ژنراتور-مرکزی دره قفل کردن کلاس B منطقه 2 پسران بسکتبال عنوان با نیش دفاع

اسکار بنسون? لاندان رید ؟ پاتریک Limke? همه آنها ذکر شده است. “ما تا به حال تعداد زیادی از آنها را امشب” Rotvold این ژنراتور-مرکزی دره مربی گفت.

این Burros برنده منطقه 2 پسران دبیرستان بسکتبال مسابقات برای سومین بار در چهار فصل. آنها این کار را با دفاع ضرب و شتم بالا نمره هاتون-Northwood 55-38 در بازی های قهرمانی در بتی Engelstad سیووکس سنتر.

“ما می دانستیم که آنها (تندر) تا به حال تهاجمی تیم” Rotvold گفت. “آنها در تلاش بودند به گسترش ما را و آن را به سبد خرید. ما تا به حال بچه ها کمک کردن. ما بحث در مورد هر شات.

“اسکار انجام یک کار بزرگ در (اوری) Thorsgard. پاتریک انجام یک کار بزرگ در (کولتون) Konschak. لاندان انجام یک کار بزرگ در (Alex) ولف. این تیم نتوانستند قفل در دفاع.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

که هنجار در مسابقات منطقه ای. در Burros ” سه برنده آنها مجاز 16 و 33 و 38 امتیاز.

“ما بازی خیلی خوب دفاع” بنسون گفت. “ما به سختی در دفاع. آن را شروع به کلیک کردن بر روی چند بازی. ما افتخار داریم که برگزاری آنها را به پایین (یک نقطه). اما ما می دانستیم که ما تا به حال آن را در ما است.”

که دفاع بود و در بهترین حالت آن در سه ماهه سوم. این Burros در زمان 25-22 منجر به حاصل کار دو تیم. آنها را شکست بازی باز کردن-نمره هاتون-Northwood 13-1 در سوم. تنها نقطه بود ولف پرتاب آزاد نگهداری می شوند که با رعد و برق در 29-23. “این مورد به خوبی به عنوان آن می شود به نگه داشتن که تیم به یک نقطه در یک چهارم” Rotvold گفت.

ژنراتور-CV رفت و در یک چهارم پایانی 9-0 اجرا در فینال چهار دقیقه هایلایت شده توسط یک جفت از Benson سبد.

رعد و برق شد و پایین به عنوان بسیاری از 11 در نیمه اول اما بسته آن را در یک 10-2 اجرا به جلو و در عرض سه. هاتون-Northwood برگزار Burros بدون گل برای نهایی چهار دقیقه از نیمه.

“ما تا به حال دو خوب به نظر می رسد در threes قبل از نیمی اما ما نمی تواند آنها را به دست کشیدن پایین” H-N مربی Keenan Konschak گفت. “شاید ما باید حرکت اگر ما گره خورده است. اما یک نقطه در سه ماهه سوم — دفاعی خود را بیش از حد تنگ است.

“خفه کننده دفاع. ما تا به حال تعداد بسیار کمی خوب به نظر می رسد. آنها بسته شده خارج از بورس ما و ما نمی تواند آن را به پست.”

کارسون Henningsgard تا به حال 22 امتیاز به رهبری 20-4 Burros. او تا به حال 12 Burros’ 17 امتیاز در سه ماهه پایانی. پاتریک Limke اضافه شده 14 امتیاز. او تا به حال نه در سه ماهه اول که بسته شده با Burros پیشرو 20-10.

Colton Konschak به ثمر رساند و 12 امتیاز به رهبری تندر. هاتون-Northwood, the No. 1 دانه در منطقه و رتبه دوم در آخر کلاس B هفتگی دولت, نظرسنجی بسته شده در 21-3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>