HMSI شروع می شود راه اندازی مجدد نمایندگی عملیات

دهلی نو: هوندا موتور سیکلت و روروک مخصوص بچه ها در هند (HMSI) در روز پنج شنبه گفت: از آن آغاز شده است و باز از نمایندگی در نقاط مختلف کشور است.
پس مختلف دولت دستورالعمل و احترام قرمز و نارنجی و سبز ى در نامه و روح و روان, شرکت نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی را شروع کرده اند بازگشایی با اثر از مه 4 HMSI در بیانیه ای گفت.
این شرکت نمایندگی ها اطمینان 100 درصد پایبندی به همه موظف ایمنی sanitisation و اجتماعی فاصله پروتکل قبل از اینکه دوباره شروع مربوطه عملیات آن اضافه شده است.
“قابل توجه کاستن از فعالیت های اقتصادی محدودیت های اعمال شده توسط دولت ما در حال حرکت رو به جلو با احتیاط در یک شیوه ای گام به گام. حفاظت همه ذینفعان سلامت و رفاه ما نمایندگی مجاز و فروش که به رنگ سبز و نارنجی مناطق در حال شروع عملیات خود را برای خدمت به مشتریان” HMSI مدیر (فروش و بازاریابی) Yadvinder سینگ Guleria گفت.
در این زمان به چالش کشیدن شرکت فعالانه تمدید جامع حمایت مالی بسته به آن نمایندگی های او اضافه شده است.
“ما نیز تصمیم به خرس اضافی 19 روز’ علاقه به ساخت آن در مجموع از 40 روز از بهره هزینه توسط هوندا در BSVI موجودی در نمایندگی های ما” Guleria گفت.
این شرکت با اعتماد به نفس است که به طور کلی حمایت از تمدید خواهد شد تا حد زیادی سهولت کسب و کار تداوم نگرانی از نمایندگی های او اضافه شده است. (سازمان)

مقاله قبلیدانشگاه های انگلستان رسیدن به دانشجویان هندی برای COVID-19 پشتیبانی
مقاله بعدیدایملر هند وسایل نقلیه تجاری رزومه عملیات کارخانه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>