بسیار در پی پس از NHL عامل رایگان مت Kiersted باعث می شود تصمیم خود را: “من تا به حال به دنبال قلب من’

او quarterbacked UND بالا قدرت-بازی بازی های واحد به پایان رسید و سوم در میان آبی رنگ آستر در لیگ با 29 امتیاز. او در بالاترین نقطه در هر بازی و در مجموع هر UND defenseman پس Chay بزرگ در سال 2011.

با آن Kiersted جذب NHL پیشاهنگی و جلو دفتر اعضا برای تماشای بازی او را در طول فصل از جمله حداقل یک مدیر. در پایان چند تیم NHL بودند مناقصه به زمین الک ریور, Minn., محصول به عنوان عامل رایگان undrafted.

اما پس از وزن گزینه های خود را Kiersted تصمیم گرفت همه که می توانید صبر کنید.

Kiersted است به اطلاع UND کارکنان مربیگری که او در حال رفتن به بازگشت برای ارشد فصل یک توسعه برای مبارزه با شاهین که در حال حاضر دریافت یک شبیه تعهد از Hobey بیکر جایزه فینالیست اردن Kawaguchi.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آن را آسان تصمیم” Kiersted گفت. “هنگامی که شما را وادار به صحبت کردن به کسانی که تیم آن تمام می شود واقعی است. من واقعا هرگز به تصویر خودم در یک نقطه مانند این. من تا به حال به دنبال قلب من است. و قلب من در اینجا در UND.

“من نمی خواهم به ترک به خصوص با راه فصل به پایان رسید و چقدر خوب از تیم ما بود و آنچه که ما می تواند انجام داده اند. هیچ بسته شدن. ما چیزی واقعا خاص این فصل است. اما فصل آینده ما اینجا هستیم تا به انجام بیشتر. ما می خواهیم که قهرمانی ملی بنر. این پنروز خاص بود. این واقعا یک دستاورد بزرگ. ما به بررسی یکی از جعبه. اما یکی از بزرگ ملی است در مسابقات قهرمانی. هر سال این چیزی است که شما در تلاش برای. و من فکر می کنم ما باید یک فرصت واقعا خوب در سال آینده.”

UND پایان رسید 26-5-4 و برگزار شماره 1 نقطه در این رتبه بندی دو به دو که فصل بود به طور ناگهانی لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس تنها چند روز قبل از پلی آف شد تا برای شروع.

“در این سال بود شاید سرگرم کننده ترین من تا به حال در زندگی حرفه ای من تا کنون” Kiersted گفت. “این یک انفجار مطلق. رفتن به تمرین هر روز ساعت 7 صبح آن اوایل بود اما شما می خواهید به وجود دارد در هر روز است. آن را واقعا سرگرم کننده و موفقیت ما تا به حال ساخته شده است آن را حتی بهتر است.

“وجود دارد فقط یک احساس از کسب و کار ناتمام. آن را نمی کند و همچنین به نشستن با من و یا هر کسی در اینجا. . . حتی تمام شهر می داند. آینده را سال آینده امیدوارم ما مراقبت از آن را به منجمد و چهار بازی ملی در مسابقات قهرمانی.”

Kiersted 6 پا 186-پوند left-hander, خواهد لنگر UND دفاعی هسته ای در سال آینده و ارقام به بازی نقش مهمی در همه شرایط.

Kiersted بازی بالای UND اولین قدرت-بازی بازی های واحد در فصل گذشته به پایان رسید و با 15 امتیاز در استفاده. او نقش مهمی در مجازات کشتن و دقیقه در پنج در پنج عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم همیشه وجود دارد زمینه برای توسعه در” Kiersted گفت. “من شخصا, من می خواهم به قوی تر. من می خواهم برای قرار دادن در چند پوند در این تابستان. من همچنین می خواهم به کار بر روی اسکیت من و در حال حرکت در سراسر این منطقه بر روی خط آبی رنگ است.”

Kiersted که عینک ‘A’ به عنوان یک جایگزین کاپیتان به عنوان یک تازه وارد گفت: وجود دارد بسیاری از دلایل برای برک آوت junior فصل است.

“من فکر می کنم من تا به حال بهتر از سال فقط به دلیل سرگرم کننده من داشتن و چقدر شما می خواهید برای رفتن به پیست و چقدر شما ببینید بچه های دیگر مشغول به کار سخت و چگونه آنها می خواهند همه چیز را که شما می خواهید” Kiersted گفت. “این یک چیز عالی بود ما تا به حال در این سال است.”

Kiersted گفت که او فکر نمی کند این تیم خواهد شد راضی پس از خوب 2019-20 فصل است. او گفت: آنها را با انگیزه ماندن.

“من فکر می کنم که آسان خواهد بود تنها راه همه چیز رفت و در پایان سال,” او گفت:. “ما سخت کار می کرد تا در تمام طول سال و ما نمی تواند یک شانس برای بازی با قهرمانی ملی. که نمی نشستن و با هر کسی. ما در حال رفتن به انجام همان چیزی که در سال آینده و تنظیم خودمان را برای یک postseason اجرا شود. ما را ببینید که در آن ما می توانید بروید.”

دیگر UND offseason گیری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>