و attuning از این مقاله قرار داده شده بود به تلخ استانداردهای گزارشگری و قابل توجه به صورت ظاهر با یکپارچگی لازم بین آنچه که خوانندگان می دانند که چه می خواهند و چه آنها نمی توانند پیش بینی اما passionatelyneed. در واقع همانا با توجه به پیگیری چنین روزنامه نگاری ویژگی نه تنها کاغذ را لوله نشریه علمی پژوهشی گام های رو به جلو اما به طور مداوم نگه داشته و دست زدن به مرزهای بسیار فراتر و گسترده ای از وابستگی های محلی خوانندگان و در نتیجه افزایش ثابت در نمودار خوانندگان پاسخ. حسرت برای تعالی و flintiest حرفه ای است که در واقع آنچه S. D. Rohmetra نگهداری می شود به عنوان یک معیار یک معیار و یک کنوانسیون هرگز به خطر بیافتد onbut تنها به improvedupon به رضایت نهایی از خوانندگان ما. آن است که تنها شما ما ارزش ترکیبات به محکوم کردن ما در این پارامترها و خود را مداوم و پی در پی حمایت به ما می دهد احساس رضایت و قدرت به جلو حرکت کند.
از اوایل ماه مارس سال 2020 ما تجربه نوع جدیدی از چالش جهانی به بقای انسان در شکل رمان COVID-19 همه گیر است که حتی در حال حاضر باقی می ماند و تهدید و خطر ادامه مزاحم ما روال عادی زندگی. به جای غریزه اصلی یک مرد به حرکت آزادانه و باقی می ماند به طور فزاینده ای موبایل همه گیر شده است بیشتر یا کمتر به ما مجبور به ماندن در خانه و جلوگیری از حرکت مگر اینکه زیر مناسب پیشگیرانه پروتکل especiallymaintaining فاصله فیزیکی از یک بعدی ایستاده و نشسته و یا راه رفتن. شما ما را از یاد و اثبات ما منطبق با تعهد از بودن در میان آنهایی که برای اولین بار به نگه داشتن شما خوانندگان عزیز پهلو به پهلو از آخرین, در این بیماری همه گیر به خصوص در دوران اوج خود را بترساند و در طول روز از رعایت دقیق مستند در آن مرحله است. در حالی که مردم تا به حال به ماندن در خانه تیم ما از خبرنگاران و دیگر کارکنان به عنوان یک اختصاص داده شده و متعهد تیم نگه داشته و انجام وظایف خود فانینگ مناطق در سراسر UTs از J&K و لاداخ braving تهدید و مواجهه با مشکلات مختلف اما جمع آوری و نسبى آخرین و مهم اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر. ما نمی شبهه در تعهد ما نسبت به صدای نگرانی ما و آشنایی دولت با مشکلات مختلف رنگ هر جا که در مواجهه با مردم در طول مراحل مستند می شود آن را در دسترس بودن کالاهای اساسی و خدمات نامنظم زنجیره تامین امکانات در قرنطینه مشکلات کارگران مهاجر و مشکلات در مورد ارائه محافظ و عایق کیت برای رزمندگان خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر در هر کجا و از هر کدام گوشه ای. باز کردن مرحله به همان اندازه دارای مشکلات آن است که ما را در برجسته سازی از طریق ما ستون.
به عنوان اگر آن را هر گونه کمتر تخلیه منابع ما و مالیات بر انرژی ما یک مشکل است که از جنگ طلبی و تلاش برای اجرای طرح های توسعه چین در لاک در Ladakh شده در سه ماه گذشته که در مورد ما گزارش شده است به طور گسترده از طریق آخرین اخبار و همچنین از طریق نظر نمایش ها توسط کارشناسان و نویسندگان از طریق ستون های خود را. تروریسم و اعمال خشونت در دانشگاه تهران به ویژه در دره کشمیر که در مطلق نزولی الگو و داعش در هر کجا که مسئول جنایات در حال neutralised توسط شجاع نیروهای امنیتی و UT پلیس. ما بی امان و مستمر سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر شیوه های فاسد در ادارات دولتی پیگیری و نظارت دولت در مبارزه با مواد مخدر سوء استفاده, انتقال مشکلات مردم به ویژه در مناطق روستایی مورد آب آشامیدنی و جاده اتصال به قدرت و غیره, ورزشی و آخرین تحولات در دانشگاه تهران, تاخیر و تعویق افتاده ناقص پروژه های عام المنفعه و غیره چند در میان مسائل متعدد مربوط به مردم است که ما باید صبورانه و تزلزل در شیوه مصرف شده از طریق ما ستون ها با دولت است.
ما با ارائه فضای کافی به نظر سازندگان کارشناسان حرفه ای و نویسندگان و شخصیتهای ادبی و غیره به بیان دیدگاه ها و نظرات در موضوعات متنوع مورد علاقه. دادن اعتبار با توجه به آن ما در واقع شده اند به طور متناوب ارائه فضای اضافی برای آنها به روند بیشتر مشارکتی. شما ارزش خوانندگان ما قدرت واقعی خود را و همیشگی خود را بر اساس معصوم ارزیابی از عملکرد ما است که infuses در ما روح تلاش برای تعالی و دقت در هماهنگی با خواسته و هدایت S. D. Rohmetra. ما بیان ما بدهی و با تشکر از شما که برای ما عزیز ارزش کاربران و خوانندگان محترم.
— کمال و Neeraj

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول