س: آیا یک فرمول برای صندوق ذخیره است که لازم است یا حداقل بهتر برای HOA? همچنین می توانید یک ارزیابی توان جمع آوری شده از هر صاحب خانه قرار داده و در ذخیره و سپس بازگشت به آنها را بعد از یک زمان معقول اگر آن مورد نیاز است ؟ — B. K., سن دیگو

یک: HOAs در کالیفرنیا مورد نیاز توسط قانون مدنی بخش 5550 برای به دست آوردن رزرو مطالعه هر سه سال و به نقد و بررسی آن سالانه است. که رزرو مطالعه اطلاع هوا به عنوان به چه مقدار پول باید در کنار هر سال برای جبران مداوم زوال مشترک عناصر موجود در ذخیره و مطالعه است. وجود دارد بسیاری از خوب شرکت های متخصص در آماده سازی ذخیره مطالعات برای HOAs. بدون خوب رزرو پژوهش ها هیچ نقشه راه خود را برای امنیت مالی.

به عنوان ارزیابی برای پول فراتر از آن است که تجویز شده توسط بودجه و رزرو مطالعه مدنی بخش 6600 مستلزم آن است که انجمن تنها برای ارزیابی واقعی پیش بینی هزینه های. ارزیابی برای “روز بارانی صندوق” مجاز نیست.

س: ما در هیئت مدیره مطرح نیست که ارزیابی برای چهار سال است. رزرو بودجه کمتر از 7 درصد. اگر هیئت مدیره مطرح شده ارزیابی به عنوان توصیه شده توسط رزرو مطالعه و شرکت مدیریت آن باید بالاتر از این سال است. آیا من می توانم پیگیری هیئت مدیره برای عدم خود را امانتی ظرفیت? — E. Y. Pacoima

یک: بودجه باید به دنبال هوا پیش بینی هزینه واقعی و صندوق ذخیره سهم تجویز شده توسط آن ها را ذخیره و مطالعه است. بودجه باید منعکس کننده واقعیت نمی خواسته.

برخی از تابلوهای گمراه با امتناع از اتخاذ بودجه واقعی است که اجازه می دهد به صورت طبیعی افزایش در هزینه ها و کنار گذاشتن پول برای جبران مداوم خراب شدن کلید ها مشترک عناصر. اما تحت پیگرد مدیره گران است و ممکن است هر چیزی را تغییر دهید. صندوق های رای در ها است که معمولا به مراتب قوی تر از دادگاه. بنابراین انتخاب یک هیئت مدیره جدید.

س: ما ها یک رزرو خط مورد برای تعمیر و جایگزینی سطوح بیرونی ما آپارتمان. اصلی خارجی جایگزین شده است در حدود 50 درصد از واحدهای اما ذخایر جمع آوری شده است به پرداخت برای همه واحد است. باید تمام واحد اصلی سطوح بیرونی به روز می شود پس از عمر مفید این بخش به پایان رسیده است و ذخایر جمع آوری شده برای این بخش? — D. B. کارلسبد

یک: قبل از هیئت مدیره شروع به عمده فروشی جایگزینی ساختمان بیرونی آن به دست آمده و کارشناس بازرسی و مشاوره در مورد وضعیت دیواره های خارجی و نیاز به تعویض خارجی wallcovering مواد. آن را قطعا ممکن است که این مواد انجام شده است به مراتب بهتر از پیش بینی, اما آن را نیز ممکن است که آن است که layperson چشم می تواند گمراه شود.

کسب و کار قضاوت و حکومت نیاز به, در میان چیزهای دیگر که هیئت مدیره به دست آوردن مناسب مشاوره برای هر تصمیم گیری است. ساخت و ساز متخصص باید مشورت قبل از ساخت ساخت و ساز عمده هزینه ها را به مطمئن شوید که HOA است نه تعمیر بیش از حد یا بیش از حد کم است.

اگر مناسب کارشناس می گوید که با وجود رزرو مطالعه پیش بینی یک ساختمان جزء نمی کند و در عین حال نیاز به جایگزینی هیئت مدیره ممکن است تکیه می کنند که توصیه به تسلیم جایگزینی.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به Kelly@rodllp.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de